VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: podzim 2010: Výsledky čtvrtého kola

Pardubicko - Vítězem čtvrtého kola se stal Josef Novotný z Pardubic, získal 14 bodů.

1.9.2010
SDÍLEJ:

Fortuna liga - Ilustrační foto.Foto: Deník

Zaregistrováno je 422 hráčů, z toho 313 mužů a 109 žen. V tomto kole byly nejnižší bodové přírůstky.

Extraliga (1. – 5. místo)

PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 2 39
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 8 36
PA0083 Aleš Horčička, Holice 2 36
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 2 36
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 2 36

I. liga (6. – 41. místo)

PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 2 36
PA0362 David Zelený, Pce -4 36
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 0 34
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 5 33
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 2 33
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 2 33
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 33
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 2 33
PA0085 Luděk Horčička, Holice -1 33
PA0199 Markéta Komárková, Pce -1 33
PA0200 Hana Kužílková, Pce -1 33
PA0198 Milan Linha, Pce -1 33
PA0197 Petr Linha, Pce -1 33
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce -1 33
PA0211 Libor Šafář, Srch -1 33
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany -4 33
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 0 31
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 5 30
PA0102 Alena Knappeová, Pce 2 30
PA0160 Jiří Mládek, Pce 2 30
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 2 30
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 2 30
PA0236 František Teplý, Pce 2 30
PA0021 Martin Volejník, Veselí 2 30
PA0333 Jan Buchtele, Dašice -1 30
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice -1 30
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec -1 30
PA0009 Renata Horáková, Veselí -1 30
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice -1 30
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň -1 30
PA0330 Zdena Picková, Svítkov -1 30
PA0268 Marie Zemanová, Holice -1 30
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí -4 30
PA0127 Karel Vojtěch, Pce -4 30
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč -4 30

II. liga (41. – 84. místo)

PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 0 28
PA0052 Petr Volný, Pce 5 27
PA0238 Radek Voříšek, Pce 5 27
PA0159 František Zlatník, Pce 5 27
PA0015 Milan Ais, Veselí 2 27
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 2 27
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 2 27
PA0335 Daniela Petrová, Pce 2 27
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 2 27
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 2 27
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 2 27
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno -1 27
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí -1 27
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce -1 27
PA0228 Jarmila Fantová, Pce -1 27
PA0208 Hana Jordánová, Pce -1 27
PA0035 Jiří Klofát, Moravany -1 27
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota -1 27
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce -1 27
PA0365 Ivana Ročková, Pce -1 27
PA0339 Josef Slabý, Svítkov -1 27
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice -1 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice -1 27
PA0366 Alena Valentová, Pce -1 27
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno -1 27
PA0269 Josef Zeman st., Holice -1 27
PA0059 Lenka Durchánková, Pce -4 27
PA0223 Martina Gőtzová, Pce -4 27
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň -4 27
PA0226 Dominik Landsman, Pce -4 27
PA0120 Marie Miklošková, Pce -4 27
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč -4 27
PA0316 Jana Novotná, Přelouč -4 27
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví -4 27
PA0341 Standa Školník, Pce -4 27
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč -4 27
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč -4 27
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč -4 27
PA0267 Josef Zeman ml., Holice -4 27
PA0213 Aleš Mužík, Srch -7 27
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec -7 27
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice -7 27
PA0323 Libor Brom, Moravany 0 25
PA0356 M. Zahaluk, Pce 0 25

III. liga (85. – 123. místo)

PA0147 Josef Novotný, Pce 14 24
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 5 24
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 5 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 5 24
PA0363 Jiří Valenta, Pce 5 24
PA0103 Marek Balínek, Pce 2 24
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 2 24
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 2 24
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 2 24
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 2 24
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 2 24
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 2 24
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 2 24
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 2 24
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice -1 24
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice -1 24
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany -1 24
PA0229 Petr Ipser, Svítkov -1 24
PA0106 Míša Knappeová, Pce -1 24
PA0169 Hana Králová, Pce -1 24
PA0050 Ant. Májek, Pce -1 24
PA0175 Jana Novotná, Srch -1 24
PA0210 Zdeněk Novotný, LB -1 24
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce -1 24
PA0027 Martin Joudal, Veselí -4 24
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. -4 24
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice -4 24
PA0081 Lenka Naštická, Pce -4 24
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice -4 24
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice -7 24
PA0251 Michal Pehanič, Pce -7 24
PA0281 Anežka Sedláková, Holice -7 24
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení -7 24
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice -4 23
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 2 22
PA0138 Horymír Filip, Pce 0 22
PA0271 Petr Houdek, Pce 0 22
PA0241 F. Marzak, Tupesy 0 22
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 0 22

