VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga - podzim 2010: Výsledky desátého kola

Pardubicko - Vítězem desátého kola se stal hráč Václav Vančura z Nemošic.

13.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Extraliga (1.– 5. místo)

PA0274 Vladimír Mikan, Horní Roveň 5 68
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 5 65
PA0365 Ivana Ročková, Pce 2 65
PA0083 Aleš Horčička, Holice -1 65
PA0278 Jana Sedláková, Holice 11 62

I. liga (6. – 61. místo)

PA0199 Markéta Komárková, Pce 5 62
PA0200 Hana Kužílková, Pce 5 62
PA0198 Milan Linha, Pce 5 62
PA0197 Petr Linha, Pce 5 62
PA0362 David Zelený, Pce 5 62
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 2 62
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice -1 62
PA0177 Lukáš Novotný, Srch -1 62
PA0329 Frant. Picko, Svítkov -1 62
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 5 60
PA0220 Marie Barvířová, Pce 2 60
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 5 59
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 5 59
PA0009 Renata Horáková, Veselí 5 59
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 5 59
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 5 59
PA0236 František Teplý, Pce 5 59
PA0269 Josef Zeman st., Holice 5 59
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 2 59
PA0268 Marie Zemanová, Holice 2 59
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 2 58
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce -1 57
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 5 56
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 5 56
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 5 56
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 5 56
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 2 56
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 2 56
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 2 56
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 2 56
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště -1 56
PA0059 Lenka Durchánková, Pce -1 56
PA0085 Luděk Horčička, Holice -1 56
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB -1 56
PA0366 Alena Valentová, Pce -1 56
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. -1 54
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 8 53
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 8 53
PA0238 Radek Voříšek, Pce 8 53
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 8 53
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 5 53
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 5 53
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 5 53
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 5 53
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 5 53
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 2 53
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 2 53
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 2 53
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce -1 53
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč -1 53
PA0316 Jana Novotná, Přelouč -1 53
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice -1 53
PA0021 Martin Volejník, Veselí -1 53
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč -1 53
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč -1 53
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč -1 53


II. liga (62. – 118. místo)


PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 2 52
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 2 52
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 2 51
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 2 51
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 2 51
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 0 51
PA0081 Lenka Naštická, Pce 5 50
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 5 50
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 5 50
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 5 50
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 2 50
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 2 50
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 2 50
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 2 50
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 2 50
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 50
PA0211 Libor Šafář, Srch 2 50
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 2 50
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 2 50
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 2 50
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 2 50
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 2 50
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 2 50
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 2 50
PA0223 Martina Gőtzová, Pce -1 50
PA0201 Karel Hamáček, Pce -1 50
PA0208 Hana Jordánová, Pce -1 50
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce -1 50
PA0339 Josef Slabý, Svítkov -1 50
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví -1 50
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice -1 50
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 5 49
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 5 49
PA0241 F. Marzak, Tupesy 0 49
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. -1 49
PA0141 Martin Mareček, Zminný 8 48
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 5 48
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 2 48
PA0027 Martin Joudal, Veselí 8 47
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 5 47
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 5 47
PA0108 Jan Šurc st., Pce 5 47
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 2 47
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 2 47
PA0203 Hana Machová, Pce 2 47
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 2 47
PA0159 František Zlatník, Pce 2 47
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce -1 47
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 47
PA0102 Alena Knappeová, Pce -1 47
PA0049 Jiří Konečný, Trnová -1 47
PA0063 Miroslav Král, Labětín -1 47
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice -1 47
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany -1 47
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč -1 47
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště -1 47
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč -1 47


III. liga (119. – 172. místo)


PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice 8 46
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 5 45
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 0 45
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 11 44
PA0050 Ant. Májek, Pce 8 44
PA0043 Roman Vondra, Němčice 8 44
PA0015 Milan Ais, Veselí 5 44
PA0187 Petra Hovorková, Pce 5 44
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 5 44
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 2 44
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 2 44
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 2 44
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 2 44
PA0335 Daniela Petrová, Pce 2 44
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 2 44
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 44
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 2 44
PA0303 Petr Hocke, Opočinek -1 44
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce -1 44
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota -1 44
PA0176 Jiří Novotný, Srch -1 44
PA0038 Milan Shejbal st., Pce -1 44
PA0297 Karel Škopek, Čepí -1 44
PA0052 Petr Volný, Pce -1 44
PA0226 Dominik Landsman, Pce -4 43
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 8 42
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 42
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 2 42
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč -1 42
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov -1 42
PA0072 Frant. Marek, Pce 8 41
PA0333 Jan Buchtele, Dašice 5 41
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 5 41
PA0271 Petr Houdek, Pce 5 41
PA0057 M. Málek, Pce 5 41
PA0364 Marek Valenta, Pce 5 41
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 2 41
PA0170 Josef Král, Pce 2 41
PA0175 Jana Novotná, Srch 2 41
PA0251 Michal Pehanič, Pce 2 41
PA0341 Standa Školník, Pce 2 41
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce -1 41
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice -1 41
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín -1 41
PA0067 Josef Matějka, Pce -1 41
PA0120 Marie Miklošková, Pce -1 41
PA0155 Dagmar Novotná, Pce -1 41
PA0156 Petr Novotný, Pce -1 41
PA0147 Josef Novotný, Pce -1 41
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec -1 41
PA0330 Zdena Picková, Svítkov -1 41
PA0095 Monika Sejkorová, Pce -1 41
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení -1 41
PA0281 Anežka Sedláková, Holice -4 41

