Přelouč – St. Hradiště 0:4

Na konci první dvacetiminutovky utekl obráncům Deustch a jeho přihrávku trefil nechytatelně z voleje k tyči Hýsek – 0:1. V 67. Vencl objevil volného Pecháčka, a také on měl nabito ostrými – 0:2. V 75. rozehrával Zavřel trestňák na věž Tesnera a jeho čelo trklo gólovým směrem – 0:3. Oba dva si za chvíli spolupráci zopakovali, tentokrát při rohu – 0:4. Fakta – branky: 75. a 79. Tesner, 18. Hýsek, 65. Pecháček. Rozhodčí: Chrudimský (Chrudim). ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Přelouč: Král – Kadeřávek, Kozel, Novotný, Beneš (79. Štajner) – Pištora, Ulrych, Nedvěd, D. Pilný – Slabý (68. J. Pilný), Koch. Staré Hradiště: Habivský – Hudec, Habiger, Vencl, Tamchyna - Deutsch, Zavřel, Pecháček, Smutný (46. Tesner) – Urbanec (85. Szekeres),Hýsek .

Paramo – Načešice 1:0

Po dvacetiminutové mírné převaze, Paramo udeřilo gólově. Ve 21. rozehrál Těšitel roh na přední tyč, kde číhal hlavičkující Troják – 1:0. Do konce první půle ještě zahodili dvě slibné příležitosti Těšitel a Staněk. Po přestávce Načešice přitlačily na pilu, ale jedinou šanci vypracoval Dušek pro Staňka. Toho však na poslední chvíli dostihl vracející se bek. Fakta – branka: 21. Troják. Rozhodčí: Králíček. ŽK 3:4, Diváků: 70. Paramo: Vlček – Vašíček,Vacek, Bárta, Mládek – Červenka (65. Dušek), Troják, T. Novotný (74. L. Novotný), Kunart – Těšitel, Staněk.

Prosetín – Mikulovice 1:1

Od 10. minuty přišel nápor domácích, soupeř kontroval rychlými protiútoky. Po jednom z nich kopali hosté ve 28. minutě trestný kop a střelou přesně k tyči otevřel skóre L. Valský. V 60. minutě Marcel Vít hlavou vyrovnal po trestném kopu Šikla. Fakta – branky: 60. Marcel Vít – 28. L.Valský. Rozhodčí: M. Pražák. ŽK 2:2. Diváků: 240. Mikulovice: Dufek – Hromádka, Šmejda, Vyskočil, Bříza – Moučka, L. Valský, Hromek – P. Vencl, J. Vencl, Křivka.

Třemošnice – Řečany 1:1

Domácí prokletí Třemošnice pokračuje. Po slibné první půli se jejich hra ve druhé části opět zhoršila a soupeři ze dna tabulky se podařilo vyrovnat hlavou J. Křivky po rohovém kopu. Fakta – branky: 7. Zrůst – 70. J. Křivka. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Řečany: Kaňuka - Štěpánek, Petr Linhart, J. Křivka, Petr Moravec – P. Křivka, Chára, Grande, Kobera – Němec, Blažek. Střídali: Miloš Moravec, Matoušek, Stoklasa.