Hradiště se přiblížilo k vedoucímu Srchu

Pardubicko - Výsledky fotbalové I. A a I. B třídy

12.5.2008

Žamberk – Titanic Srch  2:1
Hosté, v poněkud slepené sestavě, si vypracovali minimum střeleckých příležitostí.
Fakta – branky: 45. Huška, 49. Kos – 57. Dušek. Rozhodčí: Halva (Litomyšl). ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0. FC Titanic Srch: Mičjan – Münzberger, Mareš, Pilař, Tryner – Dušek, Horyna, Šmíd, Žurek (25. Víšek) – Popelka, Špryňar.

St. Hradiště – Semanín 3:0
Již ve 3. otevřel skóre zápasu Hýsek, hosté zvedli hlavu, ale střelecky vyšli naprázdno.
Fakta – branky: 3. Hýsek, 63. Urbanec, 86. M. Pecháček. Rozhodčí: Sůra (Choteč). ŽK: 3:3. Divák:120. Poločas: 1:0. Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Vencl, Hejhal – Deutsch, Klofanda, Zavřel, Urbanec Smutný (46. Novák) – Skuček (46. Pecháček), Hýsek.

Valy – Morašice 3:1
Veledůležité domácí vítězství nad stejně ohroženým soupeřem. Byly to ale nervy.
Fakta – branky: 23. Kubát z penalty, 46. Kolman, 63. Holek – 15. Kopecký. Valy: Poříz – Půlpán, Hajn, Petrlík, Horák – Kubát (54. Holek), Veselý, Kolman, Krejčík – M. Bažant (85. Procházka), Budinský.

Choceň B – Moravany 1:1
Hosté s posledním zklamali.
Fakta – branky: 52. Čechlovský – 46. Fišer. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Moravany: Starý – T. Krpata, Kulhánek, Kubík, Fišer – Madák, Imramovský, J. Krpata, Křenek – Branda, Houžvíček. Střídali: Šretr, A. Záleský.

Litomyšl – Rosice 4:2
Rosice zničily penalty v závěru tohoto dueli
Fakta – góly: 61. Janoušek, 63. Vaníček, 80. Benko z pen., 90. Vaníček z pen. – 41. Rousek, 75. Izera. Rozhodčí: Gregor (CR). ŽK: 4:5. Diváků: 150. Poločas: 0:1. Rosice nad Labem: Frinta – Metelka, Šedivý, Zackl, Jarmar – Pavel, Fikejz, Rousek (85. Polanecký), Rössler – Koukal, Izera.

Paramo – Horní Jelení 1:0
Fakta – branka: 25. T. Novotný. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 4:2. ČK: 1:2 (80. Záveský – 80. Hansl, 90. D. Tvrdý. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Paramo: Mergl – Brambůrek, Staněk, Zámečník, Vašíček (72. Holčík) – Puhlovský, T. Novotný, Záveský, Šejvl – Danihelka, Kunart. Jelení: Jozl – Záleský, Hansl, Zeman, D. Tvrdý – Jehlička (61. Dědič), P. Tvrdý (46. Michálek), M. Šrajer, Pištora (84. Šmidberský) – Pauker, Kaňkovský.

Přelouč – Chrudim B 1:2
Fakta – branky: 8. Starý – 19. a 77. Hudák. Rozhodčí: Kamenický. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 1:1. Přelouč: Trubač – Tesák, Jezdinský, Novotný (85. Slabý), Heřmánek – Koch, Štainer (80. Váša), Kocourek, Ulrych – Starý, Horyna.

Rozhovice – Mikulovice 1:0
Fakta – branka: 16. Mráz. Rozhodčí: Machala. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (90. D. Dufek). Diváků: 90. Poločas: 1:0. Mikulovice: P. Dufek – Moučka, Hanzl, Karlík (80. Nentvich), Handlíř (70. Křivka) – D. Dufek, P. Vencl, Šmejda, Valský – Stefanov, J. Vencl.

(Jaroslav Mach, Zdeněk Zamastil)

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zpráva OFS: Jak hlásit výsledky a fakta

Ilustrační snímek.

Na pardubických Olšinkách bude sraz koček

Pardubický festival plný jógy ukáže, že má jóga mnoho směrů

Pardubice – Zacvičit si jógu nebo se o ní alespoň něco dozvědět budou moci Pardubáci dnes na letním pardubickém festivalu jógy Surya yoga fest v Centru Kosatec.

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Moravany aby si přibalily na Myšáka kočku...

Pardubicko – Zpropadený los. Pardubické béčko musí stejně jako v loňské sezoně také v úvodu letošního ročníku podruhé v řadě cestovat k soupeři. Živanice hostí nováčka skupiny C s jediným cílem. Tím tříbodovým.