Pardubičky řízly Teslu v závěru

PARDUBICKO - Jaké jsou výsledky zápasů okresního přeboru? Vyhrály Opatovice nebo Staré Čívice? Porazilo Torpedo Horní Jelení?

2.4.2007

Fotbal je oblíbená hra.Foto: DENÍK/Vendula Fižová

Pardubičky – Tesla C 2:0

Fakta - branky: 81. Kříž, 90. (+1) Řezníček. Rozhodčí: Kišš – Ďuriš, Váša. ŽK 1:3. Diváků: 130. Poločas: 0:0. Pčky: Maršíček – Svoboda, Knotek, Spěvák, Pech - Pithart, Řezníček, Zemek, Bažant – Jelínek (64. Kříž), Suchý (84. Jambora). Tesla C: Hála – Zetek, Mert, Doležal, Sirůček – Kršák, Komárek, Kruliš, Šlégr (68. O. Horák) – Luptovský (55. Fr. Ryba), Betlach (68. Süttö).

Opatovice – St. Čívice 1:3

Fakta - branky: 72. Voříšek z penalty – 55. a 89. Horáček, 14. Kvasničák. Rozhodčí: Klíma – Miloslav Čížek, Flachs. ŽK 1:2. Diváků: 70. Půle 0:1. Opatovice: Dařbuján - Valenta, Píša, Vosáhlo, Filipek – Kulhánek, Voříšek, Jelínek, Novotný – Maruščák, Novák. Střídali: Picka, Katona. Čívice: Jirouš - J. Plíšek, Čihák, Křiklan, Zeman – Tomiška, Kvasničák, Dávid, Svoboda – Horáček, Moravec.

Torpedo – H. Jelení 0:3

Fakta - branky: 48. Kodytek, 70. P. Tvrdý, 78. Pauker. Rozhodčí: Syrůček – Oulický, Sůra. ŽK 2:0. ČK: 1:1 (52. Kmošek – 65. Kaňkovský z lavičky). Diváků: 70. Půle: 0:0. Torpedo: Novák – Karlík, Hanousek, Šimonek, Pavlíček (46. Janda) - Úlehla, Klečka, Vrbata, Řehák – Vopršál, Kmošek. Jelení: L. Svatoš (67. Němec) – D. Tvrdý, Rieger, P. Tvrdý, Starec – Jehlička, Rejnuš, Kodytek, M. Šrajer – Pauker (87. P. Šrajer), Šmidberský (79. Novák).

Lipoltice – Dašice 2:1

Fakta - branky: Svatoň 2 – Meller. Rozhodčí: Čapek – Halas, Miloš Čížek. ŽK 4:1.ČK: 1:1 (Novák – Meller). Diváků: 120. Poločas: 1:0. Lipoltice: Machač - Havlas, Ročín, Polák, Tamchyna - M. Doležílek, Novák, Hladík, J. Doležílek – Plavec, Svatoň. Střídali: Kasal, Schreiner. Dašice: Metelka - Čermák, Král, J. Šmejda, Kašpar - Polák, P. Šmejda, Šibal, Křížek – Meller, Paus. Střídal: Jar. Hora, Procházka.

Újezd – Chvojenec 1:1

Fakta - branky: 72. Zima – 80. Zajíc. Rozhodčí: Jakoubek – Sklenář, Budínský. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas 0:0. Újezd: Jandák - Martin Beránek, Matys, Zima, Milan Beránek - Jiří Petříček (46. Rozsévač), Bendžík, Pavel Mrštík (46. Jakub Petříček), Doležal – Petr Mrštík, Vavřín (68. Moravec). Chvojenec: Trnka - Burkovič, Silbernágl, Kirchner, Centner - Zajíc, J. Zbudil, Moravec, Izák - J. Pavlíček, Nechvíle (68. R. Zbudil).

Chvaletice – Živanice B 1:2

Fakta – branky: 85. P. Kuch z penalty – 36. Vohralík, 75. Šimák. Rozhodčí: Čermák – Preclík, Miloslav Čížek. ŽK 1:2. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Chvaletice: Josef Brunclík - Vančura, Šnýdr, Hyhlík, Hrbek - P. Kuch, Jan Brunclík, Kosprt, Havrda – Sajdl, Novotný. Střídali: Gruber, Kučera. Živanice B: Skalický - Černík, Mádr, Souček, Čada – Čapek, Balog, Vohralík, Řehák – Šimák, Kaderka. Střídali: Kuhn, Kolín, Taibr.

Sezemice – Holice B 3:0

Fakta - branky: 45. a 75. M. Plecháček (PK), 66. Bělohubý. Rozhodčí: Májek – Vodrážka, Šindler. ŽK: 1:2. Diváků: 150. Půle: 1:0. Sezemice: Levinský - Hrdý, Kříž, Zd. Plecháček, R. Skutil – P. Plecháček (40. T. Kašpar, 81. Popilka), M. Plecháček, J. Kašpar – Bělohubý, Lába (83. Báča), Vácha. Holice : Ondráček – Němec, Kulhavý, Moravec, Chejnovský – Pinkas, Pařízek, Kopa, Rössler – Černý, D. Velinský. (Petránek, Vosáhlo, Uhlíř).