Trutnov - Svitavy 2:0

Duel týmů bojujících o záchranu přinesl jasnou převahu domácích. Trutnov mohl už o poločase vést o několik branek, gólman Lampárek však byl pro hráče překážkou. Kouzla ho odčaroval až v 70. minutě Doubic, a když se trefil za dalších osm minut i Petr Holubec, bylo o sestupu Svitav z divize jasno.

Fakta – branky: 70. P. Doubic, 78. P. Holubec. Rozhodčí: Hocek (Kolín). ŽK: 2:1. Diváci: 210. Poločas: 0:0. MFK Trutnov: Šťastný – Kamitz, Horák, Makovský, J. Holubec – P. Doubic (88. Groer), Kovář (72. Bönisch), Marks, P. Holubec – Kejzlar (80. Ficner), Čech (83. Bednařík). TJ Svitavy: Lampárek – Novák, Kroulík, Ehrenberger, Veselský – Ptáček, Bruna, Čížek, Jukl – Frolo (40. Válek), Belej.

Nová Paka - Ústí nad Orlicí 1:0

Fakta – branka: 39. Jisl. Rozhodčí: Rais. ŽK: 2:0. Diváci: 205. Poločas: 1:0. 1. FK Nová Paka: Bartalský – Žalman, Ptáček, Faitl, Jisl (61. Motyčka) – Labík (86. Vaněk), Mokošín, Blažej, Janda – Macháček (68. Rozsévač), Bastin. Jiskra Ústí nad Orlicí: Mareček – Nágl (61. Ráb), J. David, D. Hudec, Kaláb – Felcman, Vaňous, P. Falta, Langer (79. Rejda) – Kukla, Skalický (75. Šebrle).

Pardubice B - Náchod 1:1

Fakta – branky: 57. Sklenář – 27. Kábrt. Rozhodčí: Melichar (V. Osek). Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Pardubice B: Čihař – Baldrych (46. Fidler), Šejvl, Křivka, Konvalina – Jarosz (83. Vanžura), Jeřábek, Hundák (68. Portyš), Fusek – Fikejz (72. Rydval), Kim (46. Sklenář). Náchod: Baláž – Moravec, Kábrt, O. Novotný, Nejman – Simon (90. Vrabec), Rompotl, Vlček (73. Vejprava), Srkal, Petr (59. Malý) – Plšek (87. Biederman).

Dvůr Králové - Turnov 1:4

Fakta – branky: 63. Černík – 15. a 40. Papoušek, 21. Finklár, 72. Bárta. Rozhodčí: Šimek (Ústí nad Orlicí). Bez karet. Diváků: 320. Poločas: 0:3. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Picha (83. Bednář), Rejl, Ujec, Kilevník – Samler, Vitebský, Fejk, M. Otradovský (73. V. Hák) – Černík, Marks (73. Žaba).

Živanice - Jablonec nad Jizerou 4:1

Oboustranně útočný fotbal vyšperkoval hattrick Mládka.

Fakta – branky: 38., 40. a 79. Mládek, 55. Gorol – 65. Dorničák. Rozhodčí: Trska (Praha). ŽK: 0:1. Diváci: 140. Poločas: 2:0. TJ Sokol Živanice: Ottmar – Buriánek, Novák, Ferčák, Novotný – T. Kakrda, Gorol (89. Netuka), Polák, Janecký – Mach (73. Hamák), Mládek (87. Siska).

Rapid Liberec - Letohrad 3:2

Fakta – branky: 29. Houdek, 34. Poživil, 51. Halama – 68. Kabourek, 85. T. Jedlička. Rozhodčí: Štefan. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0. FK OEZ Letohrad: Satoria – Šponar (46. Krystl), Strasmeier, Kail, J. Štěpán  – Černohorský (46. Lorenc), Kříž (46. Linhart), J. Jedlička, P. Štěpán (54. Kabourek) – T. Jedlička, Tichý (77. Ehrenberger).

Železný Brod - Vysoké Mýto 4:3

Mýto nechalo na půdě sestupujícího všechny body.

Fakta – branky: 4. a 61. Šimek. 41. Toman, 43. Brožek – 20. Kopřiva, 64. a 90. Svoboda. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. (52. Pecháček). Diváci: 120. Poločas: 3:1. SK Vysoké Mýto: Černík – Pecháček, Žák (36. Valášek), Živný, Jeníček – Kopecký, Kopřiva, Daněk, Konečný (46. Krátký) – Svoboda, Šumský.

Další výsledek – 29. kolo: Dobrovice – Kutná Hora 2:1 (2:1).