IV. liga (124. – 168. místo)

PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 5 21
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 5 21
PA0248 Milan Kouba, Pce 5 21
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 5 21
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 2 21
PA0031 Josef Kaválek, Pce 2 21
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 2 21
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce -1 21
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce -1 21
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice -1 21
PA0067 Josef Matějka, Pce -1 21
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň -1 21
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice -1 21
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce -1 21
PA0156 Petr Novotný, Pce -1 21
PA0297 Karel Škopek, Čepí -1 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice -1 21
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště -1 21
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč -1 21
PA0005 Josef Dvořák, Veselí -4 21
PA0183 Hana Hubená, Nemošice -4 21
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice -4 21
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice -4 21
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice -4 21
PA0094 Václav Krupička, Bukovka -4 21
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. -4 21
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov -4 21
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec -4 21
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice -4 21
PA0278 Jana Sedláková, Holice -4 21
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany -4 21
PA0108 Jan Šurc st., Pce -4 21
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice -4 21
PA0006 Petr Vorel, Veselí -4 21
PA0019 Martin Král, Veselí -7 21
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice -7 21
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí -7 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec -7 21
PA0113 Jan Sychra, Bělá -7 21
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice 2 19
PA0220 Marie Barvířová, Pce 0 19
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 0 19
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 0 19
PA0141 Martin Mareček, Zminný 0 19
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice 0 19

V. liga (169. – 210. místo)

PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 2 18
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 2 18
PA0364 Marek Valenta, Pce 2 18
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 2 18
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce -1 18
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov -1 18
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí -1 18
PA0124 Libuše Kalinová, Pce -1 18
PA0034 J. Linhart, Pce -1 18
PA0203 Hana Machová, Pce -1 18
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice -1 18
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice -1 18
PA0176 Jiří Novotný, Srch -1 18
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno -1 18
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce -1 18
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce -1 18
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek -1 18
PA0276 František Pýcha, D. Roveň -1 18
PA0098 Jakub Svoboda, Pce -1 18
PA0191 David Vančura, Nemošice -1 18
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč -4 18
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice -4 18
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín -4 18
PA0066 František Kaplan, Moravany -4 18
PA0057 M. Málek, Pce -4 18
PA0073 Zdena Marková, Pce -4 18
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce -4 18
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce -4 18
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce -4 18
PA0090 František Pešek, Pce -4 18
PA0367 Ventil Slavík, Moravany -4 18
PA0331 Jiří Špaček, Dašice -4 18
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany -4 18
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary -4 18
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice -4 18
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště -4 18
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč -7 18
PA0028 Michal Kamas, Veselí -7 18
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice -7 18
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí -7 18
PA0190 Václav Vančura, Nemošice -7 18
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce -10 18

