Po druhém dějství nejvyšší okresní soutěže zůstává bez ztráty bodu kvarteto Roveň, Lázně Bohdaneč, Starý Mateřov a Opatovice.

Dříteč – Újezd 2:1
Již v páté minutě Pečinka otevřel skóre po rohovém kopu Lietavce. Za necelou minutu bylo hned srovnáno, když se ujal trestný kop T. Bendžíka. Ve 42. minutě Flídr  tečoval přihrávku Kašíka do sítě a stanovil stav 2:1, který se  již po pauze nezměnil. Domácí si vytvořili několik šancí, ale nedokázali úspěšně zakončit.
Fakta – branky: 5. Pečinka, 42. Flídr – 6. T. Bendžík. Rozhodčí: Oulický. ŽK 1:4. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Dříteč: Frinta – Hrůša, Bednář, Hořeňovský, Morávek – Flídr, Klofanda, Lietavec, Pečinka –  Štěpán, Kašík. Střídali: Voříšek, Pošva, Vosyka. Újezd: Jandák – Firbas, Vokál, Jiří Petříček, Rusín – Jakub Petříček, T. Bendžík, Jan Rozsévač, Vohralík – Huňáček, Vohradník. Střídali: Rambousek, Strnad.

Mikulovice – Chvojenec 4:4
První půle patřila domácím a především útočníkovi Plesingerovi. Ten během jedenácti minut vstřelil tři branky. Ve druhém poločase hráči Chvojence dokázali snížit. V 78. minutě J. Vencl zabránil další brance rukou a byl vyloučen, jenže Burkovič penaltu neproměnil. V 88. minutě se situace opakovala červenou kartou pro Křivku a Jedlička tentokrát z penalty vyrovnal na konečných 4:4.
Fakta – branky: 7., 11. a 17. Plesinger, 54. Soukup – 50. Kunart, 57. Centner, 85. Burkovič, 88. Jedlička z penalty. Rozhodčí: Májek. ČK 2:0 (78. J. Vencl, 88. Křivka), ŽK 1:0. Diváků: 70. Poločas: 3:0. Mikulovice: Těšínský – J. Vencl, T. Karlík ml., Handlíř, Svoboda – Carda, Křivka, Valský, Václavek – Soukup, Plesinger. Střídali: Hyxa, Hromek. Chvojenec: M. Pavlíček – J. Píša, Jedlička, Centner, J. Pavlíček – Daniel Nechvíle, Burkovič, Uhlíř, Řeháček – Cach, Kunart. Střídali: Dominik Nechvíle, Izák, Pospíšil.

Libišany – Přelovice 4:1
V úvodu utkání měli hosté dvě velké šance, ale pouze jednou nastřelili tyč. Potom převzali iniciativu domácí hráči, kteří v první půli dvakrát skórovali. Další dvě branky přidali po změně stran.
Fakta – branky: 31. a 51. Brož, 45. Kuric, 56. Jan Zadrobílek – 90. L. Blažek. Rozhodčí: Jakoubek.  ŽK 0:1. Diváků: 80. Poločas: 2:0. Libišany: Vida (82. M. Rybka) – Jozíf (75. Voltr), Tomeš, Vich, Brož – Kuric, Vrabec, Gottwald, Holeček – Ročín, Jan Zadrobílek (73. Kamil Zadrobílek). Přelovice: Rejduga – Šimák (79. Mrštík), Zelinka, Čapek, Khun – B. Blažek, Vohralík, Řehák, Šprync (70. Mádr) – Malý (45. Bidlo), L. Blažek.

Roveň – Ostřešany 5:0
Domácí udeřili hned v 5. minutě, když si na míč za obranu naběhl V. Melc a přeloboval brankáře. Pak domácí hráči zahazovali jednu šanci za druhou. Ve 42. minutě zvýšil Vach a vzápětí O. Koláček zakončil kombinaci. Ve druhé půli se opět trefil Vach a v 75. minutě stejný hráč z nařízené penalty zkompletoval hattrick.
Fakta – branky: 42., 60. a 75. Vach (třetí z penalty), 5. Melc, 44. O. Koláček. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 0:1. Diváků: 50. Poločas: 3:0. Roveň: Baláš – D. Král, J. Roček, M. Koláček, O. Koláček – Kučera, Vach, Kaplan, Mikuláš, Franc – Melc. Střídali: Absolon, Dušek, Johanides. Ostřešany: Dvořák – Sekyrka, Drábek, Bobek, Mrázek – Jankovský, Novák, Ledvinka, Moravec – Vilém, Hrubeš. Střídal: Dufek.

