Králův Dvůr – Chrudim 1:3

Chrudimský lídr poprvé v sezoně prohrával, když inkasoval v 10. minutě gól od exligisty Saboua. O sedm minut později však srovnal Kesner na 1:1. Po změně stran Východočeši přidali další dvě trefy Vladykou a Dostálkem a v pohodě dokráčeli k dalšímu cennému výsledku na hřišti soupeře. Chrudimští fotbalisté v letošním roce v součtu s jarními boji v divizi ještě neprohráli mistrovský zápas a šňůru bez prohry natáhli na úctyhodné číslo 20!
Fakta – branky: 10. Sabou – 17. Kesner, 50. Vladyka, 63. Dostálek. Rozhodčí: Mudra (Praha). ŽK: 5:1. Diváci: 230. Poločas: 1:1. FK Králův Dvůr: Kudrna – Procházka, Sabou, Šilhavý, Petr – Pavlík, Květoň, Tlustý, Fulín – Novák (Machovec), Frydrych (65. Himl). MFK Chrudim: Mrázek – Štěpánek, Linhart, Radouš, Adámek – Kesner, (86. Kopecký), Vodrážka, Hauf, Dostálek (85. Mastík) – Vladyka (90. Holub), Vácha.

Pardubice – Loko Vltavín 4:0

Po dvou remízách v řadě si Pardubice zlepšily chuť, proti Vltavínu si zastřílely. Všechno začal v 18. minutě Kudrna, který si v malém vápně počkal na měkký centr Davida Petruse. Za moment se prosadil i Petrus a domácí vedli 2:0. Vltavín v závěru první půle sice tlačil, ale kromě několika standardek nevytěžil nic. Druhou pětačtyřicetiminutovku si už Pardubice užívaly a přidávaly další branky.
Fakta – branky: 21. a 58. Petrus, 18. Kudrna, 74. Kakrda. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle) ŽK: 1:3. Diváci: 420. Poločas: 2:0. FK Pardubice: Shejbal – Javůrek, Prorok, Šejvl, Přibyl – Kakrda, Jeřábek (79. Řezníček), Kudrna, Hundák (67. Rešetár) – Petrus (70. Fikejz), Brychta. Loko Vltavín: Čaba – Pozníček, Bureš, Krimlák (63. Škorvánek), Hájek – Matějka, Valášek, Štumpf, Zelenka (30. Tenkl) – Franěk, Předota (63. Pečeňa).

Písek – Letohrad 0:0

Letohradský tým měl v Písku více vyložených příležitostí, které ale neproměnil. V prvním poločase promarnil čtyři, ve druhém pak tři. V závěru utkání fotbalisté Letohradu nepustili Písek ani přes půlku hřiště. Hosté byli po celý zápas o něco lepším mužstvem, střelecky se ovšem neprosadili.
Fakta – rozhodčí: Svatík (Cheb). ŽK: bez karet. Diváci: 480. Poločas: 0:0. FC Písek: Satrapa – Kubiš, Holub, Busta, Šlehófer – Kučera, Mašát (60. Klavík), Šlajs, Hřebeček (70. Štrajt) – Zušťák, Malý. FK OEZ Letohrad: Kykal – Macháček, Vaniš, Macek, Moník – Kail, Kuželka, Bíro, Nadrchal (73. Štěpán) – Semerák (61. Nulíček), Nágl (69. Konečný).