Rosice n. L. – Pardubice C  0:2

Skoro jako ve Skotsku při derby týmů z Glasgow… Domácí Rosice v modrém (jako Rangers) a hosté v zelenobílém jako Celtic. V 6. minutě Záveský přihrál Koukalovi, ale jeho střela byla sražena na roh. Na druhé straně se prosadil v šestnáctce osamocený Jeřábek, jenž využil přihrávku od V. Zavřela a otevřel skóre utkání. Ve 29. minutě mohl zvýšit Vágner, ale Frinta jeho pokus zneškodnil. Hostující útočník se prosadil až po necelé hodině hry, kdy využil ideální pas od Dvořáka, domácím selhala ofsajdová past a Vágner podél domácího gólmana přidal druhou branku hostů – 0:2. V 83. minutě mohl zdramatizovat zápas Remeš, který postupoval na Žáka, ale jeho střelu gólman Celtiku vyrazil. Pikantní je, že Remeš hostuje v Rosicích právě z FK. A hostující trenér Kovárník také dříve působil v Rosicích. Ty na jaře trápí koncovka. Série bez vstřelené branky se natáhla na 198 minut.
Branky: 12. Jeřábek II, 57. Vágner. Rosice nad Labem: Frinta – Zelinka, Urbánek, R. Peterka, Rössler – Münzberger (75. Ž. Rogovik), Záveský, Koukal (66. Remeš), D. Rousek – M. Peterka, Mráz (85. Polanecký). Pardubice C: Žák – Novotný, Komárek, Pospíšil, Pešek – Dvořák (82. Tměj), Fr. Ryba (42. Beran), V. Zavřel, Chovanec – Jeřábek II, Vágner (72. Kršák).

SK Chrudim B – Holice B 0:5

Holická rezerva začala jako ve zlém snu. Už v 11. minutě byl po druhé žluté vyloučen Udržal. Na její hře však oslabení nebylo znát. Po celý zápas hrála první housle a soupeře jasně přehrála. Již do poločasu si hosté vypracovali luxusní třígólový náskok.
Branky: Havelka 2, Molek, Zběhlík, Hrubý. Holice B: Krátký – Kopa, Valenta, Jedlička, Tošovský – Molek, Zběhlík, Havelka, Udržal – Šolta, Hrubý. Střídali: Bidlo, Flasch, Valenta.

Bítovany – Horní Jelení 3:1

Hosté se ujali vedení už v 5. minutě, ale Bítovany ještě do poločasu otočily. Podobu výsledku daly po přestávce.
Branky: Čechlovský, Koráb, Kopecký – Kaňkovský. Horní Jelení: Jozl – Jehlička, Rejnuš, Šrajer, Čermák – Vosáhlo, Pecivál, Pinkas, Michálek – Kaňkovský, Šmidberský. Střídal: Cach.