IV. liga (172. – 218. místo)
.
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 2 40
PA0213 Aleš Mužík, Srch 2 40
PA0356 M. Zahaluk, Pce 0 40
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 5 39
PA0292 Jan Šál, Veselí 5 39
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 2 39
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 2 39
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 0 39
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 0 39
PA0076 František Dimmer, Čepí 5 38
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 5 38
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 5 38
PA0044 Josef Vondra, Němčice 5 38
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 2 38
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 2 38
PA0106 Míša Knappeová, Pce 2 38
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 2 38
PA0248 Milan Kouba, Pce 2 38
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 38
PA0160 Jiří Mládek, Pce 2 38
PA0053 Petr Novák, Pce 2 38
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 2 38
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 2 38
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 2 38
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice -1 38
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno -1 38
PA0028 Michal Kamas, Veselí -1 38
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. -1 38
PA0348 Eva Lejhancová, Pce -1 38
PA0212 Lukáš Mužík, Srch -1 38
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce -1 38
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce -1 38
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany -1 38
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce -1 38
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce -1 38
PA0006 Petr Vorel, Veselí -1 38
PA0019 Martin Král, Veselí 2 37
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 0 37
PA0323 Libor Brom, Moravany -1 37
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 36
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 2 36
PA0138 Horymír Filip, Pce -1 36
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice -4 36
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice -4 36


V. liga (219. – 267. místo)


PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 8 35
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 8 35
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 5 35
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 5 35
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 35
PA0071 František Boháč, Pce 2 35
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 2 35
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 2 35
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 2 35
PA0124 Libuše Kalinová, Pce 2 35
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 2 35
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 2 35
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 2 35
PA0352 Věra Trynerová, Pce 2 35
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí -1 35
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec -1 35
PA0002 Petra Horáková, Veselí -1 35
PA0169 Hana Králová, Pce -1 35
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce -1 35
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce -1 35
PA0090 František Pešek, Pce -1 35
PA0034 J. Linhart, Pce 2 34
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 2 33
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 2 33
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 2 33
PA0383 Jan Kalina, Zlín -1 33
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice -1 33
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice -1 33
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov -4 33
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 5 32
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 5 32
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 2 32
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 2 32
PA0121 Jiří Mikloško, Pce 2 32
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 2 32
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 2 32
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 2 32
PA0227 Ladislav Fanta, Pce -1 32
PA0144 Libor Fiala, Pce -1 32
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice -1 32
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec -1 32
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov -1 32
PA0353 Marie Paďourová, Pce -1 32
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice -1 32
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí -1 32
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov -1 32
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 8 30
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 5 30
PA0143 Eva Marečková, Zminný 2 30
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 0 30
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice -1 30


VI. kolo (268. – 327. místo)


PA0066 František Kaplan, Moravany 5 29
PA0166 Mir. Novák, LB 5 29
PA0165 Šárka Nováková, LB 5 29
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 5 29
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 5 29
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 5 29
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 2 29
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 2 29
PA0113 Jan Sychra, Bělá 2 29
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 2 29
PA0116 Monika Ujcová, LB 2 29
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 2 29
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč -1 29
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí -1 29
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice -1 29
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice -1 29
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice -1 29
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno -1 29
PA0359 Jana Kutinová, Pce -1 29
PA0217 Václav Maštalíř, Pce -1 29
PA0096 Hana Sejkorová, Pce -1 29
PA0222 Radek Slavík, Svítkov -1 29
PA0132 Lumír Sokol st., Pce -1 29
PA0112 Radka Sychrová, Bělá -1 29
PA0080 Josef Štěrba, Pce -1 29
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč -1 29
PA0001 Jan Volejník, Veselí -4 29
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 5 28
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín 11 27
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 8 27
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 5 27
PA0149 J. Jaroš, Srch 2 27
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 2 27
PA0246 Karel Škopek, Pce 2 27
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 0 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0388 M. Sejkora, Pardubice -1 27
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov -1 27
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice -4 27
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 8 26
PA0092 Milan Jaroš, Pce 8 26
PA0237 Vladislava Horská, Pce 5 26
PA0164 Vlasta Nováková, LB 5 26
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 5 26
PA0046 Ladislav Synek, Pce 5 26
PA0023 Michal Hývl, Veselí 2 26
PA0327 Jarda Mikša, Pce 2 26
PA0336 Libor Petr, Svítkov 2 26
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 2 26
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín 2 26
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 2 26
PA0099 Josef Svoboda, Pce 2 26
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 2 26
PA0103 Marek Balínek, Pce -1 26
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč -1 26
PA0358 Iva Doležalová, Pce -1 26
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany -1 26
PA0107 Marek Tichý, Pce -1 26
PA0115 Pavel Ujec, LB -1 26
PA0031 Josef Kaválek, Pce 5 25


