Pravda pardubické béčko bylo zkombinované s hráči juniorského týmu a zápas neskončil 0:0 ale 1:1. Na obou lavičkách si odbyli premiéru noví trenéři Na domácí Kamil Řezníček a na té živanické Josef Košátko.

FK Pardubice B/U21 – TJ Sokol Živanice 1:1 (1:1). Branky: 40. Baldrych – 24. Krejčík. Pardubice: 1. poločas: D. Růžička – Konvalina, Baldrych, Křivka, D. Pánek (35. Jiří Růžička) – T. Molek (35. Portyš), Portyš (30. Klír), Sůra. Vanžura – Mihovský (35. Pleskot), Rydval. 2. poločas: Kouba – Mandutz, Čáp, Pešek, Jiří Růžička (62. Fidler) – Klír (62. Strouhal), Hron, Hron, Knotek, Strachota – Pleskot (62. T. Jelínek), V. Krejčí. Živanice: Vaníček (46. Hlouš) – Novotný, Kabeláč, Ferčák (46. Buriánek), Pavlásek – Krejčík (77. Hamák), Gorol, Strnad, Hamák (62. D. Černík) – J. Černík (77. Mládek), Mládek (46. Polák).

Po oťukávacím úvodu se vedení ujali hosté, když po nedorozumění D. Pánka s D. Růžičkou otevřel skóre Krejčík. Poté se převážně bojovalo ve středu hřiště. Ve 40. minutě po faulu na Rydvala zahrával trestný kop z rohu vápna Sůra, jeho střelu Vaníček jen vyrazil a Baldrych hlavou zblízka vyrovnal. Do druhé půle došlo v obou sestavách k několika změnám a oba celky i nadále bojovaly převážně ve středu hřiště. Mnoho šancí k vidění nebylo, ale jednu velkou měl deset minut před koncem expardubický Lukáš Polák, který mohl svůj nový klub dovést k vítězství. Kouba však byl zásadně proti.

Zimní turnaj Chudenice: FC Libišany – SK Kopidlno 4:2 (2:0). Branky: Brož 3, J. Zadrobílek.
TJ Sokol Moravany – Rychnov nad Kněžnou 2:3. Branky: Kříž, Lukas – Volný, Jedlinský, Trejtnar.