VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga - podzim 2010: Výsledky jedenáctého kola

Pardubicko - Královnou jedenáctého kola podzimní Fortuna ligy se stala Hana Králová z Padubic. Jako jediná uhodla devět zápasů.

20.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Dvě kola před koncem na špici chybějí hráči z Pardubic. Vítěz je ukryt v první stovce hráčů


Extraliga (1.–5. místa)


PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 8 76
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 11 73
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 8 73
PA0269 Josef Zeman st., Holice 11 70
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 8 70


I. liga (6. – 50. místo)


PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 8 70
PA0362 David Zelený, Pce 8 70
PA0083 Aleš Horčička, Holice 5 70
PA0365 Ivana Ročková, Pce 5 70
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 11 69
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 11 68
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 8 68
PA0021 Martin Volejník, Veselí 14 67
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 11 67
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 11 67
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 8 67
PA0009 Renata Horáková, Veselí 8 67
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 8 67
PA0268 Marie Zemanová, Holice 8 67
PA0199 Markéta Komárková, Pce 5 67
PA0200 Hana Kužílková, Pce 5 67
PA0198 Milan Linha, Pce 5 67
PA0197 Petr Linha, Pce 5 67
PA0220 Marie Barvířová, Pce 5 65
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 11 64
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 8 64
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 8 64
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 5 64
PA0236 František Teplý, Pce 5 64
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 2 64
PA0201 Karel Hamáček, Pce 11 61
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 11 61
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 11 61
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 8 61
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 8 61
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 8 61
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 5 61
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 5 61
PA0085 Luděk Horčička, Holice 5 61
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 5 61
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 5 61
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 2 61
PA0278 Jana Sedláková, Holice -1 61
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 8 60
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 8 60
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 11 59
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 5 59
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 0 59
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 11 58
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 8 58


II. liga (51. – 101. místo)


PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 8 58
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 58
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 58
PA0208 Hana Jordánová, Pce 8 58
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 8 58
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 8 58
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 8 58
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 8 58
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 8 58
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 8 58
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 8 58
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 5 58
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 5 58
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 5 58
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 5 58
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 5 58
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 5 58
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 5 58
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 5 58
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 5 58
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 5 58
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 2 58
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 2 58
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 2 58
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 5 56
PA0156 Petr Novotný, Pce 14 55
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 14 55
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 11 55
PA0050 Ant. Májek, Pce 11 55
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 8 55
PA0102 Alena Knappeová, Pce 8 55
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 8 55
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 8 55
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 8 55
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 5 55
PA0081 Lenka Naštická, Pce 5 55
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 5 55
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 5 55
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 5 55
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 2 55
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 2 55
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 2 55
PA0238 Radek Voříšek, Pce 2 55
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 2 55
PA0366 Alena Valentová, Pce -1 55
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 5 54
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 5 54
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 8 53
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 8 53
PA0141 Martin Mareček, Zminný 5 53
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 2 53


III. liga ( 102. – 149. místo)


PA0169 Hana Králová, Pce 17 52
PA0106 Míša Knappeová, Pce 14 52
PA0057 M. Málek, Pce 11 52
PA0187 Petra Hovorková, Pce 8 52
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 8 52
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 8 52
PA0176 Jiří Novotný, Srch 8 52
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 8 52
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 52
PA0052 Petr Volný, Pce 8 52
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 5 52
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 5 52
PA0027 Martin Joudal, Veselí 5 52
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 5 52
PA0203 Hana Machová, Pce 5 52
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 5 52
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 5 52
PA0159 František Zlatník, Pce 5 52
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 52
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 2 52
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 2 52
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 0 51
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 11 50
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 8 50
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 8 50
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 2 50
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 0 50
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice -1 50
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 11 49
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 8 49
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 8 49
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 8 49
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 8 49
PA0015 Milan Ais, Veselí 5 49
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 5 49
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 5 49
PA0335 Daniela Petrová, Pce 5 49
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 5 49
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 5 49
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 5 49
PA0063 Miroslav Král, Labětín 2 49
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 2 49
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 0 49
PA0241 F. Marzak, Tupesy 0 49
PA0019 Martin Král, Veselí 11 48
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 5 47
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 47
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 5 47


