Pardubicko - Výsledky I.B. třídy.

13.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Zamastil

Holice B – Rosice n. L.  0:7

Fakta – branky: 10. a 21. Skokan, 4. Koukal, 11. Pavlíček, 31. D. Rousek, 40. Urbánek, 71. Mráz. Rozhodčí: Šťourač. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 0:6. Holice B: Krátký (46. Ondráček) – Kopa, M. Horyna, Zběhlík, Valenta – Louženský, Kašpar, Hrubý, P. Flasch – Udržal, Solil. Rosice: Vlček (55. Starý) – Urbánek, Pavel, Vacek, Rössler – D. Rousek (55. L. Rousek), Pavlíček, Záveský, Skokan – Koukal, M. Peterka (60. Mráz).

První derby v sezoně holické rezervě absolutně nevyšlo. Na konci jedenácté minuty už domácí prohrávali 0:3 a v poločase byla rosická nadílka dvakrát taková. Hosté soupeře totálně zdemolovaly.

Prosetín – FK Pardubice C 3:0

Fakta – branky: 2. Vodvárka, 18. Vít, 66. J. Ročňák. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (80. Tměj). Poločas 2:0. Pardubice C: Zavřel – Kučera, Habiger, Hlaváček, Tměj – Dvořák (73. Polák), Zavřel, Ryba, Šimek – Lejsek (61. Hochman), Hovorka.

V první půli se hrál fotbal výborné úrovně, a to především díky domácím. První branku vstřelili už ve druhé minutě. V 18. min. Prosetín vedl o dvě branky. Po přestávce byla hra již vyrovnaná, ale bez vážnějších šancí. Domácí po hrubce brankáře zvýšili na 3:0. Hostům se nepodařilo korigovat ani z penalty. Neúspěšným střelcem se stal v 83. min. Hochman.

Hor. Jelení – SK Chrudim B  2:0

Fakta – branky: 5. Dědič, 11. Michálek. Rozhodčí: Franc. ŽK: 0:1. Diváků: 210. Poločas: 2:0. Jelení: Jozl – Raich, Rejnuš, Pinkas, Zeman – Mazánek, Michálek, Kaňkovský, Jehlička (61. Vaněk) – Dědič, Šmidberský (61. Cach).

Debakl 0:6 z AFK Chrudim na Jelení nenechal žádné následky. Domácí motali soupeři hlavu prvních třicet minut. V 5. minutě Kaňkovský poslal kolmici na Dědiče, který křížnou střelou otevřel skóre. O šest minut později Michálek vyzpovídal ve vápně dva obránce a nezadržitelně zvýšil. Po půlhodině hry upadla hra do šedého průměru. Zbytek utkání se víceméně odehrál mezi oběma vápny.

13.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Názorná ukázka aplikace Záchranka na mobilním telefonu v praxi.
11

„Apka“ v akci. Pomohla při simulované nehodě

Pardubické letní kino.

Skupina padouchů zachraňuje svět v letním kině

Festival vína a Vinařská noc se spojí. Na zámku bude živo

Pardubice – V pátek a sobotu se na pardubickém zámku uskuteční oblíbený festival vína. Největší změnou oproti loňskému ročníku je spojení festivalu s Vinařskou nocí. Ta se v minulých letech konala na Pernštýnském náměstí. Nyní se však obě akce propojí na zámku.

Útočník Kolář se vrací. Bude hrát s Píšou za Trutnov

Pardubice – Na druholigovou scénu míří další zkušený hokejista. Bývalý pardubický útočník Jan Kolář oblékne v nadcházející sezoně dres HC BAK Trutnov.

Tři body z Vítkovic! Fotbalisté Pardubic udrželi náskok i v oslabení

Ostrava, Pardubice – To, co se jim nepodařilo na jaře, na třetí pokus zvládli. Pardubičtí fotbalisté vyhráli na Městském stadionu v Ostravě nad Vítkovicemi. Ve druhé půli přitom hráli přes půl hodiny v oslabení.