Dvojitá radost Pardubiček, Řečany honily remízu

Pardubicko - Fotbalové výsledky z I. B třídy

Ilustrační fotoAutor: DENÍK/Jiří Sejkora

Holice B – Pardubičky 0:2
Hosté byli po celé utkání lepším týmem. V prvním poločase zahrozili střelou Sokola do tyče. Po přestávce už zvedali vítězně ruce nad hlavu.  V 63. minutě zahrál precizně trestný kop přes zeď  Zemek. O čtyři minuty později využil nedorozumění v holické obraně Hofman a dal razítko nejen na výhru v derby, ale i na postup do I. A třídy.
Fakta – branky: 63. Zemek, 67. Hofman. Rozhodčí: Raplík. Diváků: 40. Holice B: Bačina – Kopa, Zeman, Zběhlík, Flasch – P. Uhlíř, Machatý, Valenta, Macků –  J. Englich (11. Lembej), Hrubý. Pardubičky: Vlček – Sokol, Putnar, Hofman – Froš, Zemek, Hála, F. Uhlíř (64. Šedivka), Vl. Englich (46. Jonáš) – Poláček (72. Zelenda), Krejčí (46. Svoboda).

Hor. Jelení – Prachovice 6:2
Po několika vteřinách od zahájení hostující gólman podběhl míč a Dědič měl snadnou práci. Jenže Prachovice okamžitě srovnaly hlavičkou po trestném kopu. Pak se dvakrát prosadil Dědič, který zkompletoval hattrick. Pokusil se ho napodobit Šmidberský, ale ten skóroval jen dvakrát. Gólovou přehlídku domácích uzavřel z penalty po faulu na svojí osobu Kaňkovský.
Fakta – branky: 1., 28. a 54. Dědič, 56. a 64. Šmidberský, 73. Kaňkovský z penalty – 2. Klepetko, 69. Štěpánek. Rozhodčí: Ziegler. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Jelení: Jozl – Šmejda, Rejnuš, Raich (67. Šubrt), Čermák (46. Horáček) – Martinec, J. Velinský, Michálek (36. Šmidberský), Komárek – Dědič (75. Pinkas), Kaňkovský.

Řečany n. L.  – Ronov 2:2
V první půli zahodil sólo Bank. A pak se děly věci. Ještě dvě minuty před koncem domácí prohrávali 0:2, když si dali vlastní gól a pak nezachytili Reka. Jenže v 89. minutě snížil Chára a vzápětí po rohu vyrovnal Novotný.
Fakta – branky: 89. Chára, 90. Novotný – 51. vlastní, 73. Rek.  Poločas: 0:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Fr. Pelant (71. J. Křivka) – Bank, Š. Tichý (62. Kobera), M. Tichý, M. Moravec – Novotný, Hostinský.

10.6.2012

V DĚTSKÉM DOMOVĚ V HOLICÍCH začaly fungovat rodinné buňky. V každé z nich žije osm dětí. Mají k dispozici kompletně vybavený byt a víceméně se o sebe mohou postarat sami. Mají ale ku pomoci i vychovatelku.

Péče se změní, ohrožené děti musí obstát v běžném životě

dnes 06:30

Pardubice - Pobytová zařízení v kraji mohou přijít po novele zákona až o polovinu svých klientů.

Dvakrát se vloupal, peníze šly do automatů

dnes 11:54

Pardubice – Dvakrát si pachatel vybral jednu a tu samou firmu a to na pobočce v Chrudimi i Pardubicích.

Číslo na bývalou přítelkyni uveřejnil jako na prostitutku

dnes 06:57

Pardubice – Pomstu bývalé přítelkyni provedl jeden muž z Pardubic. Inzeroval její jméno a telefon jako nabídku sexuálních služeb.

Knihovna plná skřítků. Noc s Andersenem v pardubické knihovně.

Březen patří čtenářům. Proč nestrávit noc mezi knihami?

dnes 06:48

Pardubice - Krajská knihovna v Pardubicích chystá jak Noc s Andersenem, tak soutěž o Čtenáře roku.