FOTBAL: I. B třída: Senzace Holic v Prosetíně

Pardubický kraj - Výsledky I.B třídy.

10.10.2010 0

Holice BFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Rozhovice – Rosice n. L.  1:2

Fakta – branky: 76. Michek – 10. Pavlíček, 75. Remeš Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:1.

Rosice:
Vlček – Pavel, R. Peterka, Vacek, Rössler – D. Rousek, Pavlíček, Záveský, Skokan (66. L. Rousek) – Koukal (69. Remeš), Mráz (89. Stehno).

První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu. Rosice se ujaly vedení po první vážnější šanci v 10. minutě, a to střelou Pavlíčka z dvaceti metrů. Ve druhé půli začali domácí velkým tlakem, ale ani jednu ze svých příležitostí nevyužily. Hosté hrozili z brejků do otevřené obrany, jeden takový dokázali využít a Remeš v 75. minutě zvýšil jejich vedení na 2:0. Hned po rozehrávce sice snížil Michek, ovšem ze závěrečného náporu Rozhovic se vyrovnání neurodilo.

Hor. Jelení – FK Pardubice C  0:1

Fakta – branka: 30. J. Uhlíř. Rozhodčí: Kylar. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas 0:1.

Horní Jelení:
Jozl – Komárek, Rejnuš, Pinkas, Zeman (26. Čermák) – Šmidberský (64. Cach), Pecivál, Michálek, Mazánek – Kaňkovský, Dědič. Pardubice C: Žák – Tměj, Polák, Komárek, Dvořák – Lejsek (66. Novotný), Šimek, Chovanec, Beran – Rydval (71. Konvalina), J. Uhlíř.

Vyrovnané utkání rozhodl kuriózní gól. Jelení poprvé v sezoně doma prohrálo. Pardubický „Celtic“ ale přežil klinickou smrt. Ve 21. minutě napřáhl z dvaceti metrů Kaňkovský a míč zatřásl břevnem. Horní konstrukce brány se ještě ani nedokmitala a Michálek orazítkoval tyč. Šanci mu vypracovali Kaňkovský s Dědičem. A přišel „protiúder“. Jakub Uhlíř netrefil pořádně v rohu velkého vápna míč a ten přeplachtil udiveného Jozla. Po přestávce hosté svého protivníka nepustili do jediné šance a hubené vedení udrželi až do konce.

Prosetín – Holice B 0:1

Fakta – branka: 36. Starý. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:3. Diváků: 140. Poločas: 0:1.

Holice B:
Ondráček – Solil (82. Uhlíř), Ručka, Zběhlík, Kopa – Betlach, Horyna, Šedivka, Louženský – Hrubý, Starý.

Senzace kola, o kterou se postaraly do té doby venku nevýrazné Holice. Domácím fotbalistům se o posvícenské neděli zápas vůbec nevydařil a podali velmi špatný výkon. Hosté přijeli pouze bránit a tato taktika jim dokonale vyšla. Jediná branka padla po samostatné akci Starého.

10.10.2010 VSTUP DO DISKUSE 0

Charme Look obhájil srpnové kvalifikační vítězství.
11

Charme Look obhájil srpnové kvalifikační vítězství

„Film je velká alchymie,“ říká producent Miroslav Šmídmajer

Help Jam Fest tentokrát podpoří Ondřeje

Pardubice - Hudba spojuje, hudba pomáhá. To je motto projektu Help Jam Fest, který se odehraje v neděli na venkovní stage Sportovního parku Pardubice 2017 v parku Na Špici.

OBRAZEM: Nově narozená miminka z Pardubicka

Pardubice - Díky vstřícnosti pardubické porodnice vám dnes na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších Pardubáků.

Hasiči z bytu zachránili "kuchaře"

Pardubice - Na Dašické ulici v Pardubicích zasahovali hasiči. Zachránili člověka.

Druhé vítězství! Pardubice rozhodly opět po přestávce

Pardubice - Fotbalisté Pardubic vyhráli v nové sezoně Fortuna národní ligy i druhé domácí utkání. O klíčové trefy se postaral v úvodu druhého poločasu Michal Petráň, v závěru vstřelil svůj první druholigový gól střídající Ladislav Mužík.