Mělický triatlon po dvaadvacáté

Pardubice – Již po dvaadvacáté se uskutečnil oblíbený Mělický triatlon, který byl zároveň krajským mistrovství a třetím závodem Poháru Pardubického kraje.

26.8.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Novinkou bylo zařazení tohoto závodu do Mezinárodního poháru v triatlonu a duatlonu, na jehož uspořádání získal oddíl SK OMT Pardubice dotaci z Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR – Polsko 2007 – 2013. Do realizace projektu se zapojil partner z Polska – Kolarsky Uczniowski Klub Sportowy „Biały Kamień“ z města Wałbrzych.

Za příjemného letního počasí se na start individuálního závodu postavilo 127 startujících. Zároveň se k závodu štafet prezentovalo osm tříčlenných družstev. Celkový počet se tak zastavil na čísle 152 účastníků. Velký počet účastníků zejména z řad amatérských sportovců potvrdil vysokou úroveň a popularitu tohoto sportovního odvětví

Celkovým vítězem se stal Jaroslava Brinda z Labe Tri Club následovaný Petrem Soukupem z YOGI Racing Team a domácím borcem Janem Vodehnalem z SK OMT Pardubice. Vynikající výkon podali i další členové z pořádajícího oddílu ve svých věkových kategoriích, kdy Tomáš Kučírek zvítězil v kat. 18 – 19 let a Jiří Balda zvítězil ve veteránské kategorii nad 60 let. V téže kategorii skončil na druhém místě Jaroslav Václavík a Petr Štěpař byl pátý mezi borci ve věku 40 – 49 let.

V závodě žen zvítězila Simona Vykoukalová z Rocktechnik TT, před Lenkou Cibulkovou (TJ Slavoj Český Brod) a Veronikou Haluzovou (Ekol Team).

Autor: Jaroslav Mach

26.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

„Film je velká alchymie,“ říká producent Miroslav Šmídmajer

Charme Look

Charme Look obhájil srpnové kvalifikační vítězství

Help Jam Fest tentokrát podpoří Ondřeje

Pardubice - Hudba spojuje, hudba pomáhá. To je motto projektu Help Jam Fest, který se odehraje v neděli na venkovní stage Sportovního parku Pardubice 2017 v parku Na Špici.

OBRAZEM: Nově narozená miminka z Pardubicka

Pardubice - Díky vstřícnosti pardubické porodnice vám dnes na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších Pardubáků.

Hasiči z bytu zachránili "kuchaře"

Pardubice - Na Dašické ulici v Pardubicích zasahovali hasiči. Zachránili člověka.

Druhé vítězství! Pardubice rozhodly opět po přestávce

Pardubice - Fotbalisté Pardubic vyhráli v nové sezoně Fortuna národní ligy i druhé domácí utkání. O klíčové trefy se postaral v úvodu druhého poločasu Michal Petráň, v závěru vstřelil svůj první druholigový gól střídající Ladislav Mužík.