I. A třída

Srch – Hlinsko B 1:1
V první půli se přelévala hra ze strany na stranu. Stejné to bylo i se šancemi. Do kabin šli veselejší domácí, kteří v jejím samotném závěru otevřeli skóre. Zeman nacentroval do šestnáctky a Krejčí poslal míč k tyči. Po přestávce diktoval tempo Srch a z několika možností vypíchněme tu největší. Karela upaloval sám na brankáře, ale ten mu blafák vyčapal. Deset minut před koncem přišel úder z čitého nebe respektive trestný kop Eise a gólová hlavička Krbálka.
Fakta – branky: 45. Krejčí – 80. Krbálek. Rozhodčí: Halva. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Srch: Hála – Zeman (73. Víšek), Brož, Doležal, Levinský – Beran, Slováček, Práchenský, Hurta – Karela (75. Hocque), Krejčí.

Hradiště – M. Třebová 0:1
Úvodní tlak domácích vyzněl do prázdna a když nevyužil šanci ani Stefanov přišla pro ně pohroma. Na zpětnou přihrávku si naběhl do pokutového území Staněk a propálil Hlavatého. Ve druhé půli Hradiště přiložilo pod kotlem.   Největší možnost Lexman, ale obránci jeho střelu srazili na roh. A když  gólman zneškodnil i trestný kop Kučery body se stěhovaly na východ.
Fakta – branka:  27. Staněk. Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 0:3. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Staré Hradiště: Hlavatý – Hlavatý, Mocanu, Hýsek, Hejhal, Holubec (73. Holéci) – Vykoukal, Lexman, Hudec, Adamec – Stefanov, Kučera.

Hor Jelení – Chrudim C 3:0
Žít Oscar Wilde a vědět, kde leží fotbalová obec Horní Jelení, nenapsal by Jak je důležité míti Filipa, ale Kaňkovského. Domácí útočník totiž zlomil vyrovnaný zápas úrovně krajského přeboru ve prospěch domácích. V 7. minutě se k němu odrazila od tyče Štěpánková střela. Těsně před pauzou dokončil „španělskou" kombinaci Štěpánka s Dědičem, kteří mu předložili gól do prázdné. Hattrick dokonal po další akci hračičků Dědiče se Štěpánkem.
Fakta – branky: 7., 45. a 62. Kaňkovský. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 1:0. Diváků: 240. Poločas: 2:0. Horní Jelení: Jozl – Raich, Hendrych, Rejnuš, Houžvíček –  Martinec (66. Pinkas), Michálek, Pecivál (72. Seidenglanz), Štěpánek – Kaňkovský (75. Šmidberský), Dědič.

I. B třída

Sezemice – Vys. Mýto B 3:1
Skóre otevřel Forgáč, který využil špatného dokopu Kolína. Sezemice vyrovnaly z penalty gólmanem Báčou, když před tím zahráli hosté rukou. Po pauze odčinil chybu Kolín, který propálil skrumáž před bránou soupeře. Pojistku na tři body zařídil Lába, po přiťuknutí Harvánka.
Fakta – branky: 21. Báča z penalty, 68. Kolín, 83. Lába – 11. Forgáč. Rozhodčí: Ziegler. ŽK 3:2. Diváků: 90. Poločas: 1:1. Sezemice: Báča – Borovec, Kolín, Brychta, Popílka – Langr,  Kavka, T. Kašpar, Lába – J. Kašpar, Valenta (81. Harvánek).

Chroustovice – Rosice 3:0
V 6. minutě otevřel brankový účet Havlíček. Ve 25. minutě Tuček vyrazil střelu rosického Kováře a dorážku Koukal nasměroval do brankáře. Vzápětí zvýšil vedení domácích   Brychnáč. Poté se neujaly průnik Bartoše, ani střely L. Rouska a Koukala. Poslední pohroma postihla hosty krátce po zahájení druhé půle. Dostál se zbavil strážců a prostřelil Svobodu.
Fakta – branky: 6. Havlíček, 28. Brychnáč, 47. Dostál. Rozhodčí: Čapek. ŽK 3:1. Diváků: 90. Poločas: 2:0.  Rosice: Svoboda – D. Rousek, Hamerský, Vratišovský, Pešek – Horáček, J. Rogovik, Bartoš, L. Rousek – Koukal (53. Praus), Kovář.

Holice B – Mnětice 1:1
Vyrovnané střetnutí nakonec skončilo remízou. Nulu na ukazateli skóre umazal jako první Valenta po centru Launy. Hosté vyrovnali po samostatné akci Hurty, který si na holické polovině postavil z protihráčů slalomové tyče.
Fakta – branky: 37. Valenta – 64. Hurta. Rozhodčí: Depeš. ŽK 3:4. ČK: 2:1 (69. Zeman, 89. Kopa –  89. Hašek). Poločas: 1:0. Diváků: 50. Holice B: Schmeiser – R. Bareš, Valenta, Zeman, Flachs – Derka, Launa, Udržal (46. Vrátil), Kopa – Kosek, J. Englich (66. Branda). Mnětice: Jahelka – Doležal, Hašek, Vácha, Pásler – Eliáš (86. Kurc), Závorka, Hutla, Tláskal – Vafka, Hurta.

Rohovl. Bělá – Nasavrky 3:1
V 16. minutě si na trestný kop Tamchyny vyskočil Deutsch a nedal gólmanovi šanci. Pět minut před ukončením první půle si oba vzájemný souboj zopakovali a opět byl úspěšný domácí útočník. V 67. minutě sice hosté snížili po přesném ráně Boháče, ovšem poslední slovo měla Bělá. Po chybě obránce Klír ukázkově přeloboval brankáře.
Fakta – branky: 16. a 40. Deutsch, 82. Klír – 67. Boháč. Rozhodčí: Felkl. ŽK 2:1. Diváků: 40. Poločas: 2:0. R. Bělá: Trubač – J. Morávek, I. Morávek, Habiger, Tamchyna – Najman (78. Májek), Braun, Urbanec, Chovanec –  Deutsch, Klír.

Řečany n. L. – Zámrsk 2:1
Domácí vstupovali do utkání v posvícenském veselí a radost jim vydržela i po závěrečném hvizdu. Nicméně Zámrsk byl herně lepší a tak je vítězství Řečan šťastné a upracované. Jako první se trefili do sítě hosté, když centr do vápna zužitkoval Peterka. Odpověď domácích ale byla bleskurychlá. Nejdříve snížil hlavou po rohu Hostinský  a pak využil chyby hostujícího gólmana Wiesner.
Fakta – branky: 34. Hostinský, 42. Wiesner – 32. Peterka. Rozhodčí: Štourač. ŽK: 4:4. Diváků: 90. Poločas: 2:1.  Řečany: Pavel Moravec – Štěpánek, Matoušek, Hajn, Kobera (89. Petr Moravec) – Bank, Hostinský, Grande, Novotný, Michael Moravec – Wiesner (79. Veselý).