Dvojitá radost Pardubiček, Řečany honily remízu

Ilustrační foto Autor: DENÍK/Jiří Sejkora

10.6.2012

Pardubicko - Fotbalové výsledky z I. B třídy

Holice B – Pardubičky 0:2
Hosté byli po celé utkání lepším týmem. V prvním poločase zahrozili střelou Sokola do tyče. Po přestávce už zvedali vítězně ruce nad hlavu.  V 63. minutě zahrál precizně trestný kop přes zeď  Zemek. O čtyři minuty později využil nedorozumění v holické obraně Hofman a dal razítko nejen na výhru v derby, ale i na postup do I. A třídy.
Fakta – branky: 63. Zemek, 67. Hofman. Rozhodčí: Raplík. Diváků: 40. Holice B: Bačina – Kopa, Zeman, Zběhlík, Flasch – P. Uhlíř, Machatý, Valenta, Macků –  J. Englich (11. Lembej), Hrubý. Pardubičky: Vlček – Sokol, Putnar, Hofman – Froš, Zemek, Hála, F. Uhlíř (64. Šedivka), Vl. Englich (46. Jonáš) – Poláček (72. Zelenda), Krejčí (46. Svoboda).

Hor. Jelení – Prachovice 6:2
Po několika vteřinách od zahájení hostující gólman podběhl míč a Dědič měl snadnou práci. Jenže Prachovice okamžitě srovnaly hlavičkou po trestném kopu. Pak se dvakrát prosadil Dědič, který zkompletoval hattrick. Pokusil se ho napodobit Šmidberský, ale ten skóroval jen dvakrát. Gólovou přehlídku domácích uzavřel z penalty po faulu na svojí osobu Kaňkovský.
Fakta – branky: 1., 28. a 54. Dědič, 56. a 64. Šmidberský, 73. Kaňkovský z penalty – 2. Klepetko, 69. Štěpánek. Rozhodčí: Ziegler. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Jelení: Jozl – Šmejda, Rejnuš, Raich (67. Šubrt), Čermák (46. Horáček) – Martinec, J. Velinský, Michálek (36. Šmidberský), Komárek – Dědič (75. Pinkas), Kaňkovský.

Řečany n. L.  – Ronov 2:2
V první půli zahodil sólo Bank. A pak se děly věci. Ještě dvě minuty před koncem domácí prohrávali 0:2, když si dali vlastní gól a pak nezachytili Reka. Jenže v 89. minutě snížil Chára a vzápětí po rohu vyrovnal Novotný.
Fakta – branky: 89. Chára, 90. Novotný – 51. vlastní, 73. Rek.  Poločas: 0:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Fr. Pelant (71. J. Křivka) – Bank, Š. Tichý (62. Kobera), M. Tichý, M. Moravec – Novotný, Hostinský.

+ sdílejte

Sdílejte článek pomocí sociálních sítí

HLAVNÍ ZPRÁVY

Lesopark na Dukle nápor těžkého sněhu doslova odnesl. Hovoří se o tom, že až padesát procent tamních stromů bylo zničeno.

Obnova lesoparku na Dukle už začíná mít jasnější obrysy

Pardubice - Do konce listopadu má být hotová projektová dokumentace, říká manažer projektu.

'Exposlanec Váňa má asi hroší kůži,' říká Vít Ulrych

Miroslav Váňa

Pardubice - „Krajský šéf ČSSD asi znovu nepochopil vzkaz od voličů. Chce ho slyšet ještě potřetí?" ptá se místopředseda okresního výboru KDU-ČSL.