IV. liga (150. – 206. místo)


PA0029 Jana Dvořáková, Veselí 11 46
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 11 46
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 11 46
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 8 46
PA0076 František Dimmer, Čepí 8 46
PA0028 Michal Kamas, Veselí 8 46
PA0248 Milan Kouba, Pce 8 46
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 8 46
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 8 46
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 8 46
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 8 46
PA0006 Petr Vorel, Veselí 8 46
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 8 46
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 8 46
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 5 46
PA0271 Petr Houdek, Pce 5 46
PA0072 Frant. Marek, Pce 5 46
PA0120 Marie Miklošková, Pce 5 46
PA0175 Jana Novotná, Srch 5 46
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 5 46
PA0364 Marek Valenta, Pce 5 46
PA0297 Karel Škopek, Čepí 2 46
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 46
PA0043 Roman Vondra, Němčice 2 46
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice -1 46
PA0108 Jan Šurc st., Pce -1 46
PA0211 Libor Šafář, Srch -4 46
PA0356 M. Zahaluk, Pce 5 45
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice -1 45
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 11 44
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 5 44
PA0292 Jan Šál, Veselí 5 44
PA0001 Jan Volejník, Veselí 14 43
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 11 43
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 11 43
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 8 43
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 8 43
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 8 43
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 8 43
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 8 43
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 5 43
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 5 43
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 5 43
PA0044 Josef Vondra, Němčice 5 43
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 5 43
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 2 43
PA0170 Josef Král, Pce 2 43
PA0067 Josef Matějka, Pce 2 43
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 2 43
PA0147 Josef Novotný, Pce 2 43
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 2 43
PA0341 Standa Školník, Pce 2 43
PA0226 Dominik Landsman, Pce 0 43
PA0303 Petr Hocke, Opočinek -1 43
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov -1 43
PA0128 Miroslav Šafář, Srch -4 43


V. liga (206. – 266. místo)


PA0388 M. Sejkora, Pardubice 14 41
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 5 41
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 41
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 2 41
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 0 41
PA0359 Jana Kutinová, Pce 11 40
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 8 40
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 8 40
PA0071 František Boháč, Pce 5 40
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 5 40
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 5 40
PA0002 Petra Horáková, Veselí 5 40
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 5 40
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 5 40
PA0090 František Pešek, Pce 5 40
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 40
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 2 40
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 2 40
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 40
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 2 40
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 2 40
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 0 40
PA0213 Aleš Mužík, Srch 0 40
PA0251 Michal Pehanič, Pce -1 40
PA0034 J. Linhart, Pce 5 39
PA0323 Libor Brom, Moravany 2 39
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 0 39
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 5 38
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 5 38
PA0138 Horymír Filip, Pce 2 38
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 2 38
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 0 38
PA0387 Jiří Michek, Pardubice -1 38
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 8 37
PA0166 Mir. Novák, LB 8 37
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 8 37
PA0165 Šárka Nováková, LB 8 37
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 8 37
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 8 37
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 8 37
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 8 37
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 8 37
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 8 37
PA0144 Libor Fiala, Pce 5 37
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 5 37
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 5 37
PA0121 Jiří Mikloško, Pce 5 37
PA0353 Marie Paďourová, Pce 5 37
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice 5 37
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 2 37
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 2 37
PA0352 Věra Trynerová, Pce 2 37
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 0 37
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno -1 37
PA0160 Jiří Mládek, Pce -1 37
PA0053 Petr Novák, Pce -1 37
PA0333 Jan Buchtele, Dašice -4 37
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 8 36
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 8 35
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 2 35
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč -1 35


VI. liga (267. – 317. místo)


PA0007 Jakub Klas, Veselí 11 34
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 8 34
PA0023 Michal Hývl, Veselí 8 34
PA0164 Vlasta Nováková, LB 8 34
PA0107 Marek Tichý, Pce 8 34
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 5 34
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 5 34
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 5 34
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 5 34
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 5 34
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 5 34
PA0113 Jan Sychra, Bělá 5 34
PA0080 Josef Štěrba, Pce 5 34
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 5 34
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 2 34
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 34
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 5 32
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 5 32
PA0246 Karel Škopek, Pce 5 32
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 5 32
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 2 32
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 2 32
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 2 32
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 0 32
PA0396 Jiří Marek, Pardubice -1 32
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice -1 32
PA0250 Jakub Březina, Pce 8 31
PA0024 Martin Doležal, Veselí 8 31
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 8 31
PA0191 David Vančura, Nemošice 8 31
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč 5 31
PA0092 Milan Jaroš, Pce 5 31
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 5 31
PA0046 Ladislav Synek, Pce 5 31
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 5 31
PA0115 Pavel Ujec, LB 5 31
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 2 31
PA0066 František Kaplan, Moravany 2 31
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 2 31
PA0222 Radek Slavík, Svítkov 2 31
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 2 31
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice -1 31
PA0153 Jiří Plecháček, Pce -1 31
PA0100 Jiří Zavřel, Pce -1 31
PA0124 Libuše Kalinová, Pce -4 31
PA0031 Josef Kaválek, Pce 5 30
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 8 29
PA0114 Libor Tuček, Bělá 5 29
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice -1 29
PA0143 Eva Marečková, Zminný -1 29
PA0383 Jan Kalina, Zlín -4 29


