2:0 St. Hradiště – Prachovice
Domácí v úvodním utkání nepřesvědčili a slabšího soupeře zlomili až v poslední minutě. Fakta – branky: 15. Götz, 90. Hýsek, ČK: 0:1 (61. Čapka), ŽK: 4:2, rozhodčí: Shejbal, diváků: 70. St. Hradiště: Habivský – Smutný, Tesner, Tamchyna – Ráliš – Urbanec, Deutsch, Hýsek – Götz, Rychtera (62. Vykoukal), Kouba (84. Hejhal).

3:2 SK Chrudim – Valy
Hosté v první půli favorita zaskočili. Nejprve Budinský prostrčil míč na M. Bažanta a stav byl 0:1. Ve 30. min. vedly Valy již o dva góly. To z trestného kopu se trefil do černého Kolman. Favorit ale ještě do poločasu srovnal na 2:2. Po změně stran neproměnil sólo V. Bažant a v 63. min. vše rozhodl Motyčka.

Fakta – branky: 39. a 63. Motyčka, 42. Veverka – 25. M. Bažant, 30. Kolman, ŽK: 2:4, rozhodčí: Habrda, diváků: 100. Valy: Skalický – Pulpán, Budinský, Zetek, Doležal (70. Kačírek) – Kubát (53. Zelinka), Rousek, Kolman, Kutílek (65. Petráň) – M. Bažant, V. Bažant.

0:9 Choceň B – Moravany
Tak to byla kanonáda. Ve 12. min. otevřel skóre Půlpán a pak se rozjel nevídaný brankostroj. I záložník Imramovský se třikrát trefil do černého a málem se zrodila desítka. Fakta – branky: 71., 75., a 85. Imramovský 43. a 62. Kříž, 81. a 83. Vácha, 11. Půlpán a 40. Veselý. ŽK: 1:1. Diváci 40. Sestava: Moravany: Ruml – T. Krpata, Kubík, Pulpán, Křenek – Kulhánek, Imramovský, Lukas, Madák – Veselý, Kříž (Fišer, Hynek, Vácha)…