VI. liga (211. – 269. místo)

PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 5 16
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 2 16
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 2 16
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 2 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 0 16
PA0143 Eva Marečková, Zminný 0 16
PA0292 Jan Šál, Veselí 0 16
PA0291 Jana Šálová, Veselí 0 16
PA0382 Petr Kalina, Opatovice -1 16
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh -4 16
PA0144 Libor Fiala, Pce 5 15
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 2 15
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice -1 15
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice -1 15
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec -1 15
PA0187 Petra Hovorková, Pce -1 15
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 -1 15
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč -1 15
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň -1 15
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice -1 15
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov -1 15
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice -1 15
PA0107 Marek Tichý, Pce -1 15
PA0115 Pavel Ujec, LB -1 15
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce -1 15
PA0201 Karel Hamáček, Pce -4 15
PA0303 Petr Hocke, Opočinek -4 15
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov -4 15
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí -4 15
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec -4 15
PA0222 Radek Slavík, Svítkov -4 15
PA0112 Radka Sychrová, Bělá -4 15
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení -4 15
PA0080 Josef Štěrba, Pce -4 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice -4 15
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč -4 15
PA0043 Roman Vondra, Němčice -4 15
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň -7 15
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí -7 15
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice -7 15
PA0237 Vladislava Horská, Pce -7 15
PA0352 Věra Trynerová, Pce -7 15
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč -7 15
PA0259 Patrik Voříšek, Holice -7 15
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice -10 15
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany -10 15
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 2 13
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 2 13
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín 0 13
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč 0 13
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 0 13
PA0412 Petr Fajman, Pardubice -1 13
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice -1 13
PA0397 Josef Kroulík, Moravany -1 13
PA0383 Jan Kalina, Zlín -4 13
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice -4 13
PA0387 Jiří Michek, Pardubice -4 13

VII. liga (270. – 321. místo)

PA0296 Helena Škopková, Třebosice 8 12
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 5 12
PA0008 Václav Horák, Veselí 2 12
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 2 12
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 2 12
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 2 12
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 2 12
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 2 12
PA0076 František Dimmer, Čepí -1 12
PA0051 Karel Jiránek, Pce -1 12
PA0130 Monika Koťarová, Praha -1 12
PA0348 Eva Lejhancová, Pce -1 12
PA0153 Jiří Plecháček, Pce -1 12
PA0332 Michal Špaček, Dašice -1 12
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč -1 12
PA0045 Martin Vondra, Němčice -1 12
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice -4 12
PA0170 Josef Král, Pce -4 12
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice -4 12
PA0359 Jana Kutinová, Pce -4 12
PA0212 Lukáš Mužík, Srch -4 12
PA0353 Marie Paďourová, Pce -4 12
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice -4 12
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň -4 12
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň -4 12
PA0097 Josef Svoboda, Pce -4 12
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč -4 12
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov -4 12
PA0246 Karel Škopek, Pce -4 12
PA0114 Libor Tuček, Bělá -4 12
PA0001 Jan Volejník, Veselí -4 12
PA0044 Josef Vondra, Němčice -4 12
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. -7 12
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce -7 12
PA0002 Petra Horáková, Veselí -7 12
PA0023 Michal Hývl, Veselí -7 12
PA0012 Petra Hývlová, Veselí -7 12
PA0209 Jiří Jordán, Pce -7 12
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice -7 12
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice -7 12
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice -7 12
PA0063 Miroslav Král, Labětín -7 12
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice -7 12
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce -7 12
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov -7 12
PA0111 Ondra Sychra, Bělá -7 12
PA0244 Ondra Škopek, Čepí -7 12
PA0358 Iva Doležalová, Pce -10 12
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany -10 12
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11

Před ligovou bránou (322. – 354. místo)

PA0396 Jiří Marek, Pardubice 5 10
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 0 10
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště -1 10
PA0307 Jana Bínová, Přelouč -4 10
PA0202 David Hamáček, Pce 2 9
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 2 9
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 2 9
PA0116 Monika Ujcová, LB 2 9
PA0145 Soňa Fialová, Pce -1 9
PA0064 Miloslava Králová, Labětín -1 9
PA0173 Katka Novotná, Srch -1 9
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce -1 9
PA0042 Oldřich Felcman, Pce -4 9
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek -4 9
PA0121 jiří Mikloško, Pce -4 9
PA0166 Mir. Novák, LB -4 9
PA0165 Šárka Nováková, LB -4 9
PA0164 Vlasta Nováková, LB -4 9
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice -4 9
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice -4 9
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice -4 9
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov -4 9
PA0104 Mirek Balínek, Pce -7 9
PA0361 Libor Doležal, Pce -7 9
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí -7 9
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -7 9
PA0072 Frant. Marek, Pce -7 9
PA0379 Martin Mareš, Pardubice -7 9
PA0336 Libor Petr, Svítkov -7 9
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce -7 9
PA0046 Ladislav Synek, Pce -7 9
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby -7 9
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov -10 9

