Živanice - Čáslav 0:1
Domácí zahodili tři tutovky a deset minut před koncem nedali ani penaltu. Rozhodla tak parádní trefa Vančury.
Fakta – branka: 55. Vančura. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (79. Maxa). Diváci: 140. Poločas: 0:0. Sokol Živanice: Volšík – Novotný (81. Novák), Motyčka, Sůra, Norek – Polák, Gorol (68. Janecký), Herzán, Hundák (73. T. Kakrda) – M. Ujec, Petrus.

FK Kratonohy - FK Pardubice B 1:2 (0:1)
Ve třetím jarním kole zajížděla výrazně posílená pardubická rezerva v sobotu dopoledne do Kratonoh. Ačkoliv hosté prakticky celý zápas diktovali tempo hry, tak se jejich výhra nerodila lehce a až dvě minuty před koncem důležité tři body zajistil David Huf. Pardubičtí tak soupeři vrátili porážku z podzimní části.

Od úvodu zápasu to bylo hodně bojovné utkání a dlouho se hrálo bez šancí. Ve 24. minutě měli domácí výhodu rohového kopu, ale hosté podnikli rychlý brejk po ose Huf - Fusek - Huf a zblízka zakončující Mužík - 0:1. Ve 40. minutě Jeřábek připravil vyloženou příležitost pro Hufa, ten ale zblízka orazítkoval jen břevno poloprázdné branky. Do poločasové přestávky ještě dvakrát zakončoval Huf, ale oba jeho pokusy byly sraženy na roh. V 56. minutě po centru Shejbala Hufovu střelu vyrazil Ordelt. Když hosté druhou branku nepřidali, tak domácí trochu přidali. V 77. minutě byl při rohu Kratonoh za ruku zcela evidentně stažen gólman Hrnčíř Kejmarem, sudí nepískal a pro Tulacha tak nebyl problém zblízka srovnat - 1:1. Hosté však šli za výhrou v základní hrací době, protože penalty nejsou jejich silnou stránkou. V 88. minutě po rohu dokázal míč do branky protlačit David Huf a bylo rozhodnuto - 1:2! Ve zbytku zápasu si již hosté taktickou hrou zaslouženou výhru sebrat nenechali.

Fakta - branky: 77. Tulach - 24. Mužík, 88. Huf. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Trska z Prahy (Starý, Svoboda). Delegát: Doubek z Ústí nad Labem. Diváků: 130.
Sestavy - Kratonohy: Ordelt - Tulach (84. Šejvl), Strasser, Němeček, Kejmar - Haupt, Jiroutek, Franc, Jilemnický (46. Habrman) - Peterka, Pago (60. Pražák).
FK PCE B: Hrnčíř - Prokopec, Křapka, Pospíšil, Čiernik - Mužík, Jeřábek, Kovář, Shejbal - Fusek (90. Gašpar), Huf.