Valy – Starý Mateřov 2:5
Hosté začali aktivněji, ale jako první se radovali hráči Valů po trefě M. Bažanta. Vzápětí vyrovnal Hlaváček z pokutového kopu.  Hráči Mateřova si počkali na chyby domácích, které dokázali ve druhém poločase trestat. Postupně si vytvořili čtyřbrankový náskok, který již jen mírnil v závěru Petr Veselý.
Fakta – branky: 24. Michal Bažant, 86. Petr Veselý – 25. Hlaváček z penalty, 65. Vašíček, 69. Klíma, 76. Čopák, 83. Holešovský. Rozhodčí: Baracz. ŽK 1:2. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Valy: Šutovec – Procházka (82. L. Pleskot), Pavel Veselý, Záruba, Vašíček – Klas, Betlach, Kubát (74. Vokál), Kutílek (66. Vachek) – M. Bažant (61. Petr Veselý), Hývl. Starý Mateřov: Procházka – Janeček, Mynka, Holek, Meduna – Hlaváček, Klíma, Zezula, Kalousek (75. Tomiška) – Vašíček (75. Čopák), Fenyk (81. Holešovský).

Choltice – Opatovice 1:2
Domácí doplatili na neproměňování šancí. V první půli jich pět zahodili, zatímco hosté své dvě příležitosti využili. V úvodu druhé půle Adam dokázal snížit, ale vyrovnat se Cholticím nepodařilo.
Fakta – branky: 47. Adam – 10. a 25. Balog. Rozhodčí: Hamrník. ŽK  1:0. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Choltice: Čapek – Kopečný, Kohoutek, Korbel, Adam – Hlaváček, Hovorka, Urbanec, Jeřábek – Šimon, Mach. Střídal: Karlík. Opatovice: Guldán – Jičínský, Voříšek, Svoboda, Hanovec – Jánoš, Balog, Slavík, Vandas – Richter, P. Bartoníček. Střídali: Nový, H. Bartoníček.

Nemošice – Dašice 2:2
V úvodní minutě utkání se tvrdou ranou prosadil Linha. Potom však lépe kombinovali Dašičtí, kterým se podařilo stav zápasu otočit. Ve 37. minutě vyrovnal M. Vítek hlavou po rohovém kopu. Ve druhé půli mohl stejný hráč rozhodnout, ale ve výhodné pozici přestřelil.
Fakta – branky: 1. Linha, 37. M. Vítek – 10. Vajer, 27. Vomočil. Rozhodčí: Kudyn. ŽK 1:2. Diváků: 50. Poločas: 2:2. Nemošice: Dufek – Týnek, Vaculík, R. Vítek, Příhoda – Ulrich, Řezníček, Večeřa, Libánský – Linha, M. Vítek. Střídali: Matěna, Michňák, Jukl. Dašice: Pulkrábek – Cabicar, Šibal, Morávek, Hora – Šmejda, Englich, Polák – Vomočil, Vajer, Šmejda. Střídali: Šafařík, Borovec.

Křičeň – L. Bohdaneč 1:4
Ve vyrovnané první půli padla jediná branka ve 4. minutě, kdy byl faulován Svatoň a sám proměnil penaltu. Domácí pak litovali tří nevyužitých šancí z prvního poločasu. Útočník Svatoň přidal další dvě branky hostů. Navíc po vyloučení domácího Kopáče ovládli hráči Bohdanče hru. Za domácí jen korigoval Biath po brejku v závěru utkání.
Fakta – branky: 89. Biath – 4., 63. a 72. Svatoň (první a třetí z penalty), 76. Kalinin. Rozhodčí: Čermák. ČK 1:0 (70. Kopáč), ŽK 3:1. Diváků: 210. Poločas: 0:1. Křičeň: Pleskot – Gloza, L. Půlpán (73. Šedivý), Hackenberg, Kopáč – Biath, Hanzl (81. Gruna), Malý, Pilc, Ginter – Koki (87. Tichý). Lázně Bohdaneč: Holoubek – Čada, Zackl, Kopřiva, Kvapil – Ryšavý (66. Buchta), Žurek, Cincibuch, Kalinin – Svatoň, Szanisló (77. Nahálka).