branky:
27. Tezner – 14. Růžek, 37. a 85. Souček, 40. a 82. Svoboda.

Rozhodčí: Kutřín (HM). ČK: 1:0 (63. Tamchyna), ŽK: 3:1. Diváků: 140.

Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Hejhal, Deutsch, Smutký – Pitterle, Řeháček (69. Bakule) – Hýsek (46. Kostka), Tezner, Vykoukal – Götz.

Hosté přesvědčili, že mají silný kádr. Na gól Růžka ještě stačili domácí odpovědět, ale do poločasu ještě skórovali Souček a Svoboda. Příznivý vývoj utkání si hosté dokázali kontrolovat. Navíc od 63. min. hráli domácí v početním oslabení.

Přelouč – Choceň B 3:0

Fakta

branky:
20. Novák, 22. Koch, 85. Janecký.

Rozhodčí: Pavlas . ŽK: 2:1. Diváků: 120.

Přelouč:
Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Ulrych – Novák (70. Beránek), Jezdinský, Novotný, Janecký – Koch (65. Machačný), Cichra.

Vedoucí gól domácích vstřelil Novák po centru Janeckého na zadní tyč, o dvě minuty později, po střele Cichry dorážel Koch – 2:0 a pět minut před koncem uzavřel Janecký na konečných 3:0. Vítězství ale mohlo být ještě výraznější.

Moravany – Mor. Třebová 2:3

Fakta

branky:
51. Lukas, 57. Švadlenka – 2. Strouhal,48. Rockwood, 83. R. Šatník.

Rozhodčí: Andrle (Morašice). Bez karet. Diváků: 120. Poločas: 0:1.

Moravany: Ruml – Veselý (80. Houžvíček), Záleský, Půlpán, Křenek – Hynek, Imramovský, Lukas, Kopečný (59. Kulhánek) – Kříž, (86. Novák), Švadlenka.

Když hosté po po přestávce zvýšili svoje vedení na 0:2, zdálo se být rozhodnuto. Jenže o devět minut později bylo vyrovnáno a začínalo se od nuly. Nakonec byli šťastnější hosté, když sedm minut před koncem rozhodl o vítězství hostí zkušený R. Šatník.

Letohrad B – Valy 2:1

Fakta

branky:
51. Černohous, 57. Kvapil – 27. Hačko.

Rozhodčí: Jadrný, ŽK:1:0. Diváků: 20. Poločas: 0:1.

Valy:
Šutovec – Půlpán, Polák (79. Krejčík), Kačírek, Veselý – Mzyk, Petrlík, Kubát, Kolman, Jeřábek – Hačko (86. Skalický).

První šanci zápasu měl Černohous, ale Šutovec jeho pokus kryl. Hosté šli do vedení ve 27. min., po centru Půlpána, skóroval Hačko. Další příležitost měli Jeřábek s Kubátem, ale bez efektu. Po změně stran domácí skóre během dvanácti minut převrátili…