I. A třída

Přelouč – Srch 3:4

Bohatý gólový účet načal v 6. minutě Krejčí, který doklepl do sítě míč vyražený Konvalinou. Přelouč odpověděla ve 33. minutě, když si Koch naběhl na kolmici Nováka a s pomocí tyče zamířil přesně. Obrat dokonal ještě před přestávkou Vančura, který vypíchl míč Beranovi a Mičjanovi nedal šanci. Krátce po pauze stejný hráč dokončil oku lahodící kombinaci, kterou předvedli Novotný s Kochem. V posledních dvaceti minutách se ale děly věci. Nejdříve dotáhl do gólového konce svůj brejk Kršák. Vyrovnání zajistil hostům domácí Hladík, který  prodloužil trestný kop soupeře za záda Konvaliny. Tři minuty před koncem převážil Doležal tři body na stranu Srchu.

Fakta – branky: 40. a 48. Vančura, 33. Koch – 6. Krejčí, 72. Kršák, 77. vlastní, 87. Doležal. Rozhodčí: Scheib. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (88. Ulrych – 88. Maivald). Diváků: 80. Poločas: 2:1. Přelouč: Konvalina – Kačírek, Hladík, Ulrych, Novák – Pištora, Machačný, Novotný, Vančura – Koch, Cichra (15. Mareček, 78 Volejník). Srch: Mičjan – Hurta, Třešňák, Brož, Beran (56. Biško) – Doležal, Práchenský, Maivald, Víšek – Kršák, Krejčí (58. Hocque).

I. B třída

Rosice nad Labem – Rohovládova Bělá 4:1

První poločas nabídl vesměs vyrovnaný fotbal. V jeho závěru měla více ze hry Bělá, která také otevřela skóre. Nenápadný centr přeletěl gólmana a Remeš neměl problém usměrnit hlavou míč do sítě. Druhá půle ale patřila Rosicím. Během dvou minut otočily kormidlo na svojí stranu, když rozehrávaly trestné kopy ze stejného místa. Při prvním usměrnil Hamerského centr do sítě lehkou tečí M. Bartoš. Vzápětí načechral míč do vápna Vratišovský a Pozdník na dvakrát dotlačil míč za záda gólmana. V 68. zahrál po závaru v šestnáctce jeden hráč hostí rukou a nařízenou penaltu Pozdník proměnil. Razítko na domácí výhru dal Vratišovský, když mu naservíroval míč F. Bartoš.

Fakta – branky: 56. a 68. Pozdník (druhá z pen.), 55. M. Bartoš, 83. Vratišovský – 44. Remeš. Rozhodčí: Vaněk. ŽK 1:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Rosice: Šváb – Haan, Pozdník, Hamerský, Pešek – D. Rousek, Rogovik (78. L. Rousek), Lejsek, F. Bartoš – M. Bartoš (85. Bulis), Vratišovský (90. Hofman). R. Bělá: Kunt – Tamchyna, I. Morávek, Deutsch, Chovanec – Tomič, Bakule, J. Morávek, Braun – Remeš, Jelínek.

Přelouč B – Holice B 0:4

V úvodu domácí zahodili velkou šanci a soupeř je potrestal Starým. Do druhé půle nastoupila Přelouč s odhodláním, ale zmrazily ji dvě slepení branky. Ve 48. minutě zužitkoval svůj brejk Starý. Stejný hráč po stejné situaci navýšil vedení holického béčka na tři góly. Domácí odpadli a Starý dokonal hattrick.

Fakta – branky: 48., 50. a 69. Starý, 14. Valenta. Rozhodčí: Svoboda.  ŽK: 3:2. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Přelouč B: Konvalina – Slavík, Martin Beránek, Heřmánek, Kačírek (75. Březina) – Volejník, Štainer, Rokyta, Novák (53. Školník) – Slabý (80. Jedlička), Milan Beránek. Holice B: Češka – Pištora, T. Jedlička st., Skalický, Hanč – Jan Růžička, Machatý, Kyral, Valenta – Černý, Starý. Střídali: Flachs, Kopa, Branda.

Sezemice – Chroustovice 3:0

První poločas se vyznačoval vyrovnaností. V jeho závěru Sezemice přitopily pod kotlem a Lába po přiťuknutí Jiřího Kašpara otevřel skóre. Vzápětí promarnil šanci Čásenský. Domácím vyšel i vstup do druhé půle. Jiří Kašpar našel Lábu a ten se ani podruhé nemýlil. Dočkal se i agilní nahrávač, když na jeho střelu z otočky gólman nedosáhl.

Fakta – branky: 38. a 51. Lába, 80. Jiří Kašpar. Rozhodčí: Kotyza.  ŽK: 4:2. Diváků: 120. Poločas: 1:0. Sezemice: Báča – Hrdý, Süttö (46. Kříž), T. Kašpar, Popílka (75. Blažek) – Borovec, Brychta, Kavka, Lába – Jiří Kašpar,  Čásenský (80. Jakub Kašpar).

Mnětice – Zámrsk 2:4

Výrazně oslabený celek domácích nabral v prvním poločase tříbrankové manko. Po přestávce zavelel ke zteči Pásler, když jeho trestný kop o tyč aspiruje na gól měsíce… Jenže jakékoliv myšlenky na další snížení sebral Mněticím přesnou střelou k tyči Krejza. Poslední slovo měl v utkání opět Pásler, který doklepával do sítě „talířovku" Křivky.

Fakta – branky: 56. a 86. Pásler – 21. a 43. Csernyanszky, 34. Jirásky z pen., 64. Krejza. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 4:2. Diváků: 80. Poločas: 0:3. Mnětice: Jahelka – Hašek, Hutla, Neugebauer, Pištínek (80. Vafka) – Doležal, Hurta, Pásler, Tláskal – Křivka, Vilím.

Dobříkov – Řečany 5:1

Dobříkov potřeboval nutně získat tři body. Nakonec vyhrál zcela jednoznačně, když hostům pomohl k jedinému gólu domácí hráč. Jinak rozhodčí neuznali Řečanům regulérní gól a dvakrát nepotrestali faul na M. Moravce. V jednom případě byl už rozeběhnutý sám na bránu.

Fakta – branky: J. Horníček 3 (jedna z pen.), P. Horníček, Střasák – vlastní. Poločas: 3:0. Řečany: Pavel Moravec – Kobera, Novotný, Hajn, Chára – Bank, Stoklasa, M. Tichý, M. Moravec – Wiesner, Hostinský. Střídal: Petr Moravec.