I. A TŘÍDA

St. Hradiště – Letohrad B 2:2

Utkání nabídlo mnoho šancí na obou stranách. Jako první dokázali své příležitosti proměnit letohradští mladíci. Dokonce se ujali vedení 2:0. Ale pro Hradiště tím sezona neskončila. Záhy snížilo Tesnerem a pak Kostka osm minut před koncem vyrovnal.

Fakta – branky: 71. Tesner, 82. Kostka – 60. Ondřej, 67. Černohous. Poločas: 0:0. Staré Hradiště: Tuček (75. Truhlář) – Hýsek, Roubal, Smutný, Kostka – Filípek (70. Seidl), Lexman, Hudec – Vykoukal, Tesner, Götz.

Pardubice C – Srch 2:0

První půle moc šancí nepřinesla. Hned tu první domácí využili ve 37. minutě. Novotný přihrál před bránu, kde číhal připravený Vanžura. Stejný hráč přichystal hostům peklo ihned po návratu z kabiny. Vanžura stál na konci akce Hanč – Kakrda. Poté si ale Srch vytvořil tři velké příležitosti. Jenže Čihař byl na místě. Když se neujaly ani možnosti Ryby, Rydvala a Vanžury, céčku stačila k pojištění první příčky výhra 2:0.

Fakta – branky: 37. a 46. Vanžura. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 1:0. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Pardubice C: Čihař – Novotný, Baldrych, Táborský, Chovanec (46. Hanč) – Polák (46. Fidra), Zavřel (76. Baudyš), Fr. Ryba, Vanžura – Rydval (88. Ouředník), T. Kakrda. Srch: Hála – Tměj, Brož, Hurta, Bříza – Slováček (68. Hausner), Kavka, Daněk, Maivald (73. Beran) – Dolejský, Víšek (56. D. Rogovik).

Moravany – Slatiňany 4:2

První půle byla z domácí strany katastrofální. Nejdříve inkasovali po chybě v rozehrávce a pak si dokonce vstřelili vlastní gól. Obrat zahájil parádní trestný kop Kříže do šibenice. Stejný hráč pak vybídl k vyrovnání Veselého. Kříž se předvedl rovněž v 78. minutě, kdy gólově zakončil samostatnou akci. Pojistku na vítěznou rozlučku dal do prázdné Molek, když mu míč naservíroval Erber.

Fakta – branky: 62. a 78. Kříž, 68. Veselý, 89. Molek – 8. Zdražil, 17. vlastní. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (81. Kořínek). Diváků: 150. Moravany: V. Záleský – Krpata, A. Záleský, Pulpán, Hurta (60. Erber) – Hynek, Imramovský (46. Zahrádka), Lukas, Novák (52. Molek) – Kříž, Veselý (82. Houžvíček).

Valy – Březová n. S. 5:2

Skóre načal Michek, který využil Pleskotovu přihrávku mezi stopery. Hosté vyrovnali střelou Pavla Mikolína z hranice velkého vápna k tyči. Rovněž po přestávce se jako první trefily valy, a to Kuchta z úhlu po samostatné akci. Březová ale okamžitě odpověděla Pavlem Mikolínem. Vítěznou branku vstřelil hlavou Pleskot. Další pak přidali Klas a z třiceti metrů Betlach.

Fakta – branky: 14. Michek, 60. Kuchta, 73. Pleskot, 74. Klas, 87. Betlach – 28. a 61. Pavel Mikolín. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Valy: Šutovec – Jeřábek (61. Betlach), Budinský, Veselý (46. Hačko), Doležal – Plosza, Kuchta, Michek, Kolman – Pleskot (84. Částek), Klas (77. Cápay).

