I. A třída

HRADIŠTĚ – PARDUBIČKY 0:4
Ihned první možnost ke skórování využil přízemní střelou Králík. Zkraje druhé půle využil Tichý chyb domácího hráče k brejku, který zužitkoval. Poté během pěti minut Pardubičky proměnily další dva brejky, když Králík zkompletoval svůj hattrick. Domácí by prý nedali gól ani do půlnoci.
Fakta – branky: 5., 54. a 57. Králík, 47. Tichý. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 2:0. Diváků: 120. Poločas: 0:1. Staré Hradiště: Češka – Horáček (71. Louvar), Hýsek, Pitterle, Němec – Moučka, Šibrava – Nedvěd (46. Oulický) – Klouda(30. Lipavský), Götz, Shejbal (61.Komárek). Pardubičky: Zahradník – Froš (13. Martan), Strnad, Münzberger, Hrebenár – M. Svoboda (53. Minařík), Málek (78. Bednář), Rezek, Tichý (62. L. Svoboda) – Králík (73. Čáň), Krejčí.

LIBIŠANY – ÚSTÍ N. O. B 1:1 penalty 5:6

Domácí se ujali brzy vedení po Brožově rohu a přesné hlavičce Horyny. Před koncem první půle hosté neproměnili penaltu. Vyrovnali až v 86. minutě po standardní situaci. V penaltové loterii zklamali čtyři libišanští hráči. Po 67 domácích zápasech bez prohry, přišel penaltový nezdar.
Fakta – branky: 3. Horyna – 86.Coufal. Rozhodčí: Vaško. ŽK: 1:2. Diváků: 130. Poločas: 1:0. Libišany: Šimon – Starý (17. Vích), Čáp, Kršák, Rosůlek – Hron, Kaufman, Horyna, Brož – Machala, Kuric (74. Fabián).

HORNÍ JELENÍ – LUŽE 3:2

Další perně vybojované vítězství pro Jelení. Domácí doháněli manko. Nejdříve vyrovnal po rohu Šimka přes hlavu Kaňkovský a poté si na trestný kop Houžvíčka naběhl Cach. Luže se však nevzdala, a tak musel domácí hráč ještě jednou skórovat. Hrdino se nakonec stal Šimek.
Fakta – branky: 39. Kaňkovský, 44. Cach, 73. Šimek – 11. Fidler, 53. Terer. Rozhodčí: Svědiroh. ŽK: 1:2. Diváků: 240. Poločas: 2:1. Horní Jelení: Jozl – Maixner, Hendrych, Pinkas, Houžvíček – Martinec (87. Horáček), Michálek, J. Velinský, Cach (66. Šmidberský) – Šimek, Kaňkovský.

I. B třída

SEZEMICE – SRUBY 5:0
Směr utkání ukázal Lába. V první čtvrthodině zasadil soupeři dvě rány a hned po přestávce ho dorazil bůrem. Ještě v prvním poločase na něj navázali Knaute s fousem. Hosté ale klidně mohli odjet minimálně s dvojnásobným debaklem.
Fakta – branky: 12., 14. a 47. Lába, 24. Knaute, 43. Fous. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 2:0. Sezemice: Báča – Kříž (65. Tláskal), Ráliš, Dědič, Blažek – Borovec (54. Plecháč), Fous, Mráz, Lába (73. Ehl) – Knaute, Smutek.

DOBŘÍKOV – MATEŘOV 1:0
Ve šlágru kola, kdy vedoucí tým hostil druhého v pořadí padl jediný gól. Zaznamenal ho pět minut před prvním odchodem do kabin kanonýr Ševčík.
Fakta – branka: 40. Ševčík. Rozhodčí: Kunc. ŽK: 1:3. Diváků: 110. Poločas: 1:0. Starý Mateřov: Skalický – T. Holek, Mynka, Hlaváček, Meduna – Žďára, Klíma, Hromádko (69. Žďárský), Zezula – Fenyk, Vašíček (80. Moder).

ŘEČANY – ROH. BĚLÁ 3:3 penalty 4:3
Začátky obou poločasů byla Bělá lepší, ale pak domácí vyrovnali hru a dvakrát také nepříznivý stav. Oba celky si vypracovali hodně šancí a zápas mohl skončit jakkoliv. V penaltové loterii měli více štěstí řečanští fotbalisté.
Fakta – branky: 14. Grande, 62. Rajnet, 76. Hostinský – 9. Bakule, 11. Semínko, 65. Bakule. Rozhodčí: Nováková. ŽK: 3:3. Diváků: 80. Poločas: 1:2. Řečany nad Labem: Pavel Moravec – Štěpánek, Grande, Wiesner, Petr Moravec – Krejčík (46. Kobera), M. Tichý, Novotný, Bank (61. Rajnet) – Hrbek, Hostinský. Rohovládova Bělá: L. Zavřel – Žoček, Deutsch, Nepivoda, Chovanec – Sokol, Šlégr, Bakule, Braun – Semínko Kotajny.

ŘEDICE – CEREKVICE 1:0

Domácí byli v první půlhodině aktivnější, ovšem pak vystrčili drápky i hosté. Jedinou branku zápasu vypracoval i zakončil Dujsík. Nejdříve vybojoval ve středu hřiště balon a vyslal do brejku Březinu. Ten mu vrátil míč do šestnáctky a Dujsík střelou k tyči rozradostnil ředické publikum.
Fakta – branka: 50. M. Dujsík. Rozhodčí: Halda. ŽK: 1:2. Diváků: 110. Poločas: 0:0. Horní Ředice: Kovařík – Valenta, Zběhlík, Skalický, Valenta, Kopa – Březina, Vach, Dujsík, Jílek – Dědič, Hrubý (46. Šedivka).

CHOLTICE – NASAVRKY 0:1
Vyrovnaný zápas bez větších šancí rozhodla dalekonosná navštívenka M. Dostálka. Ten zamířil ze třiceti metrů nahoru doprostřed brány. Choltice tak jarní nulu neumazaly.
Fakta – branka: 26. M. Dostálek. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:3. Diváků: 90. Poločas: 0:1. Choltice: Zářecký – Korbeĺ (82. Cvejn), Peml, Hlaváček, Jiří Kohoutek – Jan Kohoutek, Jeřábek, Hudec, Blažek – Urbanec, Hošek (60. Bolek)