Rozhodčí: Zerzán (Vysoké Mýto).

ŽK: 4:2. Diváků: 190.

Srch:
Mičjan – Chocholouš, Kršák (46. Tryner), Vysoudil, Brož – Hausner (86. Kvírenc), Červenka, Škvrňák, Dušek – Vágner (60. Víšek), Špryňar Třemošnice: Vojáček – O. Rychnovsk, Hluchník, Škopek, Culek – O. Vančura (81. Lipenský), J. Vančura, Lebduška, Kutílek (67. V. Rychnovský) – Hanousek (69. Týle), Šebek.

Kádr Titanicu prochází generální obměnou a na hře domácího celku to bylo citelně znát. Navíc v týdnu z kádru odešel zkušený Urbanec a z tréninkové přípravy vypadl Hanáček. Navíc chyběl i zkušený Samčenko, který byl služebně mimo republiku, a tak prohra s Třemošnicí nemohla překvapit.

Od úvodních minut byli hosté iniciativní, vytvářeli si gólové šance, ale gólman Titanicu Mičjan byl pro třemošnické střelce neprůstřelný. Ve 14. min. z prázdné branky odvracel míč Chocholouš, v 19. min. promáchl v dobré pozici 0. Vančura, ve 21. min., po centru brankář Mičjan jen zázrakem vychytal zakončujícího Šebka. Domácí ohrožovali branku jen sporadicky, ale dvě slibné příležitosti „zazdili“ Hauzner a Škvrňák.

Ve 30. měl vyloženou šanci Hanousek, pokus o kličku mu Mičjan „přečetl“, po rohu zblízka si na gólmana nepřišel opět obávaný střelec Šebek. Paradoxně ve 42. min. vyběhnuvší Mičjan mimo vápno nemohl hrát rukou, na okamžik zaváhal a Kutílek ho připravil o míč a poslal jej do opuštěné branky - 0:1.

Po změně stran se domácí zlepšili, ale po ideální přihrávce od Šebka byl sám před Mičjanem Hanousek, ale ani tentokrát neuspěl. Hra se přiostřila, ale uklidnění do třemošnického tábora přinesla 62. minuta, kdy po levé straně unikl Hanousek a z úhlu poslal míč do sítě domácích – 0:2. V závěru se domácí natlačili až před branku třemošnického gólmana Vojáčka, ale žádná střela se gólově neujala a utkání tak skončilo zaslouženou výhrou Třemošnice.

Hlasy po utkání:

Rostislav Němeček, trenér Titanicu Srch: „O výsledku zápasu rozhodl již první poločas, chybovali jsme ve středu hřiště i v obraně a jen díky gólmanovi Mičjanovi padl jen jediný gól do jeho sítě. Vychytal maximum. Po změně stran se náš herní projev mírně zlepšil, ale hosté z brejku si pojistili vedení a naše zvýšená snaha v závěru utkání již k úspěchu nevedla.“

Miroslav Teplý, trenér Třemošnice: „Z vítězství máme pochopitelně radost, ale mrzí velké množství neproměněných gólových šancí v první půli. Nutno však ocenit výborného gólmana Srchu, který nám pochytal velké množství gólových šancí. Nakonec ale jeho zaváhání nám přineslo těsně před přestávkou vedení a ve druhé půli jsme ho ještě pojistili druhým kolem. Oceňuji kolektivní pojetí našeho týmu. Dvakrát jsme vyhráli 2:0 a v tabulce máme, jako nováček, šest bodů.“