Pardubičky – Hor. Jelení 0:1

Hned v patnácté vteřině uháněl Poláček sám na hostujícího brankáře, ale branku vstřelit nedokázal. Tato situace jako by předznamenala průběh celého utkání, kdy jak domácí, tak i hosté pálili jednu šanci za druhou. V úvodní patnáctiminutovce mělo Jelení převahu, kdy si vypracovali čtyři brankové příležitosti. Ujala se jen jediná, když se v 9. minutě prosadil Michálek. Ve 14. minutě pak zazvonila po ráně Dědiče pravá tyč domácí brány. Poté své šance spalovali již jen domácí. Postupně se nebyli schopni prosadit Poláček (ten dvakrát), Jonáš, Uhlíř a ani Krejčí. Ve 37. minutě pak Uhlíř nastřelil z přímého kopu břevno. Ve druhé půli si ani jeden z celků nevytvořil výraznější šanci.

Fakta – branka: 9. Michálek. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 2:4. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Pardubičky: Vlček – Sokol, Putnar, Hála, Hofman (72. Kříž) – Krejčí (46. Hanáček), Uhlíř (54. Šedivka), Zemek, Zelenda (25. Englich) – Jonáš, Poláček. Jelení: Jozl – Čermák, Šrajer (33. Šubrt), Rejnuš, Komárek (64. Šmidberský) – Michálek (89. Maixner), Velinský, Martinec (51. Pinkas), Horáček – Dědič, Kaňkovský.

Rosice n. L. – Zámrsk 3:2

Rosice kvůli velké marodce nastoupily jen s jedenácti hráči, když navíc do útoku naskočil brankář Frinta. Ten se v nové pozici zabydlel velmi rychle a již ve druhé minutě otevřel skóre. Jeho tvrdou střelu nejprve Turek vyrazil, ale dorážka skončila v síti Zámrsku. V 8. minutě připravil Rogovik nadějnou pozici Rouskovi, jenž trefil pouze brankáře. Ve 20. minutě se k velkému sólu nadechl Buchal a zakončil přesně. Potom střelu Jiráského vyrazil Cincibus a rána Urbance orazítkovala tyč. Další komplikace pro domácí přišly ještě před přestávkou, kdy odstoupil zraněný Rogovik a oni od 40. minutě dohrávali v deseti. Jenže v 64. minutě přihrál Hamerský do ideální pozice Mrázovi, který zvýšil na 3:0. V 72. minutě Hermann nastřelil tyč. V 84. minutě našel centr hostů Urbance, jenž snížil. O tři minuty později po samostatném úniku Csernyanszký překonal Cincibuse. Více Rosice nedovolily.

Fakta – branky: 2. Frinta, 20. Buchal, 64. Mráz – 84. Urbanec, 87. Csernyanszký. Rozhodčí: Neubauer. ŽK 2:3. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Rosice: Cincibus – J. Zelinka, Pozdník, Hamerský, Rössler – D. Rousek, Buchal, Pešek, Mráz – Ž. Rogovik, Frinta.

Kameničky – Holice B 2:1

Holičtí trenéři posháněli před utkáním každého, kdo má nohy a domácím dlouho vzdorovali. Na branku Kameniček z první půle, odpověděl v 60. minutě Flachs. Poslední slovo ale měli domácí.

Fakta – branky: Chmelík, F. Sádovský – Flachs. Poločas: 1:0. Holice B: Bareš – Lembej (70. Tocháček), Kopa, Flachs – Šolta, Uhlíř, Machatý, Valenta, Macků – Englich, Bačina.

Prachovice – Řečany 3:5

Domácí sice vedli 3:2, ovšem poslední půl hodinu zcela ovládly Řečany.

Fakta – branky: 44. a 56. Budínský (jedna z pen.), 21. Klug – 25. a 79. Stoklasa, 37. M. Moravec, 63. Novotný, 85. Bahník. Poločas: 2:2. Řečany: Kobera – Štěpánek, Linhart, Chára, Hostinský – Bank, Bahník, Stoklasa, M. Moravec – Novotný, M. Tichý.

1. Bítovany 26 19 6 1 89:17 63
2. Pardubičky 26 19 3 4 77:22 60
3. Zámrsk 26 17 4 5 67:31 55
4. Luže 26 14 7 5 77:34 49
5. Načešice 26 11 8 7 46:40 41
6. Holice B 26 12 2 12 53:61 38
7. H. Jelení 26 11 4 11 38:44 37
8. Rosice n. L. 26 10 5 11 51:53 35