Atmosféra na začátku utkání byla trochu povadlejší, fotbaloví příznivci, zřejmě stále mírně přešlí z výsledku zápasu s Ruskem 1:4, nechtěli příliš české „hochy" přeceňovat.
Popíjeli půllitry zlatavého moku a poměrně nezúčastněně hleděli k obrazovkám.

Situace se však radikálně začala měnit k lepšímu již ve třetí minutě utkání, kdy padl první gól. A naštěstí pro nás, do brány řecké reprezentace.
Jako kdyby prostory sportbaru prolétl blesk, hosté ožili a skandovali jméno prvního hrdiny zápasu – Petra Jiráčka.

Druhý příjemný šok na sebe nenechal dlouho čekat. Další gól padl vzápětí, v šesté minutě. Tentokrát se vyznamenal Východočech Václav Pilař.  Na začátku druhé poloviny dobrá nálada ve sportbaru  poklesla po gólu Řeků.

Velký aplaus sklidilo ve sportbaru střídání českého útočníka Milana Baroše v 64. minutě. „Neměl na hřišti co dělat," shodli se příznivci.
Po zápase, který skončil výhrou Čechů 2:1, odcházeli fanoušci spokojeni a natěšeni na sobotní zápas s Poláky, v němž půjde o všechno – o postup ze skupiny.