Divize C

Nový Bydžov - Nová Paka 1:0

První poločas zajímavého duelu byl v poli vyrovnaný, každý chvilku „tahal pilku“. Bydžovští však přece jen měli větší možnosti ke skórování. Nejblíže byl ve 40. minutě útočník Bastin, jenž po centru Langra trefil břevno Kanavalovy svatyně. Hosté měli zase několik nebezpečných střel, zvláště po té Kulhánkově v závěru první pětačtyřicetiminutovky domácím pořádně zatrnulo.

Rozhodující moment celého utkání přišel v 67. minutě; centr domácího Tomeše zleva zakončil přesným volejem Ševčík – 1:0. V 74. min. mířil z další velké příležitosti Bastin nad branku hostujícího celku. V neurovnaném závěru Nový Bydžov těsné vedení udržel a získal cenné tři body.

Fakta – branka: 67. Ševčík. Rozhodčí: Zbyněk Novotný (Hradec Králové). ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 0:0. RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař, Prokopec, Žalman, J. Vaněk – Langr (63. Šorm), Ševčík (86. Dudla), Věchet, Blažej, Tomeš – Bastin (89. Valenta). 1. FK Nová Paka: Kanaval – Mačí, Ptáček, Kazda, Vích – Urbanec, Rozsévač, Jisl, Povr (75. Čokina) – Kulhánek, Brož (65. Mičkal).

Trutnov - Dvůr Králové 0:4

Okresní derby v Trutnově zcela jasně ovládl hostující rival ze Dvora Králové. Ráz utkání dala již 17. minuta, v níž odcentroval Novák, domácí obrana zapomněla na Kilevníka, a ten propálil Šťastného. Dvě minuty před přestávkou pak vypálil Kořínek a jeho ránu dorazil do sítě Čech.

Po hodině hry byl za faul na Kořínka vyloučen Přívratský, domácí ale v deseti začali zlobit. V 71. minutě ale Kilevník zvýšil a za minutu připravil tutovku Čechovi – 0:4.

Fakta – branky: 17. a 71. Kilevník, 43. a 72. Čech. Rozhodčí: Kapoun (Ústí nad Labem). ŽK: 5:1. ČK: 1:0 (57. Přívratský). Diváci: 450. Poločas: 0:2. FK Trutnov: Šťastný – Makovský, Kozák, Proček (46. Mařas), Přívratský – Doubic (46. Ficner), Marks, Holubec, Kamitz (46. Groer) – Martínek, Hruška. TJ Dvůr Králové nad Labem: Ulrych – Novák (76. Macek), Kruliš, Rejl, Ježek – Samler, Fejk (85. Diviš), Gorol, Kilevník – Čech, Kořínek (74. Podolník).

Ústí n. O. - Náchod 2:0

Jiskra Ústí nad Orlicí po třech smolných kolech konečně prolomila smůlu a dokázala domácímu publiku, že se umí trefit.

V páté minutě to dokázal po Kuklově přihrávce Richard Ráb, který se v dresu divizní Jiskry trefil poprvé. Ve 37. minutě si R. Ráb vyměnil s Kuklou role a po přihrávce od nejmladšího hráče Jiskry se rychlonohý Kukla nemýlil a prostřelil Baláže podruhé.

Do kabin se tak šlo za stavu 2:0. V 80. minutě byl ale do nemocnice převezen po zákroku náchodského hráče střídající Chasák, který bude zřejmě bojovat s výronem v kotníku. Do konce zápasu se ale skóre už nezměnilo a Jiskra uhájila cenné body.

Fakta – branky: 5. R. Ráb, 7. Kukla. Rozhodčí: Fišer (Praha 4). ŽK: 0:1. Diváci: 280. Poločas: 2:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Novák ml. – Roupec (46. Chasák) (80. Felgr), Pászto, David, Tomášek – Felcman, Falta, Roušar, Kukla – Knápek, R. Ráb (58. Vaňous). FK Náchod: Baláš – Škoda, Vít, Rompotl, O. Nejman – Srkal, Kuneš, Hubka, Petr (65. D. Nejman) – Hubička , Malý (90. Poláček).

Pardubice B - Turnov 3:0

Pardubická juniorka držela od začátku utkání všechny trumfy ve svých rukou. Převahu vyjádřila také brankově.

Fakta – branky: 41. Sklenář z pen., 56. Růžička, 74. V. Kakrda. Rozhodčí: Severýn (Praha). ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. FK Pardubice: L. Zavřel – Buriánek, Kopřiva, Baldrych (46. V. Kakrda), Hanč – Jarosz, Šejvl, Růžička (86. T. Kakrda), Polák – Klátil, Sklenář (88. Rydval). FK Pěnčín – Turnov: Metelka – Maňas, Novotný, Horák (46. Koťátko), V. Hurt – D. Hurt, Brett, Benek (70. Vavřich), Bělík (58. Ježek) – Bárta, Kulhánek.

Kolín - Hradec B 2:3

Nejprve se prosadili hosté; po úniku Hofmana skóroval Krolop. Ve 22. min. vyrovnal hlavou Štoček. V úvodu druhé půle po akci Veselky s Krolopem upravil Novotný na 1:2. Poté Veselka neproměnil penaltu. Středočeši vyrovnali v 84. min. Jíchou, jenže o chvíli později Ptáček vysunul Petříka, jenž se prosadil přes tři protihráče a rozhodl.

Fakta – branky: 22. Štoček, 84. Jícha – 10. Krolop, 49. Novotný, 87. Petřík. Rozhodčí: Vrzal (Tábor). ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:1. FC Hradec Králové B: Koubek – Vlček, Dvořák, Kábrt, Zelený – Krolop (90. Krčál), Veselka, Kopáč, Tichý – Novotný (81. Petřík), Hofman (76. Ptáček).

Admira - Převýšov 1:0

Domácí výborně vstoupili do utkání; v 6. minutě je poslal do vedení Tomáš Petr. Později se ukázalo, že jeho branka byla rozhodující. Jinak byla první půle vyrovnaná. Gól na 1:1 odmítl Svoboda. Po změně stran si hosté vytvořili tlak, jenže opět neproměnili vyložené šance. Pražané spoléhali jen na brejky.

Fakta – branka: 6. T. Petr. Rozhodčí: Šedivka (Pardubice). ŽK: 1:1. Diváci: 250. Poločas: 1:0. SK Převýšov: Kulovaný – Motyčka (46. Kouřil), Černý, B. Franc, Hruška – Voženílek, Breda, Jarkovský, Hrabík (58. Dvořák) – Novák (63. Kraus), Svoboda.

Další výsledky: Jablonec B – Mšeno 1:2, Polepy – Velim 0:5.

Pořadí: 1. Převýšov (skóre 31:12) 30 bodů, 2. Kolín (26:11) 26, 3. Ústí nad Orlicí (21:18) 24, 4. Dvůr Králové (32:15) 22, 5. Velim (26:23) 22, 6. Polepy (22:25) 20, 7. Admira Praha (18:22) 20, 8. Hradec Králové B (21:19) 19, 9. Nová Paka (17:15) 16, 10. Jablonec B (25:29) 16, 11. Pěnčín-Turnov (19:24) 16, 12. Mšeno (19:23) 15, 13. Náchod (14:20) 14, 14. Pardubice B (19:23) 13, 15. Nový Bydžov (12:28) 11, 16. Trutnov (11:26) 7.