VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jan Brendl s korunou krále střelců

HRADEC KRÁLOVÉ, PARDUBICE - Vítězem devátého ročníku soutěže naší redakce „O nejlepšího fotbalového kanonýra východních Čech“ sezony 2006-07 se stal útočník divizního Dvora Králové nad Labem Jan Brendl, který vstřelil 25 gólů. Na druhém místě skončil Zdeněk Fejfar z FC VTJ Milíčeves, který zaznamenal o jeden gól méně. Třetí příčku vybojoval Vladimír Kalenda z 1. FK Nová Paka, jenž se stejně jako David Budinský z SK Holcim Prachovice trefil devatenáctkrát, ale o medailovém pořadí rozhodlo pomocné kritérium – penalty.

27.6.2007
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: Archiv

Ligovou kategorii vyhrál Martin Merganc z FK Náchod–Deštné, jenž zaznamenal jedenáct gólů. Na dalších místech jsou dva „sedmigóloví“ střelci: Oleg Duchnič z FC Hradec Králové a Marcel Hájek z FK Náchod–Deštné. V jejich případě rozhodlo rovněž pravidlo, že lepšího umístění dosáhne ten hráč, který vstřelí méně gólů z pokutových kopů.

V divizní kategorii za suverénem Janem Brendlem skončil druhý Zdeněk Dostál, jehož 14 gólů ale nestačilo k záchraně FC Hlinsko. Bronzová příčka patří trutnovskému Petru Makovskému, jenž má na svém kontě o jeden zásah méně.

Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční zítra – ve čtvrtek 28. června – od 17 hodin v Deštném v Orlických horách. Tři nejlepší střelci každé kategorie převezmou v restauraci Zlatý Golem ceny od sponzorů Bretton s.r.o., Material&Technology a RM Sport. Pro vítěze jsou připraveny poháry vydavatelství Vltava–Labe–Press.

KATEGORIE A

II. liga a ČFL



Konečné pořadí: 1. Merganc (FK Náchod-Deštné) 11, 2. Duchnič (FC Hradec Králové A + B) 7, 3. Hájek (FK Náchod-Deštné) 7 (2 z pen.), 4. – 7. Gavula (FC Hradec Králové B), Černý, Munster (oba FC Hradec Králové A), Zinke (FK Náchod-Deštné/FC Hradec Králové B) 5, 8. - 13. Bouška, Dvořák (oba FC Hradec Králové A), Sedlák (FC Hradec Králové B), Poděbradský (FC Hradec Králové A + B), Moník, Hubička (oba FK Náchod-Deštné) 4, 14. - 16. Ferčák (oba FC Hradec Králové A), Chleboun, Semerák (oba FC Hradec Králové A + B) 3.

II. liga - FC Hradec Králové (41): 6 – Černý (1 z pen.), Munster (1 z pen.), 4 - Duchnič, Bouška, Dvořák, 3 - Poděbradský, Ferčák, 2 - Mezlík, Pilař, Semerák, Hašler, 1 - Jůn, Chleboun, Přibyl.

ČFL - FK Náchod-Deštné (40): 11 – Merganc, 7 – Hájek (2 z pen.), 4 - Moník, Hubička, 3 - Zinke, 2 - Zdeňka, Nejman, Hudec (1 z pen.), Kilevník (1 z pen.), 1 - Vácha, Kaplan, Koňušík z penalty.

ČFL - FC Hradec Králové B (29): 6 – Gavula, 4 - Sedlák (1 z pen.), 3 – Duchnič, Zinke, 2 - Matějka, Plašil, Chleboun, 1 - Blažej, Pacák, Rezek, Semerák, Přibyl, Poděbradský, vlastní (Ovčáry).

