I. A třída

St. Hradiště – Hor. Jelení 3:2
Do vedení šli hosté v 6. minutě, kdy centr ze strany dotlačil nadvakrát do sítě Štěpánek. Domácí ale okamžitě vyrovnali. Klouda přešel přes obranu, poslal míč na Kučeru, který hlavičkoval přesně. Ve 22. minutě se šestnáctce Hradiště ocitli dva hráči na zemi a  a rozhodčí za ruku odpískal pokutový kop. Ten proměnil Hendrych. V 43. minutě našel Hackenberg rozeběhnutého Stefanova, který svoje sólo zužitkoval prudkou střelou ke vzdálenější tyči. Vzápětí  Klouda trefil tyč. Rozhodnutí přinesla akce ze závěru střetnutí. Němec upláchl pronásledovatelům, předložil míč před bránu a Götz zavěsil.
Fakta – branky: 7. Kučera, 43. Stefanov, 84. Götz  – 6. Štěpánek, 22. Hendrych z pen. Rozhodčí: Halva. ŽK: 1:4. Diváků: 110. Poločas: 2:2. Hradiště: Hlavatý – Hejhal, Hackenberg, Hýsek, Smutný –  Stefanov (88. Pitterle), Hudec (46. Němec), Ryba, Kučera – Klouda, Lexman (46. Götz). Jelení: Jozl – Šubrt (75. Čermák), Rejnuš, Hendrych, Houžvíček (81. Raich) – Štěpánek, Michálek (77. Martinec), J. Velinský, Pinkas – Kaňkovský, Pecivál.

Srch – Chrudim C 2:2

Kolty Srchu sice mlčely dlouho, nicméně v poslední čtvrthodině spustily palbu. Hosté rozvlnili síť  v 16. minutě, když se trefil zblízka hlavou Hlavatý. Navýšení vedení zařídil Kratochvíl, který dorážel míč za bezmocného Mičjana. Ještě před tím napálil svůj trestný kop do tyče Třešňák. V 77. minutě si už po stejné standardce  zchladil žáhu. A vyrovnání zařídil v poslední minutě hlavou Brož.
Fakta – branky: 77. Třešňák, 90. Brož – 16. Hlavatý, 32. Kratochvíl. Rozhodčí: Volný: ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (70. Práchenský). Diváků: 50. Poločas: 0:2. Srch: Mičjan – Hurta, Třešňák, Brož, Levinský – Kršák, Doležal, Práchenský, Maivald – Krejčí, Chocholouš (77. Beran).

I. B třída

Roh. Bělá – Přelouč B 4:2
Opatrný první poločas vystřídala přestřelka ve druhé půli. Přeloučská rezerva ihned po změně stran zareagovala Slavíkem na vedoucí gól Pospíšila, který mířil přesně k tyči. Jako rozhodující se ukázaly branky Deustche a Tomiče, které padly v rozmezí několika vteřin. Štainer sice ještě přitáhl svůj tým na rozdíl jediného gólu, ovšem poslední slovo řekl po standardní situaci hlavou Prorok.
Fakta – branky: 39. Pospíšil, 55. Deutsch, 56. Tomič, 77. Prorok –  47. Slavík, 70. Štainer. Rozhodčí: Kolbaba. Bez karet. Diváků: 10. Poločas: 1:0. R. Bělá: Kunt – I. Morávek, Habiger, Pospíšil, Tamchyna – Tomič, Prorok, J. Morávek, Chovanec – Deutsch, Bakule. Přelouč B: Konvalina – Mar. Beránek, Heřmánek, Dušek, Tesák (84. Kmoníček) – Slavík (85. Jedlička), Rokyta (66. Školník), Štainer (74. Pokorný), Mil. Beránek – Slabý, Volejník.

Sezemice – Nasavrky 5:0
Vyrovnaný duel, v němž domácí dali soupeři lekci z produktivity. Zatímco Sezemice se dokázaly vyrovnat s nástrahy počasí terénu, Nasavrky se svojí technickou hrou v dešti uspět nemohly. Skóre otevřel hlavou po rohu Süttö. Poté vystřihl luxusní nůžky Brychta. Druhá půle začala proměněnou penaltou gólmana Báči. Vzápětí zvýšil na 4:0 Tomáš Kašpar a  střelecké přestavení uzavřel jeho bratr Jiří.
Fakta – branky: 13. Süttö, 17. Brychta, 47. Báča z penalty, 50. T. Kašpar, 75. J. Kašpar. Rozhodčí: Depeš. ŽK 3:3. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Sezemice: Báča – Blažek (60. Borovec), Süttö, Kříž, Popílka – Valenta (75. Langr), Brychta, Kavka, Lába – J. Kašpar, T. Kašpar (81. Dohnanský).

Rosice  – Vys. Mýto B 3:5
Šok pro domácí způsobil bleskový hattrick Krátkého. Ten se nejprve prosadil hlavou, poté  přesně zakončil svůj únik a nakonec Švába prostřelil. Ve 28. minutě unikl Matula a střelou pod břevno rozvlnil síť počtvrté. Určitou naději vrátil domácím Pozdník, jenž se prosadil hlavou po trestném kopu Hamerského. Tu uťal po přestávce D. Chadima. V 77. minutě se ujala hlavička M. Bartoše po centru Rogovika. Poslední slovo měl Lejsek po akci bratrů Bartošů.
Fakta – branky: 38. Pozdník, 77. M. Bartoš, 88. Lejsek – 11., 16. a 22. Krátký, 28. Matula, 54. D. Chadima. Rozhodčí: Bleša. ŽK 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:4. Rosice: Šváb – Haan, Pozdník, Hamerský, Pešek – F. Bartoš, Rogovik, Lejsek, L. Rousek – M. Bartoš, Bulis.

Chroustovice – Řečany  nehráno
Utkání bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

Holice B – Zámrsk 4:3
Holická rezerva třikrát prohrávala, ovšem její odpovědi na góly byly bleskurychlé. Těsně před koncem první půle vyrovnával poprvé Starý. Stejný hráč okamžitě našel řešení i na druhou trefu soka. A třetí smazání manka bylo nejdůležitější, protože přišlo ihned. Vítězný gól zaznamenal v poslední minutě Černý.
Fakta – branky: 45. a 56. Starý, 74. J. Englich, 90. Černý – 54. a 74. Csernyanszký, 36. Bálek. Rozhodčí: Havrda. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (78. Zeman). Poločas: 1:1. Holice B: Schmeiser – Valenta, Skalický, Pištora, Zeman – Kopa, Černý, Machatý, Klouček – Starý, J. Englich (78. Kyral).

Luže – Mnětice 8:3
Hosté nastoupili hodně ustrašeně a už po prvním poločase schytaly nářez. Po pauze trochu zahodili ostych a z 0:7 se za čtvrthodiny dostali na „lichotivých" 3:7. Poslední slovo ale měli opět domácí.
Fakta – branky: 11. a 44. Koráb, 18. a 58. Dvořák, 29. z penalty a 89. Mihulka, 4. Kopecký, 55. M. Kapitola – 62. Doležal, 69. Kříž, 78. Hurta. Rozhodčí: Čech. ŽK: 0:1. Diváků: 70. Poločas: 5:0. Mnětice: Jahelka – Hašek, Vafka, Hutla (46. Křivka), Neugebauer (46. Lamberský – Doležal, Závorka, Pásler, Tláskal – Hurta (81. Moravec), Kříž .