FK Pardubice B – TJ Sokol Živanice 1:0 (0:0).
Branka: 63. Rek. Pardubice B: Hrnčíř – Novák, Jedlička, D. Pánek, Zelenka – Born (67. Barbarič), Gašpar (63. Kmetík), Málek, Slezák – Rek, Barbarič (46. Fejl). Živanice: Volšík (46. Vašíček) – Buriánek, Trupl, Ferčák (46. Polák), Norek – Hundák (60. Janotvský), Herzán, Gorol (60. Klapka), Janecký – T. Kakrda, M. Ujec.

První půle na šance patřila jednoznačně hostům, ale gólman Hrnčíř byl neprůstřelný. Ve druhé půli se hra vyrovnala a když v 59. minutě orazítkoval M. Ujec jen tyč, tak po chvíli přišel trest. V 62. minutě Rekovu šanci ještě Vašíček zmařil na rohový kop, ale po jeho rozehrání se odražený míč dostal znovu k Rekovi, jenž ho napálil do sítě. Domácí poté mohli zvýšit, aby šli v závěru hosté za vyrovnáním. To se jim nepodařilo.

Rohovládova Bělá – Rosice nad Labem 2:3 (1:1). Branky: 11. Kotajny z penalty, 50. Bakule – 33. Hovorka, 68. a 79. F. Bartoš.

Moravany – Chlumec nad Cidlinou 3:2 (1:2). Branky: Novák 2, Veselý – Jelínek, Chadraba.