KATEGORIE B

divize C



Konečné pořadí: 1. Brendl (TJ Dvůr Králové n. L.) 25 (3 z pen.), 2. Dostál (FC Hlinsko) 14, 3. P. Makovský (FK Trutnov) 13 (5 z pen.), 4. Dvořáček (TJ Slavoj Předměřice n. L.) 12, 5. Hejzlar (TJ Slavoj Předměřice n. L.) 11, 6. – 8. Havrda (TJ Slavoj Předměřice n. L.), Vaniš (FK OEZ Letohrad), Hejna (FK Trutnov) 10, 9. – 12. Hauf, Adámek (oba AFK Chrudim), Hudec (Tesla Pardubice), Tománek (FC Hlinsko) 9, 13. – 14. Vaňous (TJ Jiskra Ústí n. O.), Horák II. (FK Trutnov) 8, 15. – 19. Samek (TJ Dvůr Králové n. L.), Večerník, Jeřábek, Petrus (všichni Tesla Pardubice), Šrut (FK Agria Choceň) 7, 20. – 25. M. Otradovský (TJ Dvůr Králové n. L.), Kočí, Gerža (oba FK OEZ Letohrad), Vodička (FC Hlinsko), Šupák (SK Týniště n. O.), Šabata (FK Agria Choceň) 6, 26. – 30. Míl (TJ Dvůr Králové n. L.), Bouška (FC Hlinsko), Jandera (FK Agria Choceň),Vašata (SK Týniště n. O.), D. Stejskal (FK OEZ Letohrad) 5.
FK OEZ Letohrad (41): 10 - Vaniš (1 z pen.), 6 - Kočí, Gerža, 5 – D. Stejskal, 4 - Čada, 3 - M. Stejskal, 2 – Strasmeier, Kuchta z pen., 1 - Štálík, Hundák, Hynek.

TJ Dvůr Králové nad Labem (68): 25 – Brendl (3 z pen.), 7 – Samek (3 z pen.), 6 - M. Otradovský, 5 - Míl, 4 – Huňák, Král, 3 – Kruliš, Holub, 2 - Kilevník, Řežábek, 1 - Ježek, Kašajík, Židík, Blažek, Groh, vlastní (Liberec B).

Tesla Pardubice (38): 9 – Hudec, 7 – Večerník, Jeřábek, Petrus, 3 - Stejskal, 2 - Horák, 1 - Ujec, Koblížek, Prorok, Valoušek.

SK Týniště nad Orlicí (33): 6 - Šupák, 5 - Vašata (4 z pen.), 4 – Lemfeld, Winkler, Černý (1 z pen.), 2 - Gorol, Matějus, 1 - Tomášek, Kubec, Kubištel, Slezák, Seifert.

FK Trutnov (46): 13 - P. Makovský (5 z pen.), 10 - Hejna, 8 - Horák II. (2 z pen.), 4 - Kamitz, 2 – Trunkát, Machalík, J. Makovský, 1 - M. Kozák, Mikeš, Marks, Prokop, vlastní (Český Brod).

TJ Slavoj Předměřice n. L. (46): 12 – Dvořáček, 11 - Hejzlar, 10 - Havrda (1 z pen.), 3 - Olšák, Valeš, 2 – Dujsík (1 z pen.), Hradecký, 1 - Straka, Šmíd, Ráliš, Haken, vlastní (Choceň).

FK Agria Choceň (35): 7 – Šrut (2 z pen.), 6 – Šabata, 5 – Jandera (1 z pen.), Flídr, 2 - Nedvěd, Hunal, Šulc, 1 - Synek, Baborák, Jílek, Fikejz, D. Dostál z pen., vlastní (Předměřice).

AFK Chrudim (34): 9 - Hauf, Adámek, 4 – Holub (1 z pen.), 3 – T. Vácha (1 z pen.), Zvára, 2 - Jirousek, 1 - Rahimič, Škvrňák, Pudil, Linhart z pen.

FC Hlinsko (47): 14 - Dostál, 9 - Tománek (5 z pen.), 6 – Vodička, 5 – Bouška, 4 – Boháč, 2 - Novák, Netolický, Šulc, 1 - Černý, T. Řezníček, Koudelka.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí (31): 8 - Vaňous, 5 - Borek (1 z pen.), 4 – Jar. David (2 z pen.), 3 – Tomášek, 2 - Vaníček, Lněnička, 1 - Vomáčka, Kaláb, Vinzens, Dobr, Jan David, Macko z pen., vlastní (Sedmihorky).

KATEGORIE C

krajský přebor



Celkové pořadí: 1. Fejfar (FC VTJ Milíčeves) 24 (1 z pen.), 2. Kalenda (1. FK Nová Paka) 19, 3. Budinský (SK Holcim Prachovice) 19 (2 z pen.), 4. D. Velinský (SK Holice) 17 (2 z pen.), 5. – 10. M. Růžička (Sokol Broumov), Balog (Sokol Živanice), Rejzek, Havel (oba SK Přepychy), Trval (SK Převýšov), Blažej (FK Nový Bydžov) 15, 11. – 13. Kopecký (SK Převýšov), V. Král (SK Masokombinát Polička), Čihák (Slovan Broumov) 14, 14. – 16. Bažík (1. FK Nová Paka), Jan Kráčmer (TJ Velešov Doudleby nad Orlicí), P. Horníček (Sokol Dobříkov) 13. 17. – 21. Podlipný (Sokol Živanice), Reichl (FC Spartak Rychnov nad Kněžnou), Švec (FK Česká Třebová), J. Roman (FC VTJ Milíčeves), Eimer (TJ Jiskra Česká Skalice 12.

PARDUBICKÝ KRAJ



SK Holice (60): 17 - D. Velinský (2 z pen.), 9 – J. Englich, 8 – Černý, Zeman, 3 – Absolón, R. Machatý, 2 – T. Jedlička, M. Jedlička, 1 - Kopa, J. Velinský, Skalický, Jílek, Šedivka, T. Velinský, vlastní (Skuteč).

FK AS Pardubice (55): 9 – Semelka, 6 – Pavlíček, Batamag, Pešek, 4 – Kopp, Moravec, 3 – L. Kopřiva, Musil, Linhart, 2 – J. Kopřiva, Príhoda, Götz, 1 – Hála, Meruňka, Franc, Daněk, Koliáš, vlastní.

SK Masokombinát Polička (50): 14 – V. Král, 11 - Stejskal, 4 - D. Soukal, 3 – Opina, Švec (2 z pen.), 2 – L. Král, Kučera, Kovář, Neumeister, 1 - Petr, Nikl, Stoklásek, Pavlík, L. Soukal, Kovář, vlastní (Č. Třebová).

Sokol Živanice (77): 15 – Balog, 12 - Podlipný, 11 – Pecivál, Meduna, 10 - Hůlka, 6 - Macháček, 3 – Mocanu, 2 – Jůn, 1 - Chocholouš, Rogovik, Žurek, Špulica, Hačko, vlastní (Stolany), vlastní (Svitavy).

SKP Slovan M. Třebová (40): 9 – Večeřa, 5 - Hollý, Králíček, Aberle, 3 - Silný, P. Šatník, Strouhal, 2 – Cink, Švanda, 1 – Šíp, O. Chlup, Deutsch.

TJ Svitavy (34): 7 - Růžička, 6 – Ovad, 5 – R. Ehrenberger, 4 – Jílek, 3 - O. Jelínek, O. Urban, 2 – Vacek, 1 – M. Čížek, Horák, D. Jukl, Jiroušek.

SK Holcim Prachovice (45): 19 - Budinský (2 z pen.), 8 – Samčenko, 5 – Klíma, 4 - Kostka, 3 – Götz, 2 – Rogovik, 1 - Mach, Havel, Kořínek, Ráliš.

SK Stolany (40): 7 – Eis (2 z pen.), 5 - Hudák, Ročín, 3 - Zavřel, Popelka, 2 - Záveský, Starý, Beneš, Kubát, Přibyl, Beran, 1 - Janovský, Novotný, Němec, Michek, vlastní (V. Mýto).

FC Skuteč (31): 5 – Haman, L. Cach, 4 – Vágner, F. Vodvárka, 2 - L. Hrubý, Dostál, Dvořák, 1 - Pavlík, Macháček, R. Vodvárka, Pečenka, (+ 3 góly za kontumaci utkání s Lanškrounem).

