Českou Třebovou spasil kanonýr Myšák

Pardubice – Krajský přebor  měl na programu dohrávky tří odložených zápasů.

26.11.2012

Z domácích týmů vyhráli pouze Hlinečtí, kteří se tak posunuli na třetí místo tabulky. S pouhou remízou 1:1 se musely spokojit Živanice, kterou tonoucí Dobříkov jistě nepohrdl. Poličku „potopil" českotřebovský kanonýr Myšák.

Polička – Česká Třebová 0:1
Fakta – branka: 30. Myšák. Rozhodčí: Horský (Týniště nad Orlicí).  ŽK: 5:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Polička: Slaný – Jílek, F. Švec, Škoda, Nekvinda –  Jan Mužík (72. Leinweber), Kučera (60. Adamča), T. Švec, Navrátil – Netolický (64. Poul), Stejskal. Česká Třebová: Křivka – Kubásek, Štěpán, P. Švec, Kaláb – Nágl, Grepl, Borek, P. Urbanec – Pešek (75. Morkes), Myšák.

Živanice –  Dobříkov 1:1
Fakta – branky: 14. Peterka –  75. Marek. Rozhodčí: Vaško (Hlinsko). ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Živanice: Hlouš – Trupl, Vrážel, Michal, Urbanec – Vajer (80. D. Černík), Mocanu, Kaufman (46. Klouda),  Gorol, Kořínek – M. Peterka (67. Pecivál). Dobříkov: Novotný – Dostál, Karela, Hořejší, Barták (58. Marek) – Hofman (86. Brzybohatý), Malý, Houžvička, Klapal – Ševčík, Zahradník (71. L. Rychtařík).

Hlinsko – Mor. Třebová 2:1
Fakta – branky: 41. P. Novák, 74. Kovařík – 34. Linhart. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (76. Strouhal). Diváci: 150. Poločas: 1:1. Hlinsko: Kopecký – Holec, Škvrňák, J. Novák, M. Boučka – P. Novák, Cach (90. Veselský), Sadílek, T. Bouška – Kovařík (84. Nevole), Vácha. Moravská Třebová: Komoň – Fikr (84. Polák), Jelínek, Staněk, Švanda – Sedláček (84. Zobač), Linhart, Strouhal, Vančura – Konečný, Potyš.

26.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté se zapojili do projektu Extraligová NEJ

Opilec v cukrárně nebyl hlídce neznámou postavou

Tradiční sezemická pouť opět nabídne závody přes lávku

Sezemice – Sobota i neděle bude v Sezemicích patřit Tradiční sezemické pouti. V sobotu program odstartuje ve 20 hodin pouťovou zábavou, to v neděli bude v Sezemicích živo od rána.

Fotbalové Pardubice řeší zásah v obraně

Pardubice – Prohra, vítězství, prohra. Fotbalisté Pardubic zatím v novém ročníku FNL vyhráli jen v domácím utkání nad Frýdkem-Místkem. A na svůj stadion Pod Vinicí se vrací znovu v sobotu, kdy v tradičním dopoledním termínu hostí Ústí nad Labem.

Na poli "vyrostlo" auto. Vrak si majitel odklidil

Chvaletice - Nepojízdný vrak v poli strážníci majiteli připomněli.

Národní házená: Opatovičtí měli pevnější nervy v penaltové loterii

Opatovice nad Labem – Obhájci prvenství budou za rok zase obhajovat prvenství. Tento jednoduchý rébus „vymysleli“ národ ní házenkáři z Opatovic. Na stadiónu v Humpolci, který nese název V podhradí uspořádala zdejší Jiskra 69. ročník dvoudenního turnaje s názvem O pohár Zálesí.