VII. liga (328.– 376. místo)


PA0410 Jan Kubát, Pardubice 2 24
PA0114 Libor Tuček, Bělá 2 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč -1 24
PA0397 Josef Kroulík, Moravany -1 24
PA0332 Michal Špaček, Dašice -1 24
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice -4 24
PA0391 J. Bouza, Pardubice 5 23
PA0191 David Vančura, Nemošice 5 23
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 2 23
PA0007 Jakub Klas, Veselí 2 23
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 2 23
PA0097 Josef Svoboda, Pce 2 23
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 2 23
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 2 23
PA0104 Mirek Balínek, Pce -1 23
PA0250 Jakub Březina, Pce -1 23
PA0008 Václav Horák, Veselí -1 23
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice -1 23
PA0024 Martin Doležal, Veselí -4 23
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 2 22
PA0399 Kája Remeš, Pardubice -7 22
PA0428 Josef Ježek, Pardubice 8 21
PA0382 Petr Kalina, Opatovice 5 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice -4 21
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 5 20
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 2 20
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 2 20
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 2 20
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce -1 20
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí -1 20
PA0209 Jiří Jordán, Pce -1 20
PA0233 Martin Kmoníček, Pce -1 20
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 5 19
PA0130 Monika Koťarová, Praha 0 19
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 19
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 2 18
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 0 18
PA0131 Lumír Sokol, Pce -1 18
PA0404 Radek Vencl, Svítkov -1 18
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice -4 18
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice -4 18


Před ligovou bránou (372. – 408.)


PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 2 17
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 17
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín -1 17
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -1 17
PA0073 Zdena Marková, Pce -1 17
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0202 David Hamáček, Pce 5 15
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 0 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice -1 15
PA0129 Renata Koťarová, Pce -1 15
PA0361 Libor Doležal, Pce -4 15
PA0051 Karel Jiránek, Pce 5 14
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 2 14
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 2 14
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 2 14
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 2 14
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí -1 14
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce -1 14
PA0064 Miloslava Králová, Labětín -4 14
PA0244 Ondra Škopek, Čepí -4 14
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov 5 13
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská -1 13
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice -1 12
PA0173 Katka Novotná, Srch 8 11
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 5 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice -7 11
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0145 Soňa Fialová, Pce -1 9
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 0 8
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí -1 8


Nad propastí (409. – 426. místo)


PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice 2 7
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 7
PA0417 Toník Kalina, Zlín -1 6
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 2 5
PA0215 Vilma Látová, Pce 2 5
PA0101 Marta Zavřelová, Pce -7 5
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 2 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0392 Lada Školníková, Pardubice -1 3
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0433 Josef Novák, 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
A0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1
PA0401 Václav Soukup, Pardubice 2 0


Černý Petr (427. – 433. místo)


PA0296 Helena Škopková, Třebosice 2 -1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov -4 -2
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -1 -3
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -5
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov 2 -7
PA0398 Petr Houska, Pardubice -1 -10

Výsledky 10. kola zpracovai: Miroslava Hlínová a Lukáš Kilián.

Vítězem kola se stal Václav Vančura z Nemošic na Správnou trefu (stejný počet bodů získala Jana Sedláková z Holic a Pavel Barvíř ze Zlína.

Žádáme vítěze, aby se nám ozval do redakce (723 356 821 begin_of_the_skype_highlighting 723 356 821 end_of_the_skype_highlighting).

(jma)

13.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Asistent trenéra reprezentace Lubomír Růžička.

Proč Jan Veselý nepřijel? Ale kde jsou ostatní?

Skupina tělesně postižených sportovců.

Financovaní sportu handicapovaných je až trapné

Pernštejnská fortuna pošesté. Na nádvoří zámku zní opět folk

Pardubice – Pardubický zámek ještě dnes i zítra večer rozezvučí melodický folk. Pošesté se zde totiž koná letní hudební festival Pernštejnská fortuna. Včera diváci přišli na zpívajícího právníka Iva Jahelku a legendárního Ivana Hlase.

Zpráva OFS: Jak hlásit výsledky a fakta

Pardubice - Zveřejňujeme oficiální zprávu okresního fotbalového svazu, a to včetně rozlosování a doporučení, jak hlásit výsledky.

Na pardubických Olšinkách bude sraz koček

Pardubice – Prostory ABC klubu na Olšinkách se v sobotu naplní chovateli koček a samozřejmě i jejich chlupatými svěřenci.

Pardubický festival plný jógy ukáže, že má jóga mnoho směrů

Pardubice – Zacvičit si jógu nebo se o ní alespoň něco dozvědět budou moci Pardubáci dnes na letním pardubickém festivalu jógy Surya yoga fest v Centru Kosatec. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení