Převýšov – Tesla Pardubice 0:0. První šanci měli domácí po rohovém kopu, kdy hlavičkoval Franc, ale Prorok se Shejbalem na brankové čáře akci vyřešili. Z následného dlouhého výkopu profitoval Hudec, ale jeho střelu zmařil R. Petr. Ve 26. Shejbal vyrazil na roh dobrou střelu Fejfarovi, který se dostal za obranu Tesly. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu, i když více ze hry měli domácí. Ti vstoupili lépe i do druhé půle a hned ve 46. po centru Kopeckého zblízka hlavou přestřelil Holý. Za dvě minuty musel zasahovat opět Shejbal proti střele Fejfara. Po hodině hry však aktivita přešla na kopačky hostujících hráčů, z čehož vyplynuly i šance. Tu první měl Hudec, který se ocitl sám před gólmanem, ale v koncovce trefil pouze jeho nohy. V 70. z dobré pozice přestřelil Petrus. Za čtyři minuty další brejk nedotáhl Hudec, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Dle průběhy hry to je spravedlivé, ale více gólových šancí měli hosté. Vynikli: Klička, Holý – Klement, Jeřábek, Petrus. Tesla je tak v tabulce na 13. příčce s devíti body, ale v tabulce pravdy je na nule.

SK Holice – SK Týniště 2:2 (0:2). Sled branek: 30. Seifert 0:1, 32. Duchnič 0:2, 54. Veis 1:2, 82. Skalický 2:2. První půle vyznívala pro hosty. V rozmezí od 30. do 32. minuty se ujali vedení o dva góly a to ještě další šanci neproměnil Matějus a Duchnič neproměnil penaltu. Do druhé půle šli Holičtí již bez zraněných France a Tošovského. V 54. narazil J. Englich míč Veisovi a ten střelou podél gólmana Ottmara snížil na 1:2. Pak však znovu zatlačili hosté, ale střely Tomáška, Gorola a Duchniče si cestu do sítě nenašly. Holice posílily útok a vyplatilo se. Osm minut před koncem doklepl zblízka míč do sítě Skalický. Závěr utkání měl charakter hororu. Nejprve Skalického střelu stačil zblokovat Plašil, v nastavení mohl rozhodnout týnišťský Poděbradský. Po mizerné první půli byl zisk jednoho bodu pro Holice zlatý. Týniště si dost trestuhodně nechalo vzít slibný náskok. Vynikli: Svoboda, J. Englich – Duchnič a Poděbradský.