Holický parní válec se převrátil přesně po 133 dnech

Holice - /KRAJSKÝ PŘEBOR/ - Každá série musí jednou skončit. Ta holická začala 11. června prohrou 0:2 v Poličce a skončila 22. října v Chrudimi na hřišti Za Vodojemem prohrou 0:2. Znamená to, že vedoucí celek krajského přeboru poprvé prohrál v této sezoně, včetně letní přípravy.

25.10.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Chrudim B Holice 2:0

Jiří Tesař, trenér Holic:

„Skoro po dvaceti zápasech, i s přípravou, jsme ztratili neporazitelnost. Celý první poločas se odehrál ve velkém tempu. Chrudim nastoupila s jedním útočníkem a se zabezpečenou obranou. I přesto bylo k vidění pár gólových akcí a to na obou stranách. Soupeř posílen hráči z áčka měl velmi dobře zvládnutý přechod z defenzivní činnosti před vlastním vápnem do ofenzivy na polovinu soupeře. Myslím si, že celý první poločas byl k vidění pohledný útočný fotbal z obou stran. Bohužel po laciném, rozhodčím odpískaném trestném kopu jsme odcházeli do kabin s jednobrankovým mankem. Druhý poločas toho není moc, co komentovat.

Soupeř se postavil v deseti před vápno a mi nenašli skulinku ke gólové šanci. Celý poločas se odehrál na polovině soupeře, kdy se málokdy hráči Chrudimi potkali s míčem. Asi jen pětkrát se dostali na naši polovinu a z toho jednou pěknou akci zakončili gólem. Hráči se za výkon určitě nemusejí stydět. Co mě nejvíce mrzí je to, že nás neporazil tým, který by byl lepší. Ve druhém poločase jsem byl výkonem soupeře zklamán, neboť jsem Chrudim řadil k favoritům soutěže.“

25.10.2011 VSTUP DO DISKUSE
Osmnáctý ročník Dne pardubických dětí na pardubické Cihelně

Den pardubických dětí: americký fotbal, soutěže a hlavně zábava

Z tiskové konference před začátkem světového hokejbaloévho šampionátu.

Hokejbalový šampionát začíná v Pardubicích již příští čtvrtek

DOTYK.CZ

Lžete a zase lžete, pronesla Valachová a pak se rozplakala

/ANKETA/- Zasedání parlamentních výborů nebývá nijak dramatické. Až na výjimky. Tou bylo středeční jednání senátního školského výboru, který posuzoval návrh novely zákona o pedagogických pracovnících, jehož hlavní součástí je kariérní řád.

Sociálním službám přebírají zaměstnance už i obchodní řetězce. Nabízí vyšší plat

Pardubice/Chrudim – Největším tématem sociálních služeb se v posledních měsících stalo zajištění personálu.

Začíná profesionální golfový turnaj. I s třináctkou Čechů

Kunětická Hora – Právě dnes startuje tradiční turnaj golfové European Challenge Tour, který potrvá až do neděle. Na šestém ročníku D+D REAL Czech Challenge v resortu Kunětická Hora se mezi 156 hráči z celého světa představí i 13 českých golfistů.