Ve druhé minutě nastaveného času první půle se z trestného kopu trefil Jakub Kopřiva, gólman Kopecký nemohl reagovat na tečovaný míč. Po změně stran gól Musila v 55. min. neplatil pro signalizovaný ofsajd, ale v 61. si to domácí vynahradili, po pěkném centru Richtery hlavou poslal míč do sítě Pavlíček – 2:0.

Od této chvíle již na hrací ploše existovalo jen jedno mužstvo. Domácí si vytvářeli gólové šance, dvě spálil Hačko, další jakub kovaří. Šest minut před koncem při přečíslení připravil Pavlíček ideální míč do šance Musilovi – 3:0 a vzápětí se mohl Musil znovu skórovat, ale tentokrát byl hlinecký gólman Kopecký proti.

V 87. po levé strany hlinecké obrany prošel jako nůž máslem Musil a Jan Kovařík zblízka pohodlně upravil na konečných 4:0. Vynikli: Šmeral – Novák.

Fakta – branky: 45. (+2) Jakub Kovařík, 61. Pavlíček, 84. Musil, 87. Jan Kovařík. Rozhodčí. ŽK: 1:4. Diváci: 130. Poločas: 1:0. FK AS Pardubice: Báča – Trupl, Šmeral, Vajer, Pochobradský (15. Hačko) – Rychtera, Jan Kovařík, Macháček (71. J. Kopřiva), Jakub Kovařík – Musil, Pecivál (46. Pavlíček). FC Hlinsko: Kopecký – Janoušek, Kysela, Popelka, Cestr – Hrubý, Novák, Bouška, Koudelka – Nadrchal, Slováček.