Roveň – Sezemice  3:1

V Rovni se hrálo kvalitní utkání, v němž obě mužstva hýřila pohybem. Domácí byli od začátku lepším týmem a ve 13. minutě šli do vedení, když trestný kop využil s pomocí břevna Vach. Další šance domácí nevyužili a po změně stran vyrovnal z protiútoku Lába. V 58. minutě po faulu na Madáka proměnil Kopa penaltu. Výhru Rovně stvrdil v početní výhodě Pachovský.
Fakta – branky: 13. Vach, 58. Kopa z penalty, 76. Pachovský – 50. Lába. Rozhodčí: Májek. ČK 0:1 (72. Kolín), ŽK 3:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Roveň: Baláš – O. Koláček, Mládek, Melc, D. Král – Franc, Vach, Kopa, Madák – M. Machatý, Pachovský. Střídali: Dušek, Roček, Mikuláš. Sezemice: Levinský – Slezák, R. Plecháček, Kolín, J. Kašpar – Kříž, Blažek, T. Kašpar, Lang – Lába, Pleva. Střídal: Valenta.

Dříteč – Lipoltice 6:0

Dřítečtí favorité předvedli raketový nástup a již ve 3. minutě vedli 2:0. Domácí tlak pokračoval a po pětadvaceti minutách vedla Dříteč o pět branek. Lipoltičtí se po změně stran herně zlepšili, ale Vávru ohrozili jen jednou. V 71. minutě završil Bednář hattrick.
Fakta – branky: 12., 21. a 71. Bednář, 3. a 25. Šorfa, 2. Klofanda. Rozhodčí: Svoboda. ŽK 2:1. Diváků: 50. Poločas: 5:0. Dříteč: Vávra – Štěpán, Klofanda, Drahokoupil, Morávek – Bednář, Vít, Spěvák, Pečinka – Šorfa, Pluhař. Střídali: Kroupa, Haan, Školník. Lipoltice: Machač – Polanecký, Rokyta, Krupička, Tamchyna – Flégr, Chmelík, Petik, Kožený – Tichý, Kasal.

Chvojenec – Dašice  6:2

Domácí vstřelili první branku v úvodní minutě, zatímco hosté se trefili až ve 40. minutě. Definitivní rozhodnutí přišlo v rozmezí 65. a 73. minuty, kdy hráči Chvojence skórovali třikrát. Pět minut před koncem se ještě svým čtvrtým zásahem prosadil T. Velinský.
Fakta – branky: 1., 65., 73. a 85. T. Velinský, 18. D. Velinský, 67. Zbudil – 40. a 80. O. Vajer. Rozhodčí: Hamrník. ŽK 2:1. Diváků: 80. Poločas: 2:1. Chvojenec: Starý – Richter, Silbernágl, Čefelín (46. Moravec, 53. Zbudil), Centner – J. Pavlíček, M. Jedlička, Kunart, Burkovič – D. Velinský, T. Velinský. Dašice: Kučera – Hora, Sládek, M. Sciranka, J. Šmejda – Vyhnálek, Šibal, Polák (77. Cabicar), O. Vajer – P. Šmejda (65. Šafář), J. Sciranka.

Přelovice – Chvaletice 4:1

Zápas se hrál za stále převahy domácího týmu, který se poprvé prosadil až ve 37. minutě. Hosté pak přišli o vyloučeného Novotného, další tři branky Přelovic přidal střelec utkání Hochman.
Fakta – branky: 37., 55., 58. a 75. Hochman – 74. Kosprt. Rozhodčí: Rambousek. ČK 0:1 (45. Novotný). Diváků: 50. Poločas: 1:0. Přelovice: Rejduga – M. Hladík, Čapek, Mádr, Khun – Blažek, Vohralík, Řehák, V. Hladík – R. Šimák, Hochman. Střídali: Kaderka, O. Šimák, Balada. Chvaletice: Fidra – Havrda, Novotný, Heško, Šnýdr – Wiesner, Kosprt, Tříska, Mařata – Sajdl, Roubíček. Střídali: Hyhlík, Hrbek.

Opatovice – Mikulovice 6:2

Domácí si vytvořili dvoubrankové vedení, pak hosté snížili z penalty a ve 14. minutě byl po druhé žluté vyloučen Guldán. Hosté tuto výhodu nevyužili. Opatovice naopak bez potíží ovládly zbytek utkání.
Fakta – branky: 3. a 5. Práchenský, 28. Novák z penalty, 41. Vandas, 54. Novák, 70. Bartoníček – 12. Kříž z penalty, 89. Soukup. Rozhodčí: Havlík. ČK 1:0 (14. Guldán), ŽK 2:3. Diváků: 80. Poločas: 4:1. Opatovice: Guldán – Jičínský, Moník, Voříšek, Valenta – Filipek, Nosek, Novák, Vandas – Bartoníček, Práchenský. Střídali: Nový, Novotný. Mikulovice: Těšínský – Vymazal, Handlíř, Křivka, P. Hyxa – J. Hyxa, Carda, Kříž, Karlík ml. – Soukup, P. Vencl. Střídal: Valský.

Ostřešany – Přelouč B 4:0

Domácí dostal do vedení Půlpán hlavou po rohu. Po dalším gólu ve druhé půli již domácí nepřipustili žádné komplikace.
Fakta – branky: 29. Půlpán, 54. Hošek, 78. Moravec, 81. Hodás. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 1:4. Diváků: 90. Poločas: 1:0. Ostřešany: Pechmann – Novák, Bobek, Půlpán, Šimek – Hodás, Červenka, Paštyka, Hošek – Drbohlav, Špryňar. Střídali: Krejčok, Moravec, Dufek. Přelouč B: Marek – L. Slabý, Novotný, Školník, Trnečka – Beránek, Volejník, Minařík, J. Slabý – Machačný, Kocourek. Střídali: Musil, Březina, Konvalina.

Choltice – Újezd 5:0

Choltice k výhře dovedl jejich nejlepší podzimní výkon.
Fakta – branky: J. Horák 3, Korbel, Šmerda. Rozhodčí: Kykal. ČK 0:1 (90. Černý), ŽK 2:3. Diváků: 100. Poločas: 3:0. Choltice: Zářecký – Svoboda, Šmerda, Knapík, Peml – Salfický, Jan Kohoutek, Korbel, J. Horák – Augustin, Jiří Kohoutek. Střídal: Pavel Kožený. Újezd: Hyvl – Černý, Firbas, Jiří Petříček, M. Rozsévač – Rusín, Bendžík, Jakub Petříček, Doležal – J. Rozsévač, Hladík. Střídali: Hataš, Rambousek.