Moravany spustily po pauze kanonádu

Pardubicko – Fotbalové jaro se blíží. Rozehrány jsou tři tradiční turnaje a formu ladí i další celky. Z víkendového programu zaujala kanonáda Moravan do sítě Pardubiček, a to ve druhém poločase.

23.2.2016

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Příprava: Pardubice B – Chrudim B 0:1 (0:0). Branka: 82. Vácha. Pardubice B: Hrnčíř – Prokopec, Kejmar, Koblížek (46. Řezníček II), F. Pánek – Molek, Valenta, Kovář (72. Koblížek), Jirka – D. Pánek (46. Staněk), Petráň.
„Bojovné a vyrovnané utkání mnoho zajímavých okamžiků nepřineslo. Až v 79. minutě trefil po rohu tísněný Koblížek břevno. Hosté pak podnikli rychlý brejk, který využil Vácha," zhodnotil pardubický trenér František Kovárník duel starých známých z krajského přeboru.

Zimní liga Pamako – kraj: Albrechtice – Rosice n. L. 1:5 (1:3). Branky: Hořínek – M. Bartoš 2, F. Bartoš, Vratišovský, Šebek.
Přelouč – Starý Mateřov 1:2 (0:1). Branky: Chalupský – Klíma, Hlaváček.

Zimní liga Pamako – okres: Choltice – Dražkovice 2:1 (1:0). Branky: Jeřábek, Šimon – Vladyka.

Dřenický pohár: Mnětice – Rohoznice 1:5 (1:1). Branky: Tudáš – Metelka, Ovečka, Školník, Buchta, Jan Štěpánek.
Roveň – Rozhovice 0:5 (0:2). Branky: Uhlíř, Kubeš, Popílek, Bondor, Stejskal ml.

Příprava: Moravany – Pardubičky 10:2 (2:1). Branky: Knotek 4, Poláček 2, Kříž, Bakeš, Novák – Krejčík, Rezek.
Lázně Bohdaneč – Horní Ředice 4:5 (4:2). Branky: Sadílek 2, Virt, Ryšavý – Dědič 3, Jílek, Vach. ⋌ (pd, ašo)

Autor: Zdeněk Zamastil, Redakce

23.2.2016 VSTUP DO DISKUSE

Studánka se chce do dvou let vrátit do ŽBL

setkání majitelů zahradních, parkových a modelových železnic.

Víkend v Rosicích: v zahradě železnice a na kolejích Hurvínek

Pardubickou Dubinu protne cyklostezka. Povede napříč sídlištěm

Pardubice – Ve městě přibude cyklostezka, protne jedno z největších pardubických sídlišť. „Město vypsalo výběrové řízení na zhotovitele stavby cyklostezky, která povede centrální osou sídliště Dubina, severovýchod – jihovýchod,“ uvádí mluvčí Magistrátu města Pardubic Iveta Koubková.

Házenkářský memoriál večer vystřídá posvícenská zábava

Opatovice nad Labem – Opatovický oddíl národní házené pořádá na svém hřišti v sobotu již 35. ročník memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka. Klání začíná v 8:30 hodin.