I. A TŘÍDA

Moravany – Valy 4:1

 Hosté v první půli domácí zaskočili a v 17. min. se ujali vedení M. Bažantem. Domácí srovnali ze standardky, T. Kříž zacentroval a I. Imramovský míč zblízka – 1:1. Po změně stran již Po akci T. Krpaty zblízka T. Kříž – 2:1. V 63. min. Hynek zvýšil – 3:1. Skóre uzavřel Lukas po rohu Kříže.

Fakta – branky: 28. Imramovský, 51. T. Kříž, 63. Hynek, 83. Lukas – 17. M. Bažant. Rozhodčí: Shejbal. ŽK: 3:2. Diváků: 220. Poločas: 1:1. Moravany: Ruml – T. Krpata, Pulpán, Kubík, Křenek – Kulhánek (80. Madák), Imramovský, Lukas, Hynek – Kříž (85. Vácha), Fišer (59. Veselý). Valy: Skalický – Pulpán, Zetek, Budínský, Zelinka – Kubát, Hačko, Rousek (67. Petrlík), Kolman – M. Bažant, V. Bažant (77. Novotný).

Morašice – St. Hradiště 0:1

Rozhodnutí padlo již v 8. minutě, když autorem gólu byl záložník Götz, kterému se povedl nádherný volej po pasu Tamchyny.

Fakta – branka: 8. Götz. ŽK: 6:3, rozhodčí: Poláček, diváků: 100. Staré Hradiště: Habivský – Hejhal, Rychtera, Tamchyna – Vykoukal, Tesner (25. Bakule), Deutsch, Smutný – Urbanec, Götz (46. Hýsek), Pecháček (65. Kouba).

I. B TŘÍDA

Rosice – Prosetín 0:2

Ve 13. min. nasměroval Wohlhöfner míč po centru Pokorného jen do tyče. Uhodilo na druhé straně, když se s přispěním domácího beka trefil přesně F. Vodvárka. V 63. min Záveského hlavička orazítkovala opět pouze tyč. Osm minut před koncem se po trestňáku a teči Rösslera měnilo skóre podruhé.

Fakta – branky: 20. a 82. F. Vodvárka. Rozhodčí: Havel. ŽK: 4:6. Diváků: 120. Poločas: 0:1. Rosice n. L.: Frinta – Zelinka (90. Polanecký), Pozdník, Urbánek, Rössler – Pokorný, Záveský, Pavel, Skokan – Koukal (55. Remeš, 70. Metelka), Wohlhöfner.

Mikulovice – SK Chrudim B  4:3

Přestřelku zahájili už ve 2. minutě hosté. Vyrovnávací gól domácích byl více než kuriozní. Šmejdovi se nepovedl centr z trestného kopu z půlky hřiště a míč k překvapení všech skončil v síti. Mikulovická radost trvala jen několik vteřin, neboť Chrudim první útok po rozehrávce zužitkovala. Ještě do poločasu však domácí otočili a přes převahu hostů vedení udrželi.

Fakta – branky: 21. a 36. Šmejda (druhá z pen.), 31. J. Hyxa, 58. D. Dufek – 21. a 76. Wenzl, 2. Pudil. Rozhodčí: Braun. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (88. Starý). Diváků: 150. Poločas: 3:2. Mikulovice: P. Dufek – Dymák, Karlík, Šmejda (76. Vyskočil), Handlíř – J. Hyxa (83. Stefanov), Carda (48. D. Dufek), Průša, Valský – P. Vencl, J. Vencl.

Horní Jelení – Rozhovice  2:1

Domácí probudil vedoucí gól soupeře. Ve 22. min. Jozl vykopl míč a Kaňkovský přes hlavu přehodil vyběhnuvšího gólmana. V 60. min. centroval placírou ze středu hřiště P. Tvrdý a Ježek se červenal podruhé. V poslední minutě Rozhovice nedaly penaltu.

Fakta – branky: 22. Kaňkovský, 60. P. Tvrdý – 16. Adámek. Sudí: Pagáč. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (88. P. Tvrdý). Diváků: 360. Půle: 1:1. Jelení: Jozl – Záleský, Hansl, P. Tvrdý, Rejnuš – Branda (57. Šmidberský), M. Šrajer, Komárek, Pinkas – Kaňkovský Pecivál.

Holice B – AFK Chrudim B  1:1

Domácí se ujali vedení, když Hrubý dorazil do sítě střelu J. Englicha, která původně skončila na břevně. Rovněž soupeř skóroval dorážkou.

Fakta – branky: 43. Hrubý – 64. Melechovský. Rozhodčí: Kaplan. ŽK: 1:3. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Holice B: Krátký – Ondráček, M. Horyna, Pitra Cabicar – Uhlíř (80. Petránek), Šedivka, Udržel, Frydrych – J. Englich, Hrubý.

Proseč – Přelouč 2:2

Domácí už ve 4. minutě prohrávali 0:2. Proseč snížila ve 23. min. Těsně před koncem poločasu nedal Cichra penaltu. Po přestávce se hrálo v režii hostitelů, kteří v 68. min. Jaroslavem Markem vyrovnali.

Fakta – branky: Jar. Marek 2 – Ulrich, Cichra. Rozhodčí: Ille. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (Ulrych). Diváků: 100. Poločas: 1:2. Přelouč: Poříz – Beránek, Dušek, Hladík, Heřmánek – Ulrych, Novotný, Jezdinský, Pištora, Koch, Cichra. Střídali: Váša, volejník, Slabý.