Moravanská show se natáhla jedenáct epizod

Pardubicko - Pernštejn okresní přebor: Rezerva Moravan již pojedenácté v řadě neprohrála. Naposledy okusila její formu Roveň, jež padla poměrem 2:6

30.5.2016

Sériová oběť? I tak můžeme nazvat holické béčko. To totiž bylo u dalšího gólového výprasku. A opět na špatné straně…

ROVEŇ – MORAVANY B 2:6
První a poslední slovo? V tomto utkání to nebylo Rovni nic platné. Na úvodní gól domácího Absolona odpověděl Hynek a Moravany nebyly od té doby k zastavení. Díky laserově přesné koncovce si do poločasu vypěstovaly obří náskok.
Fakta – branky: 12. Absolon, 83. Štancel – 13. Hynek, 22. Švadlenka, 26. Král (vl.), 28. Bakeš, 36. Kulhánek, 69. Branda. Rozhodčí: Pavlas. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 1:5. Roveň: Baláš – Král, Melc, Bártl, Mikuláš – Dušek, Kaplan, Šándor, Johanides – Pekárek, Absolon. Střídali: Roček, Štancel. Moravany B: Laksar – Blajda, Půlpán, Kubík, Kopták – Hynek, Bakeš, Fišer, Kulhánek – Švadlenka, Branda. Střídali: Fibikar, Hájek, Mikan.

ÚJEZD - NEMOŠICE 2:4

Infarktové první dějství muselo bavit všechny přítomné. Nemošický Michňák se radoval z gólu jako první, jenže Vohralík do šesti minul skóre otočil. Hosté před pauzou zaskočili Újezd gólem do šatny, aby je pak uzemnili trefou na 2:3.
Fakta – branky: 11. z pen. a 14. Vohralík – 8. a 45. Michňák, 44. Večeřa, 52. Vaculík. Rozhodčí: Felkl. ŽK: 3:2. Diváků: 50. Poločas: 2:3. Újezd: Hývl – J. Rozsévač, Sobotka, Chlumecký, Rambousek – Šanda, Koblížek, Černý, Šebek – Vohralík, Huňáček. Střídali: Vaníček, Moravec, Jandák. Nemošice: Dufek – Dvořák, Vítek, Vaculík, Radiměřský – Mareček, Večeřa, Topolský, Michňák – Granec, Kostka. Střídal: Jukl.

SRCH – PŘELOUČ B 3:1
Protože s fyzickými silami na tom byly oba mančafty stejně, rozhodnout musela lepší koncovka. A tou disponoval favorizovaný Srch. Střeleckou formu svého týmu podpořil skvělým výkonem i gólman Mičjan.
Fakta – branky: Kopecký, Doležal, Hurta – Rokyta. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 9O. Poločas: 2:1. Srch: Mičjan – Kala, Mládek, Hurta, Zeman – Beran, Doležal, Pešek, Víšek – Kopecký, Maivald. Střídali: Hocque, Mužík, Novotný. Přelouč B: Marek – Kmoníček, Dušek, Hladík, Musil – Jedlička, Pokorný, Rokyta, Školník – Beránek, Mihovský.

ROSICE – KŘIČEŇ 2:1
Slibné šance z obou stran lemovaly začátek střetnutí, jenže v jejich cestě stáli brankáři i ofsajdy. Po trefách Zelinky s Bartošem sice byli domácí v trháku, Křičeň ovšem dlouho a srdnatě bojovala o vyrovnání.
Fakta – branky: 39. Zelinka, 50. Bartoš – 83. z pen. Půlpán. Rozhodčí: Málek. ŽK: 2:2. Diváků: 90. Poločas: 1:0. Rosice: Šutovec – Rousek, Pipek, Pozdník, Pešek – Ja. Růžička, Ji. Růžička, Rogovik, Prokůpek – Hovorka, Zelinka. Střídali: Voleský, Vratišovský, Lejsek, Bartoš. Křičeň: Pleskot – Hanzl, Hackenberg, Půlpán, Malý – Ryšavý, Pilc, Urbanec, Vanžura – Šprync, Biath. Střídali: Blažek, Šedivý.

DŘÍTEČ – OSTŘEŠANY 5:2

Ostřešany si v Dřítči příliš fotbalové svobody neužily, domácí měli dění celý zápas pod taktovkou. Přesto se hosté až do konce nevzdali, vykřesali ale jen dva góly.
Fakta – branky: 19. a 51. Vrážel, 28. a 62. Kušnír, 35. Derner – 57. a 86. L. Moravec. Rozhodčí: Syrůček. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 3:0. Dříteč: Frinta – Vrška, Drahokoupil, Vrážel, Pečinka – Štěpán, Derner, Bednář, Voříšek – Zollman, Kušnír. Střídali: Pallas, Dávid, Voženílek. Ostřešany: Jahelka – Havelka, M. Moravec, Půlpán, Kasal – Drbohlav, Novák, Doležal, Vilím – L. Moravec, Vácha. Střídali: Sekyrka, Dufek, Hrubeš.

OPATOVICE – DAŠICE 3:3
Domácí litovali prozívaného začátku, který dal nadějné vedení Dašicím. Ve druhé půli sice otočili, ovšem v nastavení vystřelil remízu Vajer.
Fakta – branky: 34. a 88. Richter, 75. Křovák – 20. a 90.+4. O. Vajer, 16. J. Vajer. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (77. Balog). Diváků: 50. Poločas: 1:3. Opatovice: Guldán – Hladík, Kovařík, Jičínský, Sládeček – Křovák, Krsek, Balog, Bezvoda – Richter, Hanovec. Střídali: Valenta, Bartoníček. Dašice: Černohubý – Hora, L. Vajer, Cabicar, Kučera – Šafář, Šibal, V. Englich, J. Vajer – J. Englich, O. Vajer. Střídali: Křížek, O. Šmejda, Branke.

BOHDANEČ – HOLICE B 7:0
Nedělní vedro kosilo jednoho holického hráče za druhým, včetně gólmana Zirnsáka. A to nemluvíme o formě rozparáděných bohdanečských střelců.
Fakta – branky: 41. a 62. Flekr, 21. Rössler, 57. Baldrych, 82. Jarosz, 84. Kopřiva. Rozhodčí: Čermák. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 3:0. Bohdaneč: Jezdinský – Klement, Baldrych, Kopřiva, Rössler – Flekr, Jarosz, Uhlíř, Kvapil – Musil, Krejčí. Střídal: Virt. Holice B: Zirnsák – Stehlík, Fikejs, Bareš, Heteš – Vinař, Pitra, Černohorský, Lát – Flachs, Křtěn. Střídali: Vaňásek, Černý.