První poločas ovládli jednoznačně hosté, čehož dokázali využít dvěma vstřelenými góly. Již v 11. min. se přes Skalického dostal do zakončení Kočí a ten nezaváhal.

Holice zahrozily v první půli pouze razantní střelou Machatého, která však skončila těsně vedle. Důležitý moment utkání se odehrál minutu před poločasem, kdy Havelka poslal k zemi Kočího a Moravec z penalty zvýšil.

Po přestávce byl zápas vyrovnaný, naopak Holice chvílemi vystrkovaly růžky, ovšem gólu se nedočkaly. V 56. střídající Zběhlík mířil těsně nad, poté se po ose Udržal – Machatý dostal k míči Kopa, ale ve vyložené šanci ho nakonec vůbec netrefil. Tentýž hráč se šest minut před koncem zápasu pokusil přehodit gólmana Hrdinu, což se mu i povedlo, ale Jan Kovařík na brankové čáře odvrátil míč do bezpečí. V poslední šanci se v 86. ocitl po přihrávce Pavlíčka Ujec, ale Ondráček jeho střelu z 18 metrů vyrazil na rohový kop.

Branky: 11. Kočí, 44. Moravec z penalty, ŽK: 2:0, rozhodčí: Obajdin, diváků: 100. HOLICE: Ondráček – Kmoníček, Ručka, J. Velinský, Skalický – Kopa, Machatý, Strnad, Havelka (46. Zběhlík) – Udržal, Szanisló (46. T. Jedlička ml.). SLOVAN PCE: Hrdina – Daněk, Jan Kovařík, Šmeral, Moravec – Felcman, L. Kopřiva, Hanovec (46. Ujec), Pavlíček (84. Konečný) – Kočí, Jakub Kovařík (65. Sadílek).(zr)

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY:

Č. Třebová – Svitavy 1:2

Branky: 65. Švec z pen. – 4. a 11. Ovad. Č. Třebová: Hejl – Kubásek, Švec (80. Mazal), Štěpán, Markl – Urbanec, Vacek, Holec (46. Zadražil), Vyhnánek (28. Šimek) – Grepl, Macko. Svitavy: Lampárek – Zatočil, Kroulík, O. Jelínek, Horák – Šilar, Chlup, Kubík (79. R. Jelínek), Čížek – Ovad, Frolo (74. Bandouch).

Vysoké Mýto – Žamberk 0:2
Branky: 19. Plundra, 82. Menzel. V. Mýto: Krátký – D. Chadima (74. Svoboda), Podroužek, Dvořák (83. Valášek), Vostrčil – Krýda, Jílek, Podmajerský, Sejkora – M. Chadima, Sedlák. Žamberk: Mačát – Ulvr (53. Rudolecký), Šedivý, Franke, Kos – Plundra, Huška, Židík, Jírů (57. Dvořák) – Pavelka (82. Šponar), Menzel.
Holice – Slovan Pardubice 0:2
Branky: 11. Kočí, 44. Moravec z pen. Holice: Ondráček – Kmoníček, Ručka, J. Velinský, Skalický – Kopa, Machatý, Strnad, Havelka (49. Zběhlík) – Udržal, Szanisló (46. T. Jedlička ml.). Slovan: Hrdina – Daněk, Jan Kovařík, Šmeral, Moravec – Felcman, L. Kopřiva, Hanovec (46. Ujec), Pavlíček (84. Konečný) – Kočí, Jak. Kovařík (65. Sadílek).
Hlinsko – Choceň 3:4
Branky: 57. Uchytil, 60. vlastní, 73. Sigan – 15. Souček, 45. Stavrevski, 74. Myšák, 90. (+2) Myšák. Hlinsko: Kopecký – Urubčík, Kysela, Jůn, Cestr – Sigan, Bouška, Koudelka, Novák (44. Uchytil) – Slováček, Slavík (75. Šulc). Choceň: Gerčák – Chleboun, Grúz, Dostál, Lesák – Baborák, Smola (70. Šabata), Stavrevski (85. Vera), Souček – Myšák, Bálek.
Letohrad B – Srch 2:1
Branky: 73. Peřina, 85. Řehák z pen. – 33. Jeřábek. Letohrad B: Pěnička – Hynek (63. Kvapil), Peřina, Šponar, Kail – P. Černohous, Řehák, Čejka (77. Svoboda), Tóth (52- Ulbrich) – Jiroušek, Dvořák. Srch: Mičjan – Richtera (85. Víšek), Triner, Samčenko, Trupl – Hausner, Morávek, Klofanda, Špryňar – Jeřábek, Horyna.
Lanškroun – Stolany 4:0
Branky: 39. z pen., 49. a 69. z pen. Šišan, 85. Šenkýř. Lanškroun: Marek – Šišan (82. M. Šilar), Černý, Šenkýř, D. Šilar – Radek Mizerák, Roman Mizerák (77. Petik ), Richtr, Farkaš – Fait, Krejsar (63. Vaško). Stolany: Kramařík – Těšitel, Chvojka, Zlatohlávek, Junek – Kučera (88. Janušický), Zavřel, Eis, Jedlička - Velinský, Štainz.
FK Pardubice B – M. Třebová 5:1
Branky: 50. a 70. Brychta, 52. F. Uhlíř, 60. Hlaváček z pen., 87. vlastní (R. Šatník) – 12. Konečný. Pardubice B: L. Zavřel – Cincibuch, Pospíšil, Baldrych, Vanžura (61. Tměj) – Buriánek, F. Uhlíř (78. Kršák), Hlaváček, Brychta – J. Uhlíř (33. Beran), Veverka. M. Třebová: Vykydal – Huryta, Křivánek, Králíček, R. Šatník – Holly (58. Strouhal), Staněk, P. Šatník (82. Zobač), Aberle – Večeřa (58. Sedláček), Konečný.
Polička – Dobříkov 1:2
Branky: 10. Nekvinda – 61. Malý, 89. Rouha. Polička: Prokop – Jílek, Švec, Stoklásek – Navrátil (67. L. Král), J. Petr, Čípa, Opina – Stejskal, Netolický, Nekvinda (67. Pavliš). Dobříkov: Lukes – Houžvička, Barták, Horníček, Karela – Dostál (63. Rouha), Klapal (79. Stříteský), Malý, Jehlička – Zahradník (90. Jelínek), Michek.