Jelení šlo na soupeře ze šatny

Pardubicko - I. B třída

8.10.2012

Rosice n. L. – Řečany n. L. 2:2
V první velké šanci se objevil Bank, ale bránu přestřelil. Ve 20. minutě už řečanský útočník prostřelil Cincibuse. Nejblíže k vyrovnání měli Rosičtí ve 38. minutě, kdy se po závaru střela Vratišovského odrazila od tyče. Nešťastný moment pro domácí přišel minutu před přestávkou. Cincibus vyrazil střelu hostů do spoluhráče, od něhož se míč odrazil do brány. Náskok hostů mohl zvýšit M. Moravec v samostatném úniku, ale zakončil vedle. V 75. minutě nejprve snížil Slováček dalekonosnou trefou do šibenice. Vzápětí stejný hráč poslal centr do šestnáctky a Lejsek dotlačil míč za záda Kaňuky.
Fakta – branky: 75. Slováček, 76. Lejsek – 20. Bank, 44. vlastní. Rozhodčí: Vaněk. ŽK 3:1. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Rosice: Cincibus – Berger (69. J. Zelinka), Pozdník, Pavel, Pešek – D. Rousek, Vratišovský (46. P. Zelinka), Rogovik, L. Rousek – Slováček, Lejsek. Řečany: Kaňuka – Matoušek, Linhart, Stoklasa, Petr Moravec – Michael Moravec, Kalina, Chára, T. Tichý – Bank, Novotný (78. Kobera).

Sezemice – Luže 0:1
Nováček do utkání vlétl jako vichřice. Ve 2. minutě měl tutovku Lába, ovšem mířil mimo. Vzápětí byl faulován ve vápně, ale píšťalka sudího mlčela. Pak se hra vyrovnala, Luže si schovala úder na úvod druhé půle. Langr odcentroval a Brychnáč doklepával. Pět minut před koncem se domácí marně dožadovali penalty po zákroku na Knauteho.
Fakta – branka: 49. Brychnáč. Rozhodčí: Čapek. ŽK:4:1. Diváků: 110. Poločas: 0:0. Sezemice: Hrdý – Kříž, T. Kašpar, Süttö, Popílka – Lába, T. Holeček, J. Kašpar, Borovec – Valenta (65. Knaute), Kolín.

Hor. Jelení – Slatiňany 3:1
V přímém souboji o první flek „flekovalo" Jelení na začátku obou poločasů. Po snížení soupeře opět vypadlo ze hry, ovšem tentokrát případné trable vše vyřešila proměněná penalta. Hrál se fotbal nad úroveň této soutěže.
Fakta – branky: 47. a 76. z pen. Dědič, 3. Šmidberský – 58. Vaculka. Rozhodčí: Raplík. ŽK: 2:3. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Jelení: Jozl – Čermák, Hendrych, Šubrt, Houžvíček – Šmidberský (73. Pinkas), J. Velinský, Michálek, Martinec (69. Horáček ) – Cach (65. Kaňkovský), Dědič.

Holice B – Miřetice 5:1
První domácí vítězství rezervy stálo za to. Za stavu 3:0 si Holice dovolily frajeřinu. Černý rozehrál penaltu do strany, gólman skočil doprava a Machatý mu to dal doleva.
Fakta – branky: 18. Uhlíř, 56. Černý, 63. Vl. Englich, 77. Machatý, 89. Kopřiva –  73. Dejnožka. Rozhodčí: Ziegler. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (82. Sokol). Diváků: 40. Poločas: 1:0. Holice B: Sekyra – Valenta, Zeman, Zběhlík (72. Kopřiva), Flachs – Kopa, Machatý, Černý, Vl. Englich – Uhlíř (62. J. Jedlička), J. Englich (46. Solil).

Autor: Zdeněk Zamastil, Zdeněk Traxler

8.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Pardubické letní kino.

Kráska a zvíře zazpívají v kině

Vysněné dětské postele

Hokejisté Pardubic vstřelili pět gólů Zlínu

Zlín, Pardubice – Hokejisté Dynama získali sedmé vítězství během přípravného období. Ve Zlíně Pardubičtí využili dvě přesilové hry, jednou se trefili v oslabení. Další přípravný zápas budou hrát ve čtvrtek doma proti Olomouci (18.00).

Fotbalové výročí: Plné tribuny vítaly první ligu

Pardubice – Je to jeden z milníků ve více než stoleté historii pardubického fotbalu. A právě v tomto týdnu si ho místní klub připomíná. Před osmdesáti lety měla v Pardubicích premiéru nejvyšší fotbalová soutěž.