TJ Lanškroun (27): 5 – Šrůtek, 4 - Krejsar, Vacek, 3 - Petrůň (2 z pen.), Bartoš, 2 – M. Richtr, Šišan (1 z pen.), 1 - Farkaš, Stasiowski, Jelínek, D. Šilar.

FK Česká Třebová (39): 12 – Švec, 6 – Maco, 4 – Macko, Vosmek, 3 – Kubásek, 2 – Šafář, Vomáčka, 1 – Petr, Keprt, Kvapil, Čikl, Hudač , vlastní.

SK Vysoké Mýto (33): 9 - Matula, 6 – Chadima, 5 - Bartoš, 4 - Podmajerský, Řehák, 2 - Pokorný, Marek, 1 – Vostrčil, Podroužek, Coufal.

Sokol Moravany (33): 7 - R. Klička, 5 - Kříž, 3 – Krpata, 2 - Koutník, Imramovský, Veselý, Fišer, Vaněk, 1 - Dvořák, Šretr, Půlpán, Petráň, Hynek, Kulhánek, Tošovský, vlastní.

FK OEZ Letohrad B (42): 7 – Kvapil (2 z pen.), 5 - Fišer (1 z pen.), Čada, 3 – Kočí, Gerža, 2 - Kempf, Stejskal, Romportl, Svoboda, Kovanda, Hundák, Jiroušek, 1 – Peřina, Mikyska, Glozig, Pačínek, Čermák.

Sokol Dobříkov (45): 13 - P. Horníček (6 z pen.), 9 – Zahradník, 5 – Karela, 4 - J. Horníček (2 z pen.), Malý, 2 - Houžvička, Rada, 1 - Rouha, Czernyanský, Kraus, Klička, Barták, Dostál.

Jiskra Litomyšl (46): 10 – Kroulík (2 z pen.), 9 – Vaníček, 4 - Pavlák, Hospůdka, 3 - Kárský, Janoušek, Zaal, 2 - Benko, Adamský, Košín, 1 - Radimecký, Zeman, Holec, vlastní (Lanškroun).

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ



FC Kostelec nad Orlicí (41 ): 6 - Umlauf, Kuhn, 4 - Kaplan (2 z pen.), Mráz, Tichý, Řehák, Bolehovský, 3 – Šrámek, Sehnal, 1 – Klapal, Bulavcsjak, vlastní (Lhota pod Libčany).

SK Převýšov (71): 15 – Trval (1 z pen.), 14 - Kopecký, 10 - Breda (1 z pen.), 8 – Holý, 7 - T. Hrabík, 5 – Jarkovský, 4 - Novák, Dvořák, 1 - Štoček, Ročín, Röhrich, Ujec.

FK Černilov (54): 11 - Škoda (1 z pen.), 9 – Barbarič (1 z pen.), 8 - Svatoš (1 z pen.), 5 – Jukl (2 z pen.), 4 – Kuta, 3 - Petera, Matějka, 2 - Blažek, Suchov, Mariaňďuk (1 z pen.), 1 – Černý, Hlína, Zumr, Urban, Svatoň.

FK Nový Bydžov (75): 15 – Blažej (2 z pen.), 10 – P. Průcha, 9 - Pánek, 8 - Valenta, Tomeš (1 z pen.), 6 – Pilař, Hruška, 4 - Matějka, 2 - Chlubna, Šoufek, 1 - Suchochleb, Věchet, Obermajer, Tauchman, Novák.

1. FK Nová Paka (66): 19 - Kalenda, 13 - Bažík (4 z pen.), 8 - Jiřík, 7 - Kuchta, 6 – Kazda (1 z pen.), 5 - Čokina, 3 – Ptáček, 2 - Bajer, 1 - Štěrba, Mindl, Mačí.

TJ Sokol Libáň (40): 7 - Hůlka, Bányácski (2 z pen.), Zavřel (1 z pen.), 6 - Šimek, 4 - Mička, 2 - Zajíček, Bejda, 1 – Hampl, Smetana, Mutzer, Horák, vlastní (Náchod- Deštné B).

