Městský fotbalový stadion je stále na mrtvém bodu a postoje zainteresovaných svědčí o tom, že tento problém nedokáží vyřešit ku prospěchu ligového fotbalu v krajském městě. K tomuto tématu připravujeme rozsáhlou diskuzi.

FK Pardubice A – FC Vysočina Jihlava B 0:0.

Sestavy – FK Pardubice: Shejbal – Hudec (54. Chvála), Šejvl, Prorok, Vanžura (58. Voženílek) – Škvrňák, Kudrna, Jeřábek, V. Kakrda (46. Fidra) – Fikejz, Sklenář (46. Brychta). Jihlava B: Matiášek (46. Tulis) – Bambula, Filip, Z. Kučera (46. Ptáček, 51. Z. Kučera), Naniáš – Benda, Leligdon, Lovětínský (46. T. Kučera), Šandera (46. Pikl) – Kopic, Peška (46. Poláček). Domácí opět prokázali gólový půst, neproměnili řadu gólových šancí, dokonce i penaltu, kterou neproměnil Fikejz (gólman Tulis, který má na svém kontě jeden prvoligový a 22 druholigových startů ji zneškodnil). Stínem utkání bylo zranění jihlavského Ptáčka (zlomená kliční kost a otřes mozku).

Sokol Živanice – Spartak Slatiňany 7:1 (1:1).

Branky vítězů: Melechovský 2. Merganc, Janecký, Gorol, Hrmo, J. Černík. Sestava – Živanice: Mašek – Podlipný, Hrmo, Ferčák, Mocanu (46. Černohubý) – Melechovský (46. J. Černík), Jedlička, Gorol, Janecký – Balog (46. Merganc), Kaciáň (46. Melechovský). První půle byla hodně rozháraná, po změně stran Živaničtí zabrali ta šesti dalšími trefami zapas na chrudimské „umělce“ rozhodli.

FK Slovan Pardubice – Náchod /Deštné 0:1 (0:0).

Branka: 31. Šorfa. Ve vyrovnaném duelu domácí spálili několik šancí a tak o vítězství rozhodl hlavou Šorfa po standardce Víta. Sestavy – FK Slovan Pardubice – I. poločas: Báča – Jan Kovařík, Lukeš, Moravec – Daněk, Kopřiva, Sadílek, Adam – Ujec, Kočí, Jakub Kovařík. II. poločas: Báča – Hála, Lukeš, J. Kovařík – Felcman, Kopřiva, Adam, Konečný – Szanisló, Kočí, Sadílek. Náchod/Deštné: Kobos – Jirman, Hubka, Škoda, Rompotl – Sokal, (46. Belák), Vít (70. Petr), Vít (70. Petr), Sedláček – Nejman, Šorfa (Fidler), Jandík.

Sokol Dobříkov – SK Holice 4:3 (3:1).

Branky: 23. Malý z pen., 39. a 41. Zahradník, 80. Horníček – 6. a 62. z pen. Pištora, J. Englich . Sestava – Holice: Ondráček (46. Svoboda) – Zběhlík, J. Velinský Strnad, Skalický – Röhrich, Machatý, Pištora, Havelka – T. Jedlička ml., J. Englich. Střídali: Ručka Krpata. Choceňský pohár, sled branek: 0:1. 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

FC Nový Hradec Králové – FC Titanic Srch 1:2 (0:0).

Branky: 50. vlastní (Sivák) – 54. Chocholouš, 78. Hamáček. Srch: Mičjan – Trupl, Tryner, Chocholouš, Novák – Hausner, Klofanda, Žurek, Bříza – Dušek, Hamáček. Střídali: Víšek a Sivák. FK Přelouč – Titanic Srch 1:0 (1:0). Branka: Janecký. Zápas ČPP Pamako. SRCH: Křemeňák (Šváb) – Bárta st., Engelmajer, Novotný, Nikl – Hlaváč, Jahl, Biško, Levinský – Bárta ml., Pavlíček Střídali: Mužík, Slabý a Chvojka.