Krajský fotbal: v Hlinsku padlo sedm gólů, z toho dva vlastní

Pardubicko - Víkendové zápasy krajského přeboru nabídly zajímavou podívanou. Například v duelu Hlinska s Českou Třebovou padlo sedm gólů. Dva přitom byly vlastní. Rozhodčí Morávek navíc v duelu udělil čtyři žluté karty a jednu červenou.

3.4.2017

Krajský přebor

Hlinsko – Česká Třebová 3:4
Fakta – branky: 33. Chmelík, 45. Dostál, 59. Mayer – 46. a 52. L. Cach (obě vlastní), 12. Rataj, 50. Novotný. L. Cach. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (89. Ezr). Diváci: 150. Poločas: 2:1. Hlinsko: Rezničenko – Nevole, Volf, L. Cach, Mayer, Dostálo, A. Cach, Hlouš, Chmelík (62. Ali Hussein), Zub, Pelikán. Č. Třebová: Bárta – Bohunek (46. Abt), Novotný, Hašek, Ezr, Müller, Zahálka, Jankele (85. Grepl, 90. Moláček), Vondra (66. Sejkora), Rataj, Fučík.

Žamberk – Třemošnice 1:1 penalty 2:4
Fakta – branky: 86. Zach – 50. Hejcman. Rozhodčí: Braun (Pardubice). ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (65. Smola). Diváci: 155. Poločas: 0:0. Žamberk: Martinovský – Franke, O. Kopecký, V. Huška (63. Trejtnar) – Smola, Pavelka (74. Jírů), A. Kopecký, Bartoň, Rudolecký (63. Zach) – Černík (46. Trnka), Hrubý. Třemošnice: Janda – Petr, Král, Culek (75. Mocanu), O. Vančura – P. Šindelář, M. Šindelář, J. Vančura, Forman – Hejcman (90. Brom), Šebek.

Mor. Třebová – Libišany 1:2
Fakta – branky: 68. Murin – 28. Kaufman, 89. Slezák. Rozhodčí: Pavlas (Červená Voda). ŽK: 2:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Moravská Třebová: Kamisch – Strouhal, Novák, Murin, Švanda – Štaffa (57. Šrom), Staněk, Sedláček, Strnad – Vančura, Spálenský (79. Špaček). Libišany: Šimon – Rosůlek, Kučera, Hrůša, Vydarený – Vích, Machala, Kaufman, Hron – Slezák, Huňák.

Slatiňany – Holice 4:0
Fakta – branky: 50. a 88. Kopecký. 45. Hudec, 90. Beran. Rozhodčí: Zíta (Načešice). ŽK: 1:2. Diváci: 250. Poločas: 1:0. Slatiňany: Žďánský – Beneš, Hudec, Kopecký, Koudelka (88. Koblasa), Málek, Malý, Rešetár (88. Beran), Slováček (82. Pokorný), Vácha (77. Trňák), Vladyka. Holice: Melnychuk – J. Jedlička, T. Jedlička, Kopřiva, Chvála (86. Shejbal), Machatý, Václavek, Ručka, Hanč, Křtěn, Tláskal.

Přelouč – Choceň 0:1
Fakta – branka: 15. Myšák. Rozhodčí: Poláček (Chrudim). ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Přelouč: Konvalina – Pokorný (74. Vančura), Koblížek, Řezníček (22. Linhart), Rokyta - Chaloupský (67. Kosek), Ulrych, Machačný, Kmoníček – Klouda, Novák. Choceň: Gerčák – Fogl, Lebeda, Šafek (71. Kubový) – Holec (84. Synek), Novotný, Pirkl, Voborník, Sršeň – Baborák, Myšák.

Chrudim B – Svitavy 2:4
Fakta – branky: 26. Mlynka, 46. P. Tlapák – 16. a 43. Frolo, 33. M. Čížek, 80. Válek z pen. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (90. Luptovský – 90. Frolo). Diváci: 50. Poločas: 1:3. Chrudim B: Vostradovský – Jindrák, M. Tlapák, Holeček, Luptovský, Stránský, Zavřel (60. Havránek), Langr, Vavrouš, Mlynka (79. Kalas), P. Tlapák. Svitavy: Jílek – Novák, F. Čížek, Czehowský, Říha (57. P. Juřík, 90. Vacek) – Bartoš (76. Svoboda), M. Čížek, Válek, Chlup – Ovad, Frolo.

H. Městec – Dolní Újezd 4:1
Fakta – branky: 68. a 83. Peter, 40. Tiler, 20. Dostál – 34. Severa. Rozhodčí: Suchomel (Pardubice). ŽK: 0:2. Diváci: 200. H. Městec: Zrůst st. – Vegeš, Jablečník, Hlaváč, Jošt (77. Vrátil), Salfický, Novák, Tiler, Svoboda (42. Pilný), Mach (52. Peter), Dostál (63. Kápička). D. Újezd: Janecký – Frank, Částek, M. Vomáčka (26. Mandlík), Pešina – Drahoš, Vrabec (83. Mokrejš), Čejka, Fulík (68. Kopecký) – Frňka, Severa.

Moravany – Polička 1:0
Fakta – branka: 37. Novák Rozhodčí: Beneš (Letohrad). ŽK: 2:1. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Moravany: B. Branda – Kulhánek, Záleský, Mráz, Mach – Čáň, J. Lukas, Hurta (57. Bakeš), Veselý, Novák – J. Branda (62. Poláček). Polička: Slaný – Dobiáš (62. Jiří Mužík), Jílek, Stejskal, Jakub Mužík – Netolický, Navrátil Andrle, Pazdera – T. Mbah, Obusanya (57. Stodola).

3.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Likvidace následku výbuchu v pardubické Explosii 21. srpna 2017.

V pardubické Explosii zranil výbuch tři dělníky

Hokejový kádr je stále široký, blíží se řez

Pardubice – Ještě dva týdny přípravného období, v tom třetím již přijde ostrý extraligový start. Hráči pardubického Dynama ladí formu na úvodní utkání se Spartou, které se hraje 8. září. Pardubice zatím odehrály osm přípravných zápasů, v šesti z nich vyhrály.

Motorkář letěl vzduchem desítky metrů a pak ještě vrtulníkem. Přehlédl mostek

Chvaletice – K dopravní nehodě, která snad jen řízením osudu neskončila tragicky došlo u Chvaletic. Provizorní mostek přes silnici byl již svědkem mnoha nehod, teď v neděli v podvečer na něm skončil motorkář, který jej při jízdě od Přelouče zřejmě přehlédl.

Will Smith dostane v letním kině druhou šanci

Pardubice – Organizátoři Letního kina dnes promítnou americké drama Collateral Beauty: Druhá šance.

Okresní přebor: Přelovice otrávily Sezemicím posvícenské hody

Pardubicko – Domácí fotbalisté na úvod nového mistrovského ročníku hýřili štědrostí. Hned pět utkání ze sedmi totiž ovládli hosté. Mezi nimi i nováčci ze třetích tříd.