Fotbalová sezóna v nejvyšší okresní soutěži je ve svém cili. Z vítězství se radují hráči Libišan, smutek z pádu do třetí třídy naopak panuje ve Chvaleticích.

Dříteč – Chvojenec  3:2

V poklidném utkání viděli diváci vyrovnanou první půli. Po přestávce se domácí fotbalisté zlepšili a převahu vyjádřili i přesnými zásahy do chvojenecké sítě.
Fakta – branky: Havlíček, Pallas, Formánek – Pařízek, Spěšný. Rozhodčí: Jinoch, ŽK 0:1. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Dříteč: Novotný – L. Pithart, Formánek, Pallas, Hrůša – Flídr, Voříšek, Kroupa, Haan – Benák, Havlíček. Střídali: Mužík, Puhlovský. Chvojenec: Pavlíček – M. Burkovič, Kirchner, Pařízek, Moravec – Cach, Centner, Zbudil, Nechvíle – Spěšný, Pavlíček. Střídali: Izák, Jeřábek.

Dašice – Chvaletice 2:4
Domácí sice v úvodu lépe kombinovali, ale Chvaletičtí proměňovali rychlé brejky. J. Hora ještě stihl snížit na 2:3, ale hned vzápětí přišel ulidňující gól pro hosty.
Fakta – branky: P. Šmejda, J. Hora – M. Havrda 2, Kosprt, Novotný. Rozhodčí: Havlík. ŽK 1:0. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Dašice: Metelka – Kučera, J. Šmejda, Král, M. Hora – Šafář, Morávek, P. Šmejda, Cabicar – Meller, Hruša. Chvaletice: Josef Brunclík – J. Kuch, Vančura, Jan Brunclík, Hrbek – Sajdl, P. Kuch, Kosprt, M. Havrda – Kretba, Novotný. Střídal: Filip.

Opatovice – Lipoltice 3:2
Hosté vyhráli první poločas, ale nakonec odjížděli bez bodů. Převahu Opatovic ve druhé půli využil Kulhánek, který vstřelil dvě branky. V 60. vyrazil Pilař střelu Nováka, ale opatovický náhradník usměrnil míč do sítě.
Fakta - branky: 48. a 60. Kulhánek, 7. Filipek – 13. Jan Kotraš, 26. Šurkala. Rozhodčí: Rambousek. Diváků: 100. Poločas: 1:2. Opatovice: Kovalčík – Valenta, Píša, Voříšek, Filipek – Novák, Sehnoutka, Maruščák, Novotný – Kuric, Jičínský. Střídal: Kulhánek. Lipoltice: Pilař – Formánek, Nedvěd, Vlasák, Tamchyna – P. Kotraš, Šurkala, Doležílek, J. Kotraš – Oliva, Svatoň. Střídali: Rokyta, Kožený, Hladík.

Sezemice – Řečany  1:0
Hráči Sezemic měli po většinu utkání míč na svých kopačkách. Jedinou branku utkání vstřelil T. Kašpar.
Fakta – branky: 26. T. Kašpar. Rozhodčí: Syrůček. ŽK 1:2. Diváků: 20. Poločas: 1:0. Sezemice: Levinský – Jindra, Blažek, Kumpan, Popilka – M. Brychta, Zd. Plecháček, T. Kašpar, J. Kašpar – Lába, Bělohubý. Střídali: A. Slezák, M. Holub, Knížek. Řečany: Hrubeš – Štěpánek, Pavel Moravec, J. Křivka, Petr Moravec – P. Křivka, Bahník, Chára, Kobera – Blažek, Linhart, Střídal: Michal Moravec.

Živanice B – Libišany  1:0
Hosté přijeli k poslednímu zápasu sezóny jen s deseti hráči. Ve 25. trefil Vohralík tyč, stejně mířil i v 70. Kornoušek z trestného kopu. V 86. Vida vyrazil Šimákův pokus a Vohralík přesnou dorážkou rozhodl o výhře domácích.
Fakta – branky: 86. Vohralík. Rozhodčí: D. Strnad, ŽK 1:0. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Živanice B: Skalický – Khun, Mádr, Souček, Čapek – Šimák, Bidlo, Vohralík, Řehák – Taibr, Kaderka. Střídali: Trojáček, Urban. Libišany: Vida – Kurfiřt, D. Vích, Zadrobílek, Ringel – Palina, Vydarený, Kornoušek, P. Vích – Nun.

Torpedo – Újezd  nehráno

Zápas se nehrál pro nedostatečný počet hráčů domácího týmu. Hosté dorazili po problémech s autobusem do Mnětic včas, ale neměli soupeře.

Pardubičky – Tesla C 4:4
Předehráno.
Fakta – branky: 10. a 13. P. Jonáš, 8. Pithart, 48. Svoboda – 29. Suchý, 32. Remeš, 40. Kačírek, 47. Kouba. Rozhodčí: Syrůček. ČK: 79. Kačírek (T), žluté karty: 0:2. Diváků: 70. Poločas: 3:3.