VII. liga (318. – 378. místo)


PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 11 28
PA0209 Jiří Jordán, Pce 8 28
PA0233 Martin Kmoníček, Pce 8 28
PA0008 Václav Horák, Veselí 5 28
PA0097 Josef Svoboda, Pce 5 28
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 5 28
PA0103 Marek Balínek, Pce 2 28
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 2 28
PA0358 Iva Doležalová, Pce 2 28
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 2 28
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 2 28
PA0099 Josef Svoboda, Pce 2 28
PA0116 Monika Ujcová, LB -1 28
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 0 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0428 Josef Ježek, Pardubice 5 26
PA0410 Jan Kubát, Pardubice 2 26
PA0332 Michal Špaček, Dašice 2 26
PA0149 J. Jaroš, Srch -1 26
PA0408 Radek Paďour, Pardubice -1 26
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 11 25
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 5 25
PA0104 Mirek Balínek, Pce 2 25
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 2 25
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 2 25
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice -7 25
PA0130 Monika Koťarová, Praha 5 24
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 2 24
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 0 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 5 23
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 5 23
PA0131 Lumír Sokol, Pce 5 23
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 5 23
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 0 23
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč -1 23
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice -1 23
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín -4 23
PA0064 Miloslava Králová, Labětín 8 22
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín 5 22
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 2 22
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 2 22
PA0237 Vladislava Horská, Pce -4 22
PA0327 Jarda Mikša, Pce -4 22
PA0336 Libor Petr, Svítkov -4 22
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín -4 22
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 2 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 2 20
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 2 20
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 0 20
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 0 20
PA0382 Petr Kalina, Opatovice -1 20
PA0173 Katka Novotná, Srch 8 19
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí 5 19
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 5 19
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 5 19
PA0073 Zdena Marková, Pce 2 19
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 19
PA0391 J. Bouza, Pardubice -4 19


Před ligovou bránou ((378. – 407.)


PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice 11 18
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov 5 18
PA0399 Kája Remeš, Pardubice -4 18
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 17
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 5 16
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 2 16
PA0051 Karel Jiránek, Pce 2 16
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 2 16
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce 2 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -1 16
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí -4 16
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 8 15
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 0 15
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0361 Libor Doležal, Pce -1 14
PA0202 David Hamáček, Pce -1 14
PA0101 Marta Zavřelová, Pce 8 13
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská 0 13
PA0417 Toník Kalina, Zlín 5 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 0 11
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice -1 11
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice -4 11


Nad propastí (408.– 426. místo)


PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 2 10
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0401 Václav Soukup, Pardubice 8 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 0 8
PA0145 Soňa Fialová, Pce -1 8
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 2 6
PA0392 Lada Školníková, Pardubice 2 5
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 0 5
PA0296 Helena Škopková, Třebosice 5 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0215 Vilma Látová, Pce -1 4
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0433 Josef Novák, 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1


Černý Petr (427. – 433. místo)


PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 0 -2
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -1 -4
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov -1 -8
PA0258 Michal Voříšek, Holice -4 -9
PA0398 Petr Houska, Pardubice -1 -11

Výsledky 11. kola zpracovali: Miroslava Hlínová a Lukáš Kilián.

Vítězem 11. kola se stala Hana Králová z Pardubic, která uhodla devět zápasů. Žádáme ji, aby se nám ozvala do redakce na telefon 723 356 821 begin_of_the_skype_highlighting 723 356 821 end_of_the_skype_highlighting, abycho dohodli způsob předání ceny kola.
Připomínáme, že nepředány jsou dvě ceny předchozích kol a to Filipa Landsmana a Aleny Valentové. Žádáme je, aby cenu kola si vyzvedli nejpozději v pátek.

Dvě kola před koncem je v sázce 40 bodů,které je možné získat, ale na druhé straně lze 20 bodů ztratit.
Vítěze lze hledat mezi první stovkou hráčů, do elitní pětky se však mohou ještě propracovat hráči z druhé stovky celkového umístění.
Vedoucím hráčem celkového pořadí je Vladislav Mikan z Horní Rovně, v patách mu jsou Lukáš Novotný ze Srchu a Radek Bidlo z Chotče.

V první dvacítce je několik hráčů z Veselí, je pravděpodobné, že v restauračním zařízení MASH vymyslí taktiku, jak se ve finiši prodrat do elitní pětky.
V příštím týdnu budeme tipovat naposledy. Pozor na uzávěrku posledního kola, ve čtvrtek 28. října je státní svátek, nevychází denní tisk a tudíž ani náš čtvrteční kupón. Tradiční čtvrteční a páteční uzávěrky platí, stejně jako internetové hlasování…

Autor: Jaroslav Mach

20.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Dělníci zranění po výbuchu se už vrací domů

Ilustrační foto

V Záchlumí vzplály olejové zásobníky

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

AKTUALIZOVÁNO

V pardubické Explosii zranil výbuch tři dělníky

Pardubice - Exploze lisu na střelný prach zranila obsluhu a napáchala škodu za asi patnáct milionů.

Gripeny opustily Pardubice a jsou zpět v Čáslavi

Pardubice - Pardubické letiště už není dočasnou základnou stíhacího letectva české armády.

Hokejový kádr je stále široký, blíží se řez

Pardubice – Ještě dva týdny přípravného období, v tom třetím již přijde ostrý extraligový start. Hráči pardubického Dynama ladí formu na úvodní utkání se Spartou, které se hraje 8. září. Pardubice zatím odehrály osm přípravných zápasů, v šesti z nich vyhrály. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení