Trutnov - Živanice 1:2

Fakta – branky: 81. Kejzlar – 13. Kakrda, 63. Petrus. Rozhodčí: Milner. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (60. Turner). Diváci: 150. Poločas: 0:1. MFK Trutnov: Šťastný – Macek, P. Matějka, Turner, O. Tobiáš (75. Čech) – Zezula, Marks, M. Kamitz (81. Vošanovič), J. Tobiáš (64. Mařas) – P. Holubec, M. Kejzlar. Sokol Živanice: Ptáček – Zdeňka, Ferčák, Motyčka, D. Pánek (68. Bukač) – Buriánek, Herzán, Gorol, Hundák – Petrus (90. M. Ujec), Kakrda (83. F. Pánek).

Brandýs n. L. - Kratonohy 2:2, pen. 4:5

Hosté vedli, ale bod zachránili až pět minut před koncem. Druhý pak vystřelili v penaltách.

Fakta – branky: 24. Folwarczny, 63. Moravský – 15. Štoček, 85. O. Kraják. Rozhodčí: M. Průcha. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (70. J. Stross). Diváci: 300. Poločas: 1:1. FK Kratonohy: Mačí – Štěpán, Kábrt (79. Haupt), Kouřil, Novák – O. Kraják, Čada, Brunclík, Krejčík – Štoček, Jošt (46. Ličman).

Dvůr Králové - Kolín 1:2

Prohospodařený první poločas stál body fotbalisty Dvora Králové, kteří padli s Kolínem.

Fakta – branky: 50. Macháček – 11. Veselý, 31. Němeček. Rozhodčí: Raplík. ŽK: 3:2. Diváci: 330. Poločas: 0:2. TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Křížek (70. Dvořák), Karal, Macháček, Poděbradský – Vitebský (46. Podolník), O. Vaníček, Tauchman (56. Janouch), Tomeš (64. Rejl) – Hruška – O. Ujec (76. Picha).

Chrastava - Letohrad 5:2

Hosté měli drtivý nástup, brzy vedli o dva góly, ale velký obrat domácích začal bývalý reprezentant Jiří Štajner a Letohrad odjel s debaklem.

Fakta – branky: 20. Štajner, 35. Radzinevičius, 51. Kouba, 60. Suk, 72. Řezka – 6. Tichý, 7. J. Štěpán. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 1:2. Diváci: 230. Poločas: 2:2. FK Letohrad: Moláček – P. Štěpán, Krystl, Vaniš (63. O. Kopecký), Šponar – Týfa, Čada, Tichý (76. Sita), J. Štěpán (73. Hiller), Kabourek – Černík (81. P. Slodičák).

Turnov - Vysoké Mýto 1:2

Těžké utkání s vítězným koncem. Mýto vedlo o dva góly, ale v závěru domácí zadělali na drama.

Fakta – branky: 83. Houžvička – 63. z pen. Fikejz, 72. Štěpánek. Rozhodčí: Kazda. ŽK: 3:2. Diváci: 233. Poločas: 0:0. SK Vysoké Mýto: Černík – Žák (80. Mach), Dvořák, Fikejz, Hock – Rezek (36. Motl), Wimmer, Tomášek, Kopřiva (92. M. Fišer), Štěpánek (88. Kakrda) – Benda (84. Valášek).

Čáslav - Pardubice B 2:1

Domácí se ujali vedení po signálu a brance Hannicha. Zkraje druhé půle Rybička vyrovnal. Hosté pak sice měli převahu, ale poslední slovo měl Špičák.

Fakta – branky: 18. Hannich, 74. Špičák – 53. Rybička. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 1:2. Diváci: 180. Poločas: 1:0. FK Pardubice B: Šmíd – Řehák, Kopřiva (46. Fejl), Spěvák, Sokol – Zelinka (73. Jirásek), Látal, Kudrna, Nikodem – Gašpar (83. Jirka), Rybička.

Další výsledky - 1. kolo: Admira Praha – Zbuzany 3:1, Mšeno – Vykáň 3:1.