Živanice – Trutnov 6:1
Dvougólový náskok Živanic vytvořil slepenými góly M. Ujec. Ve druhé půli přidali domácí další branky, M. Ujec navíc zkompletoval hattrick. Trutnovští v závěru pouze upravili konečný stav na 6:1.
Fakta – branky: 36., 37. a 66. M. Ujec, 49. Petrus, 77. Janecký, 83. O. Ujec – 88. J. Matějka. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Sokol Živanice: Volšík (61. Vašíček) – Buriánek (80. Sůra), Novák, Ferčák, Motyčka – Kakrda, Gorol, Herzán, Polák (76. Hundák) – M. Ujec (67. O. Ujec), Petrus (53. Janecký). MFK Trutnov: Šťastný – Tobiaš, Makovský (52. Vošanovič), Mařas, Turner – J. Matějka, Marks, Tauchman, Zezula (73. Šimůnek) – Holubec (80. Brejcha), Kamitz (80. Brutovský).

Pardubice B – V. Mýto 1:3
Fakta – branky: 59. Kayamba – 37. a 49. Mach, 58. Rezek. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 0:1. FK Pardubice B: Hrnčíř – Málek, Řehák, Jedlička, F. Pánek (83. Karvánek) – Bláha, Prokopec (18. Panchártek, 70. Šejvl), Gašpar (76. Slezák), Jirka (70. Fusek) – Valenta, Kayamba. SK Vysoké Mýto: Zavřel – Kouřil, Trnka (62. Benda), Dvořák, Konečný (76. Motl) – Štěpánek (87. D. Fišer), Tomášek, Kopřiva, Rezek (72. Hock) – Mach (89. M. Fišer), Živný.

Čáslav – Letohrad 6:0
Fakta – branky: 14., 15. a 63. Špičák, 41. Bodlák, 71. Maxa, 86. Vančura. Rozhodčí: Vojtěch. ŽK: 4:3. Diváci: 160. Poločas: 3:0. FK Letohrad: Ehrenberger – P. Štěpán, Krystl, Šponar, J. Štěpán – Lorenc (51. Lorenc), Macek (51. Týfa), Čada (84. Slodičák), Linhart – Tichý, Černohorský (58. Hiller).

K. Hora – Dvůr Králové 0:0 penalty: 3:4
Na horké půdě cenné body Dvora.
Fakta – rozhodčí: Duchoň. ŽK: 3:3. Diváci: 100. TJ Dvůr Králové n. L.: Vl. Matula – Picha, Rejl, Pavlásek, Tomeš (72. Hruška) – Podolník – Fejk (12. Vitebský), O. Vaníček, Dvořák (90. Vágner), M. Otradovský (53. Kruliš) – Janouch (74. Škoda).

Náchod – Chrastava 2:3
Fakta – branky: 7. Omovie, 82. Hable – 23. Henzl, 60. Kouba, 62. Štajner. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 4:4. Diváci: 250. Poločas: 1:1. FK Náchod: Baláž – Moravec, Hable, Rolko, Punar – Simon, Kábrt, Brich, Omovie (75. T. Petr) – Jimmy, Zinke.⋌(mr)
Další výsledek – 7. kolo: Turnov – Kolín 3:1 (2:1).

Kratonohy – P. Kopanina 4:0
Fakta – branky: 13. Klátil, 43. Jiroutek, 72. Kořínek, 86. Jilemnický. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:2. Diváci: 135. Poločas: 2:0. Kratonohy: Mačí – Hrůša, Němeček, F. Drozd, Kejmar – Tulach (87. Bůžek), Čada, Jiroutek, Jošt (81. Pago) – Klátil (58. Pražák), Kořínek (76. Jilemnický).