Dvojitá radost Pardubiček, Řečany honily remízu

Pardubicko - Fotbalové výsledky z I. B třídy

Ilustrační fotoAutor: DENÍK/Jiří Sejkora

Holice B – Pardubičky 0:2
Hosté byli po celé utkání lepším týmem. V prvním poločase zahrozili střelou Sokola do tyče. Po přestávce už zvedali vítězně ruce nad hlavu.  V 63. minutě zahrál precizně trestný kop přes zeď  Zemek. O čtyři minuty později využil nedorozumění v holické obraně Hofman a dal razítko nejen na výhru v derby, ale i na postup do I. A třídy.
Fakta – branky: 63. Zemek, 67. Hofman. Rozhodčí: Raplík. Diváků: 40. Holice B: Bačina – Kopa, Zeman, Zběhlík, Flasch – P. Uhlíř, Machatý, Valenta, Macků –  J. Englich (11. Lembej), Hrubý. Pardubičky: Vlček – Sokol, Putnar, Hofman – Froš, Zemek, Hála, F. Uhlíř (64. Šedivka), Vl. Englich (46. Jonáš) – Poláček (72. Zelenda), Krejčí (46. Svoboda).

Hor. Jelení – Prachovice 6:2
Po několika vteřinách od zahájení hostující gólman podběhl míč a Dědič měl snadnou práci. Jenže Prachovice okamžitě srovnaly hlavičkou po trestném kopu. Pak se dvakrát prosadil Dědič, který zkompletoval hattrick. Pokusil se ho napodobit Šmidberský, ale ten skóroval jen dvakrát. Gólovou přehlídku domácích uzavřel z penalty po faulu na svojí osobu Kaňkovský.
Fakta – branky: 1., 28. a 54. Dědič, 56. a 64. Šmidberský, 73. Kaňkovský z penalty – 2. Klepetko, 69. Štěpánek. Rozhodčí: Ziegler. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Jelení: Jozl – Šmejda, Rejnuš, Raich (67. Šubrt), Čermák (46. Horáček) – Martinec, J. Velinský, Michálek (36. Šmidberský), Komárek – Dědič (75. Pinkas), Kaňkovský.

Řečany n. L.  – Ronov 2:2
V první půli zahodil sólo Bank. A pak se děly věci. Ještě dvě minuty před koncem domácí prohrávali 0:2, když si dali vlastní gól a pak nezachytili Reka. Jenže v 89. minutě snížil Chára a vzápětí po rohu vyrovnal Novotný.
Fakta – branky: 89. Chára, 90. Novotný – 51. vlastní, 73. Rek.  Poločas: 0:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Fr. Pelant (71. J. Křivka) – Bank, Š. Tichý (62. Kobera), M. Tichý, M. Moravec – Novotný, Hostinský.

10.6.2012

Na třídu Míru se v pátek 30. ledna 2015 vrátily trojelbusy. Zkoušela se spolehlivost trakčního vedení, průjezdy zatáček i brždění na nové dlažbě.

Na třídu Míru se dnes vrací trolejbusy. Bude jich méně

dnes 06:13

Pardubice - Minimálně pět let se z ulice pěší zóna nestane. Trolejbusy tam musí jezdit, aby město nepřišlo o evropské dotace

Luděk Frydrych

Frydrych byl u porodu: „Ženy si začnete strašně vážit“

dnes 06:22

Pardubice - Pardubický brankář se stal tátou. Den před zápasem FNL se mu narodil syn Benjamín.