Libišanský válec vyjel na sever a tam dostál své pověsti

Pardubice - Pardubická rezerva si ani v zimě neporadila s jihlavskými mladíky. Zase inkasovala v závěru.

19.2.2013

FK Pardubice B - FC Vysočina Jihlava U21 2:3Foto: DENÍK/Jiří Sejkora

Válcují i mimo okres. Libišany (III. třída) se střetly ve Mšeně s Velkými Hamry. Účastníku krajského přeboru nadělily šest branek. Hráli i jiní. V pátém přípravném utkání přivítala pardubická rezerva mladíky z Jihlavy. Zajímavé utkání skončilo stejně jako v letní přípravě. Těsnou výhrou Jihlavy po brance v závěru utkání.

FK Pardubice B – FC Vysočina Jihlava U21 2:3 (1:1). Branky: 37. Vágner z penalty, vlastní – 66. a 86. Kučera, 32. Štancl. Sestava: Shejbal (46. Zahradník) – Křivka, Šejvl, Baldrych (46. Táborský), Vanžura (72. Růžička) – Fiala (72. Ryba), Buriánek (23. Ryba, 46. Buriánek), Sůra (72. T. Kakrda), T. Kakrda (46. Klátil) – Vágner (46. Rydval, 72. Vágner), Klátil (15. Janecký).
Po opatrném úvodu, kdy si žádný celek šanci nevypracoval, přišel ve 32. minutě rohový kop, po kterém Štancl hlavou překonal Shejbala. Hned za pět minut byl při kličce ve vápně T. Kakrda podražen Ciprušem a Vágner z penalty vyrovnal. V 51. minutě se domácí celek dostal do vedení, když si přízemní centr z pravé strany srazil do vlastní branky Cipruš. V 66. minutě však chybu v domácí obraně využil na dvakrát Kučera. V 86. minutě měl vyloženou šanci Ryba, ale gólman Rožník ho vychytal. Po následném brejku do otevřené obrany a zakončení lobem stanovil konečný stav Kučera.

Pohár Pamako: TJ Sokol Rosice nad Labem – Slavoj Choltice 0:2 (0:1). Branky: 28. Cvejn, 76. Urbanec. Sestava Rosic: Cincibus – Biško, Pavel, Berger, Pešek – Münzberger, Kostka, Levínský, Lejsek – Bartoš, Rogovik (Vratišovský, D. Rousek, L. Rousek). Staré Hradiště  – Albrechtice 3:5 (1:2). Branky za domácí: Holubec 2, Oulický. Sestava Hradiště: Bílek – Pavelka, Hýsek, Hejhal, Vykoukal – Hudec, Hanáček, Oulický, Holubec – Lexman, Stefanov. Střídali: Hlavatý, Mocanu, Kasal, Filipi, Filáček. Holice B – Roveň 4:2  (2:1). Branky: Kopa, Machatý, Černý, V. Englich. Srch – Ostřetín 7:3 (2:0). Branky: Maivald 4, Kršák, Brož, Bříza – Horák, Pinkas, Frydrych.

Dřenický pohár: AFK SKP Pardubice – Mikulovice 0:2 (0:1). Branky: Udržal, Hyxa. Starý Mateřov – Dřenice 6:1 (3:0). Branky: Semyk 2, Janeček, Klíma, Hlaváček, Tomiška – Bondor. Křičeň – Tuněchody 2:4 (2:2). Branky: Koky, Biath – Kudyn 2, Hýl, Lamberský. Mnětice – Ostřešany 2:1 (0:0). Branky: L. Moravec 2 – M. Moravec.

Zimní turnaj FK Horní Ředice: Horní Ředice – Holice dorost 10:1. Branky: Pachovský 4, Mládek, Kopecký, Kysela, M. Machatý, M. Černý, Šedivka – Vrátil. Jaroslav – Chvojenec 4:1. Branky: Burianek, Peška, Syrový, Musil – Vrbata. Sezemice – Býšt 3:3. Branky: Křížek, Skutil, Němec – Štros 2 ,Röhrich.

Přátelsky: Velké Hamry – FC Libišany 3:6 (2:3). Branky hostů: Brož 3, Vokáček 2, Kuric. Dražkovice – Torpedo 2:1 (2:1). Branky: Shejbal, M. Tesař – Paštalka.

19.2.2013 VSTUP DO DISKUSE

setkání majitelů zahradních, parkových a modelových železnic.

Víkend v Rosicích: v zahradě železnice a na kolejích Hurvínek

Pardubickou Dubinu protne cyklostezka. Povede napříč sídlištěm

Házenkářský memoriál večer vystřídá posvícenská zábava

Opatovice nad Labem – Opatovický oddíl národní házené pořádá na svém hřišti v sobotu již 35. ročník memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka. Klání začíná v 8:30 hodin.