Nad propastí (355. – 389. místo)

PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 0 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 8
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 8
PA0399 Kája Remeš, Pardubice 0 8
PA0131 Lumír Sokol, Pce 0 7
PA0388 M. Sejkora, Pardubice -1 7
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice -4 7
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice -4 7
PA0233 Martin Kmoníček, Pce -1 6
PA0053 Petr Novák, Pce -1 6
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč -4 6
PA0071 František Boháč, Pce -4 6
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany -4 6
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí -4 6
PA0007 Jakub Klas, Veselí -4 6
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. -4 6
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí -4 6
PA0158 Miroslav Drozen, Pce -7 6
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka -7 6
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice -7 6
PA0152 Miroslav Žáček, Pce -7 6
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice -10 6
PA0215 Vilma Látová, Pce -10 6
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 5
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 5
PA0149 J. Jaroš, Srch 2 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice -1 4
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště -1 4
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice -4 4
PA0417 Toník Kalina, Zlín -4 4
PA0408 Radek Paďour, Pardubice -4 4
PA0404 Radek Vencl, Svítkov -4 4
PA0391 J. Bouza, Pardubice -7 4

Černý Petr (390. – 422. místo)

PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 2 3
PA0101 Marta Zavřelová, Pce -1 3
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč -4 3
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce -4 3
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 2 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 2 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 0 2
PA0327 Jarda Mikša, Pce 2 1
PA0392 Lada Školníková, Pardubice -1 1
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice -4 1
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč -7 1
PA0024 Martin Doležal, Veselí -1 0
PA0014 Milan Hubáček, Veselí -4 0
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -4 0
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce -4 0
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce -4 0
PA0250 Jakub Březina, Pce -7 0
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. -7 0
PA0099 Josef Svoboda, Pce -10 0
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 0 -1
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 0 -1
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice -1 -2
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov -4 -2
PA0410 Jan Kubát, Pardubice -7 -2
PA0092 Milan Jaroš, Pce -4 -3
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany -4 -4
PA0398 Petr Houska, Pardubice -10 -4
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce -7 -6
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -7
PA0401 Václav Soukup, Pardubice -7 -8

Výsledky 4. kola zpracovali: Miroslava Hlínová, Lukáš Kilián a František Vlček..


Vítězem 4 kola se se stal Josef Novotný z Přelouče. Vyhrává dárkové balení piva Rychtář, poukázku sázkové kanceláře Fortuna (100 Kč). Vítěz získal 14 bodů a byl jediný.

Další dva hráči získali osm bodů, ostatní ještě méně. Stále se nám neozvala vítězka prvního kola Miluše Půlpánová a tak ji ještě jednou vyzýváme. Máme pro ni cenu kola (Mach – 724 792 227)..

Všichni zaregistrovaní hráči již mohou hlasovat přes internet, pokud si při vstupu do soutěže zadali čtyřmístné číselné heslo. Hlasování po internetu na www.fortunaliga.cz nebo www.denik.cz.

Případné reklamace uplatněte na e–mailu jaroslav. mach@denik.cz nebo na tel. 724 792 227 ve středu či ve čtvrtek (8–10 hod.).
Celkem máme zaregistrováno 422 hráčů – 313 mužů a 109 žen.

Odkud hráči tipují?
1. Pardubice 161, 2. Veselí 33, 3. Přelouč 25, 4. – 5. Holice a Svítkov po 16..
Uzávěrka 5. kola ve čtvrtek v 17 hod. na všech sběrných místech. V redakci Pardubického deníku a přes internet lze hlasovat do pátku 16 hodin..

Autor: Jaroslav Mach

1.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Hasiči v Dolním Jelení oslaví 95 let od založení sboru

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

V Proseči letní kino ustoupilo počasí

Chrudimsko, Pardubicko – Promítání pod širým nebem láká, ale déšť rozhoduje.

Kolo mu ukradli, ale stopy zlodějů se majitel nepustil

Pardubice – Krádež kola oznámil policistům. K pachatelům se dobrali jak muži zákona, tak sám okradený.

Vnučku na drogách pomohli babičce krotit policisté

Pardubice - Pod vlivem drog řádila ve čtyři ráno.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení