I.B třída: Fotbalové pohlazení střídala pěkná facka

PARDUBICKO - V nejnižší krajské soutěži se zástupcům našeho okresu vedlo střídavě oblačno. Zatímco sobota byla ve znamení pokládání černého sukna, tak v neděli se sundávalo. Přelouč po deklasování Rváčova, utrpěla debakl od Slatiňan. Téměř čtyři stovky diváků viděly na Jelení posvícenskou výhru svých. V mizérii pokračují Mikulovice, které potřetí v řadě prohrály.

27.8.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Přelouč – Slatiňany 0:4

Fakta – branky: 16. Myška, 45. Jonáš, 79. Jeřábek, 88. Zdražil. Rozhodčí: Kvaček (Hlinsko). ŽK 3:4. ČK 2:0 (58. Zackl, 84. Koch). Diváci: 60. Poločas: 0:2. Přelouč: Konvalina – Zackl, Kozel, Heřmánek, Beneš – Pištora, Pilný, Slabý (69. Hnauš), Koch – Pithart (46. Musil), Cichra (46. Zářecký).

Rváčov – Mikulovice 5:2

Fakta – branky: P. Štefl 3, M. Štefl, Veselý - Šmejda, J. Vencl. Rozhodčí: Bartůněk. ŽK: 3:2. Diváků: 100. Poločas: 2:2. Mikulovice: Dufek - M. Hromádka, Šmejda, Vyskočil, Šafařík – Kárník, P. Vencl, Karlík, L. Valský – Stefanov, J. Vencl. Střídali: Bondor, Křivka, Chmelař.

H. Jelení – Kameničky 2:1

Fakta – branky: 3. Pištora, 80. Kaňkovský – 11. Janáček. Rozhodčí: Jadrný (Choceň). ŽK 1:2. Diváků: 370. Poločas: 1:1. Jelení: Jozl – Záleský (35. J. Kaplan), Hansl, P. Tvrdý, D. Tvrdý – Chejnovský (83. Němec), Rejnuš, M. Šrajer (70. Šmidberský), Pištora – Pauker, Kaňkovský.

Paramo – Hlinsko B 2:2

Fakta – branky: 11. Zámečník, 29. Troják – 15. Slavík, 80. Pilař. Rozhodčí: Bouz (Česká Třebová). ŽK 2:2. Diváků: 30. Poločas: 2:1. Paramo: Vlček – Vašíček, Vacek, Zámečník, Mládek – Puhlovský (85. L. Novotný, Červenka, Kunart – Troják (76. J. Franc), Záveský (90. Plaček).

27.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Dělníci zranění po výbuchu se už vrací domů

V Záchlumí vzplály olejové zásobníky

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

V pardubické Explosii zranil výbuch tři dělníky

Pardubice - Exploze lisu na střelný prach zranila obsluhu a napáchala škodu za asi patnáct milionů.

Hokejový kádr je stále široký, blíží se řez

Pardubice – Ještě dva týdny přípravného období, v tom třetím již přijde ostrý extraligový start. Hráči pardubického Dynama ladí formu na úvodní utkání se Spartou, které se hraje 8. září. Pardubice zatím odehrály osm přípravných zápasů, v šesti z nich vyhrály.