Přelouč – Slatiňany 1:1
Ve 34. minutě vypálil Ulrych, gólman neudržel mokrý míč a Cichra dorážkou otevřel skóre. Vyrovnání zařídil Doslál, který unikl po pravém křídle a ve finále vyslal střelu přes celou bránu.

Fakta – branky: 34. Cichra – 67. Dostál. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Přelouč: Poříz – Váša (82. Janecký), Dušek, Hladík, Heřmánek – Beránek, Novotný, Ulrych, Pištora – Koch (75. Kuře), Cichra (58. Slavík).

Rosice – Mikulovice 1:2
Již ve 4. vstřelil první branku J. Vencl, který v úniku prostřelil Frintu. Zanedlouho se odražený míč po rohu dostal k Zelinkovi, jenž trefou pod břevno vyrovnal. Po změně stran se opět z dorážky prosadil mikulovický útočník.

 Fakta – branky: 8. Zelinka – 4. a 57. J. Vencl. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Rosice nad Labem: Frinta – Zackl, Urbánek, Pavel, Rössler (54. Těšitel) – Wohlhöfner, Zelinka, Malý, Skokan – Koukal, Metelka. Mikulovice: Dufek – Bondor, Nentvich, Karlík (67. Průša), Handlíř – Šmejda, P. Vencl, Carda, Valský – Stefanov (83. Křivka), J. Vencl (90. Hyxa).

Hlinsko B – Horní Jelení  0:2
Domácí rezerva sice nebyla v poli horším týmem, ale nedokázala si vytvořit v pokutovém území soupeře jakoukoliv brankovou příležitost. Výhra hostů je zasloužená.

Fakta – branky: 26. a 85. Michálek. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Horní Jelení: Jozl – D. Tvrdý, Hansl, P. Tvrdý, Zeman (75. Melich) – Pinkas, M. Šrajer, Pauker (81. Němec), Rejnuš – Michálek, Šmidberský.

Rozhovice – Paramo 2:0
Hosté dokázali vzdorovat jen první půli, ve druhém poločase Rozhovičtí svoji převahu bleskurychle zužitkovali i brankově. Nejdříve se po rohu hlavou prosadil Švadlenka a pak Sivac přidal pojistku.

Fakta – branky: 47. Švadlenka, 51. Sivac. Rozhodčí: Bednář. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Paramo: Mergl – R. Topič, Vacek, Nosek, Mládek – Brambůrek (71. Holčík), Beran, Záveský, Zelenda – Dušek, Višváder.

Proseč – Libišany 3:5
O pouti soupeř domácí zaskočil, když za osm minut vedl již o dva góly. Pak sice Jar. Marek srovnal, ale soupeře posadila na koně branka do šatny – 2:3. Ve druhé půli byli hosté lepší a překvapivou výhru (první jarní) navýšili.

Fakta – branky: Jaroslav Marek 2, M. Marek – Vích a Kuric 2, Pithart. Rozhodčí: Šlor. ŽK. 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:3 Libišany: Vida – T. Bidman, Vích, Jozíf, Moravec – Hrubý, Rychtera, J. Pithart, Zdichynec – K. Zadrobílek, Kuric.