Rosice n. L. – Kameničky  6:1

Fakta – branky: 6., 55. a 59. Koukal (druhá z pen.), 11. vlastní, 27. M. Peterka, 80. Mráz – 9. J. Sádovský. Rozhodčí: J. Řehák. Bez karet. Diváků: 110. Poločas: 3:1. Rosice nad Labem: Vlček – Pavel, R. Petrka, Vacek, Rössler – D. Rousek, Pavlíček, Záveský, L. Rousek (74. Zelinka) – Koukal (65. Mráz), M. Peterka (60. Remeš).

Diváci v Rosicích byli svědky hektického úvodu. Kromě šancí viděli také góly. V první čtvrthodině hned tři. Klíčovým momentem se ukázala být blesková odpověď na vyrovnávací branku „Kamen“. Do přestávky domácí ještě zvýšili náskok a ve druhém poločase na hrací ploše jasně kralovali. Z přehršle pohledných momentů stojí za zmínku čtvrtá branka, kdy učebnicovou kombinaci zakončil střelec sobotního odpoledne Koukal.

FK Pardubice C – Ronov n. D. 5:1

Fakta – branky: 9. Fr. Ryba, 27. Bartoš, 62. V. Kakrda, 71. Sklenář, 89. Jarosz – 68. Kočárník. Bez karet. Rozhodčí: Šťourač. Diváků: 40. Poločas 2:0. Pardubice C: L. Zavřel – Polák, Hlaváček, Pospíšil, Tměj (82. J. Uhlíř) – V. Kakrda, Jarosz, Ryba, Chovanec – Sklenář, Bartoš (76. Molek).

Domácí nastoupili v silnější sestavě než obvykle. Hosté se představili jako velmi snaživý tým, který hrál až do konce. Ronov se na rozdíl od jiných neuchýlil k tvrdé a záludné hře. Utkání bylo oslavou padesátin Františka Ryby, který je oslavil stylově. Do paměti se zapíše také Bartošovi, který hned při svém debutu za dospělé skóroval.

Prachovice – Holice B 3:2

Fakta – branky: Jerusalem, Klepetko, Budinský – Krpata 2. Poločas 1:2. Holice B: Ondráček – Solil, T. Krpata, Kopřiva, Louženský – Uhlíř, Kučera, T. Kašpar, Horyna – Hrubý, J. Krpata. Střídal: Flachs.

Do 25. minuty měli domácí zápas pod kontrolou. Ujali se vedení, ale v závěru první půle vypadli z role a soupeř je dvakrát po trestal ze standardek. Po změně stran opět převzali otěže do svých rukou.

Hlinsko B – Horní Jelení  1:1

Fakta – branky: 60. Bříza – 65. Mazánek. Rozhodčí: Šlor. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Horní Jelení: Jozl – Komárek, Rejnuš, Pinkas, Zeman (76. Vaněk) – Mazánek, Michálek, Pecivál (82. Raich), Šmidberský – Cach (56. Kaňkovský), Dě­dič.

Rezerva měla převahu v první půli, ale neproměnila několik šancí. Po hodině hry se ujala vedení ze skrumáže. Výhru jí zhatil nádhernou střelou z trestné ho kopu do šibenice Mazánek.