Slovan Broumov (69): 15 - M. Růžička (4 z pen.), 14 – Čihák, 10 – Hanzlík, 7 – P. Růžička, 6 - J. Chaloupka, 3 – Panny, Harasevič, Hitschfel, 2 – Louda, 1 - Kuneš, Lorenc, Kozyta, Mucha, Douda, vlastní (Olympia).

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí (48): 13 – Jan Kráčmer (5 z pen.), 5 - Krmaš, Scholze (1 z pen.), Kopsa, 3 - Kotek, Bursa, Ringel (3 z pen.), Schod, 2 – Seibert, T. Kotyza, Polívka, 1 - Hofmann, Krunčík.

FC Spartak Rychnov nad Kněžnou (44): 12 – Reichl, 11 - Rychtera (3 z pen.), 4 - Dapecí, Bárnet, 2 – Krmaš, Zimmer, 1 - Kubec, Říčan, Ehl, Kučera, Hrbáč, Handa, Vik, Vrána, Mondík.

FC VTJ Milíčeves (53): 24 – Fejfar (1 z pen.), 12 - J. Roman (6 z pen.), 7 – Štěrba, 3 – Jelínek, Hnízdo, 2 – Horčičko, 1 – R. Jiří (z pen.), vlastní (Libčany).

SK Přepychy (52): 15 - Rejzek (4 z pen.), Havel (1 z pen.), 7 - Chválek, 3 - Přibyl, 2 - Sedlák, Truhlář, 1 - Šmída, Lebeda, Jelen, Sršeň, Prát, Krejčí, Kollár, Menšík.

FK Náchod- Deštné B (50): 8 – Eimer (3 z pen.), Udod, 4 – Suchánek, Zelený, 3 - Vácha, Rompotl, Merganc, Umlauf, 2 - Koňušík, Kopřiva, 1 - Havrda, Kubištel, Hubička, Jirman, Šimon, Vacek, Kilevník, Nejman, Kopecký, Malý.

SK Libčany (38): 9 - Adlaf, 7 – Rensa, 5 – Borovička, Semerád (1 z pen.), 4 - Luňák, Tušic, 2 - Schejbal, 1 - Němeček, vlastní (Libáň).
TJ Sokol Lhota pod Libčany (46): 11 - V. Bednář, 10 - Z. Bednář, 5 – Špidlen (1 z pen.), 4 – Jedlička, 3 - Kubát, Faltys, Tužil, 2 – Kubíček, 1 - Pithart, Krátoška, Slavík, Pražák, Zikl z penalty.

TJ Jiskra Česká Skalice (47): 12 – Eimer (3 z pen.), 11 – Vít (3 z pen.), 8 – Sedláček, 7 - Chmelík, 2 – Voráček, Svoboda, 1 - Lauermann, Jirman, Goll, Pejchal, vlastní (Milíčeves).

FC Olympia Hradec Králové (33): 5 - Valeš, 4 - Mačí (1 z pen.), 3 - Němec, Kubelka, Javůrek, Šmíd, 2 – Mlynář, Mašek, 1 - Rajnoch, Fof, Krejčík, Krejcar, Koblížek, Drahokoupil, Bělka, vlastní (Lhota pod Libčany).

27.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Dělníci zranění po výbuchu se už vrací domů

Ilustrační foto

V Záchlumí vzplály olejové zásobníky

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

AKTUALIZOVÁNO

V pardubické Explosii zranil výbuch tři dělníky

Pardubice - Exploze lisu na střelný prach zranila obsluhu a napáchala škodu za asi patnáct milionů.

Gripeny opustily Pardubice a jsou zpět v Čáslavi

Pardubice - Pardubické letiště už není dočasnou základnou stíhacího letectva české armády.

Hokejový kádr je stále široký, blíží se řez

Pardubice – Ještě dva týdny přípravného období, v tom třetím již přijde ostrý extraligový start. Hráči pardubického Dynama ladí formu na úvodní utkání se Spartou, které se hraje 8. září. Pardubice zatím odehrály osm přípravných zápasů, v šesti z nich vyhrály. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení