VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Po špatném začátku se divizní Tesla zvedla

Pardubice - Tesla Pardubice– fotbalový oddíl má vletošní sezoně tři týmy dospělých. Ani jeden znich nepropadl a tak sportovní manažer TJ Tesla Martin Svědík může být spokojen. Divizní celek je navíc nejvýše ze všech týmů pardubického regionu, byť Pardubicko by zasluhovalo vyšší soutěž.

8.12.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

1.Tři týmy ve třech soutěžích dospělých, vládne spokojenost nebo jste si představoval lepší výsledek?

Už jsem to avizoval bezprostředně po skončení soutěží. Divizní áčko po velmi špatném začátku se propracovalo ke vcelku dobrému konci. Spokojenost je však relativní. Zjistili jsme, že stále je pochopitelně co zlepšovat, ale víme, na čem musíme zapracovat.

UB týmu vkrajském přeboru však vládla spokojenost. Myslím, že umístění ve středu tabulky ani dosažený počet bodů nikdo znás nečekal. Navíc isamotný herní projev mužstva byl ve většině zápasů velmi dobrý. Tím, že se p ár zápasů křížilo sAmužstvem, přišla izranění stabilních hráčů B mužstva (Šimek, Janovský, J. Horák, Strnad, Kouba), dostali příležitost vsestavě imladí hráči, kteří nezklamali, což velmi je pozitivní. Stejně jako trenér Němeček mám však ijá výhrady ktréninkové docházce, ta se na jaře musí výrazně zlepšit…

Co se týká C mužstva, panuje též spokojenost. Pro klub je důležité, že vC týmu dostali příležitost mladí hráči vyjdou zdorostu či ti, kteří patří již do kádru B týmu a pravidelně vněm nehrají. Je moc potřebné, aby si zvykali nad fotbal dospělých a měli patřičné zápasové vytížen. Pakliže jsou úspěšní a na sobě pracují, je možné je zapracovat do sestavy B mužstva (Süttö, Práchenský, Betlach, Ruml). Všichni jmenovaní šanci dostali.

2.Jste spokojen se součinností jednotlivých družstev?

Spolupráce a součinnost všech tří mužstev funguje velmi dobře, tak jak to má být a je to vidět ina výsledcích. Zásluhu na tom mají oba trenéři, jak Rosťa Němeček, tak Franta Kovárník. Před každým zápasovým víkendem se sejdeme a domluvíme nominaci všech tří týmů a po zápasech zhodnotíme co bylo dobré a co je nutné zlepšit.˝

3.Podzimní sezona skončila, co říct na závěrem, co doplnit?

Na tomto místě bych chtěl samozřejmě poděkovat všem členům vedení za vytvoření výborných podmínek pro fotbal na Tesle. Dále pak manažerovi mládeže Martinu Shejbalovi, který za dva roky co pracuje umladých udělal velký kus práce. Vysledky podzimu to potvrzují. Poděkování určitě zasluhují všichni trenéři dospělých, mládeže, sekretáři, vedoucí mužstev a všichni, kteří jsou vnašem klubu jakkoliv zainteresovaní. Musím též ocenit vznik klubového Fan klubu za podporu při zápasech Amužstva. Byl bych rád, aby vše klapalo ivpříštím roce 2008nejméně tak, jako na podzim…

8.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační snímek.

Tři body z Vítkovic! Fotbalisté Pardubic udrželi náskok i v oslabení

Ilustrační foto

Jedenáctiletí si domluvili noční toulačku, bez rodičů

Historická vozidla se budou prohánět po Železných horách

Přelouč – Železné hory budou v sobotu hostit další rallye. Tentokrát však nepůjde o moderní rychlá auta, k desátému ročníku Rallye Železné hory vyjedou historická vozidla. 

Bonbónová stezka podél Labe

Pardubice - Strážníci si zahráli na sběrače sladkostí. Na linku pardubické městské policie se totiž obrátil volající, který upozornil na zvláštní jev.

Starý Mateřov bude slavit. 790 let od založení obce

Starý Mateřov – Obec Starý Mateřov slaví. Tento víkend v sobotu si připomene výročí 790 let od svého založení. V jedenáct hodin budou oslavy zahájeny u pomníku padlých. 

Zlodějka využila otevřených dveří, vloupala se k seniorce

Pardubice - Okradení staré ženy zabránil příchod ošetřovatelky a příjezd policistů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení