Holický parní válec se převrátil přesně po 133 dnech

Holice - /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Každá série musí jednou skončit. Ta holická začala 11. června prohrou 0:2 v Poličce a skončila 22. října v Chrudimi na hřišti Za Vodojemem prohrou 0:2. Znamená to, že vedoucí celek krajského přeboru poprvé prohrál v této sezoně, včetně letní přípravy.

25.10.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Chrudim B Holice 2:0

Jiří Tesař, trenér Holic:

„Skoro po dvaceti zápasech, i s přípravou, jsme ztratili neporazitelnost. Celý první poločas se odehrál ve velkém tempu. Chrudim nastoupila s jedním útočníkem a se zabezpečenou obranou. I přesto bylo k vidění pár gólových akcí a to na obou stranách. Soupeř posílen hráči z áčka měl velmi dobře zvládnutý přechod z defenzivní činnosti před vlastním vápnem do ofenzivy na polovinu soupeře. Myslím si, že celý první poločas byl k vidění pohledný útočný fotbal z obou stran. Bohužel po laciném, rozhodčím odpískaném trestném kopu jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem. Druhý poločas toho není moc, co komentovat.

Soupeř se postavil v deseti před vápno a mi nenašli skulinku ke gólové šanci. Celý poločas se odehrál na polovině soupeře, kdy se málokdy hráči Chrudimi potkali s míčem. Asi jen pětkrát se dostali na naši polovinu a z toho jednou pěknou akci zakončili gólem. Hráči se za výkon určitě nemusejí stydět. Co mě nejvíce mrzí je to, že nás neporazil tým, který by byl lepší. Ve druhém poločase jsem byl výkonem soupeře zklamán, neboť jsem Chrudim řadil k favoritům soutěže.“

25.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
Ford Fiesta.
AUTOMIX.CZ
14

Dá se koupit spolehlivé auto za 50 tisíc? Tyto vozy mohou být výhrou

Hradozámecká noc na Kunětické hoře 26. 8.

Hradozámecká noc v sobotu rozsvítí i Kunětickou horu

Poslední domácí test pro hokejisty Dynama

Pardubice – V úterý přivezli ze Zlína sedmé vítězství z devíti přípravných zápasů, ve čtvrtek se představí svým příznivcům v Tipsport areně. Pardubičtí hokejisté nastoupí v 18 hodin proti Olomouci.

„Apka“ v akci. Pomohla při simulované nehodě

Hradecko – V mobilu ji má již několik set tisíc lidí. Aplikace Záchranka pomáhá rychle přivolat záchranáře ve chvílích, kdy jde o život.Jak funguje, si včera na vlastní kůži vyzkoušelo několik dobrovolníků při simulované dopravní nehodě.