STARŠÍ:

FK Mladá Boleslav – FK Pardubice 2:4 (1:2).

Branky: 8. Sedláček, 46. Mižič – 11. Řezníček, 42. Svoboda, 77. Sůra, 87. Vencl.

Sestava: Čihař – Janata, Šejvl, Mandutz, Táborský– Polák, Vencl (87. Nágl), Shejbal (83. Kučera), Sůra – Řezníček a Shejbal.

Hosté se od úvodní minuty usadili na polovině domácích, ale v 8. minutě chyba v rozehrávce vyústila v pokutový kop, který domácí Sedláček proměnil. Hosté ale o tři minuty později vyrovnali, po přihrávce od Shejbala skóroval Řezníček. Pardubičtí si vytvářeli další šance a ještě do poločasu skóroval Svoboda po přihrávce od Řezníčka – 1:2. Navíc domácí přišli o vyloučeného Hrušku.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí. Mizič vyrovnal a vše bylo otevřené. Jenže svěřenci trenérů Krejčího a Pohla zabojovali a využili početní převahu v poli. V 77. min. Klátil připravil gólovku pro Sůru – 2:3. Tři minuty před koncem uzavřel brankový účet zápasu Vencl, jemuž míč připravil Mandutz. Pochvala pro celý tým v němž vynikli Řezníček a Shejbal. Pardubice jsou v šestnáctičlenné tabulce na osmém místě, šest bodů za vedoucím Brnem.