Dvojitá radost Pardubiček, Řečany honily remízu

Ilustrační foto Autor: DENÍK/Jiří Sejkora

10.6.2012

Pardubicko - Fotbalové výsledky z I. B třídy

Holice B – Pardubičky 0:2
Hosté byli po celé utkání lepším týmem. V prvním poločase zahrozili střelou Sokola do tyče. Po přestávce už zvedali vítězně ruce nad hlavu.  V 63. minutě zahrál precizně trestný kop přes zeď  Zemek. O čtyři minuty později využil nedorozumění v holické obraně Hofman a dal razítko nejen na výhru v derby, ale i na postup do I. A třídy.
Fakta – branky: 63. Zemek, 67. Hofman. Rozhodčí: Raplík. Diváků: 40. Holice B: Bačina – Kopa, Zeman, Zběhlík, Flasch – P. Uhlíř, Machatý, Valenta, Macků –  J. Englich (11. Lembej), Hrubý. Pardubičky: Vlček – Sokol, Putnar, Hofman – Froš, Zemek, Hála, F. Uhlíř (64. Šedivka), Vl. Englich (46. Jonáš) – Poláček (72. Zelenda), Krejčí (46. Svoboda).

Hor. Jelení – Prachovice 6:2
Po několika vteřinách od zahájení hostující gólman podběhl míč a Dědič měl snadnou práci. Jenže Prachovice okamžitě srovnaly hlavičkou po trestném kopu. Pak se dvakrát prosadil Dědič, který zkompletoval hattrick. Pokusil se ho napodobit Šmidberský, ale ten skóroval jen dvakrát. Gólovou přehlídku domácích uzavřel z penalty po faulu na svojí osobu Kaňkovský.
Fakta – branky: 1., 28. a 54. Dědič, 56. a 64. Šmidberský, 73. Kaňkovský z penalty – 2. Klepetko, 69. Štěpánek. Rozhodčí: Ziegler. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Jelení: Jozl – Šmejda, Rejnuš, Raich (67. Šubrt), Čermák (46. Horáček) – Martinec, J. Velinský, Michálek (36. Šmidberský), Komárek – Dědič (75. Pinkas), Kaňkovský.

Řečany n. L.  – Ronov 2:2
V první půli zahodil sólo Bank. A pak se děly věci. Ještě dvě minuty před koncem domácí prohrávali 0:2, když si dali vlastní gól a pak nezachytili Reka. Jenže v 89. minutě snížil Chára a vzápětí po rohu vyrovnal Novotný.
Fakta – branky: 89. Chára, 90. Novotný – 51. vlastní, 73. Rek.  Poločas: 0:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Fr. Pelant (71. J. Křivka) – Bank, Š. Tichý (62. Kobera), M. Tichý, M. Moravec – Novotný, Hostinský.

+ sdílejte

Sdílejte článek pomocí sociálních sítí

Líbí se vám zpravodajství Deníku? Hlasujte pro něj v anketě Křišťálová lupa

HLAVNÍ ZPRÁVY

Nakládání munice do letounu CC-177 Globemaster III

První náklad české munice do Iráku odletěl. Tři další poletí

Pardubice - Kanadské letectvo odvezlo z Pardubic 64,5 tuny munice z celkových 250. Střelivo poslouží v boji proti terorismu

Muži i ženy vymazali v kolonce výher nulu

Pardubicko - Sportovní souhrn z Pardubicka: Národní házená, fotbal žen i atletika.

Elitní soutěží jede starý známý tandem

FC Diko Rokytno – PFC Siófok 4:3

Pamako: Po čtyřech kolech v první lize zůstaly dva neporažené týmy. O skóre vede Laguna, druhý je TFT Pardubice