Moravany vedení neudržely. V plusu byl rovněž Srch, ale ostrouhal

Pardubicko - /I.A třída/ - V nižší soutěži se vyšvihly po sobotě do čela Pardubičky, kterým vyšel vstup do druhého poločasu. A v neděli Holice obraly lídra z Bítovan

26.3.2012

Staré Hradiště - Valy 1:1

Fakta branky: 8. Hýsek 27. Michek z pen. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Hradiště: Kamitz Kostka, Deutsch, J. Pitterle, Tamchyna Hudec (78. T. Pitterle), Lexman (56. Svoboda), Urbanec Hýsek, Götz (69. Kouba), Vykoukal. Valy: Šutovec Plosza, Budinský, Veselý, Kolman Kuchta, Jeřábek, Betlach (88. Kubát), Klas (54. Pleskot) Hačko (66. Matoušek), Michek.

Přelouč - Letohrad B 6:1

Fakta branky: 33., 71. a 88. Janecký, 13. Ročín, 24. Pištora, 52. Koch 47. Štěpán. Rozhodčí: Volný. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (60. Hynek). Diváků: 100. Poločas: 3:0. Přelouč: Poříz Váša (70. Slabý), Dušek, Hladík, Štainer (55. Rokyta) Pištora, Novák, Novotný, Ročín Koch (65. Bureš), Janecký.

Živanice - Morašice 1:0

Fakta branka: 64. Mocanu. Poločas: 0:0. Živanice: Hlouš Trupl, Ferčák (52. Polák), Vrážel, Petr Kačírek, Mocanu, Petrlík (46. Malý), Podlipný Klouda, Pecivál.

Srch - Chrudim C 2:3

Fakta branky: 27. Rogovik, 54. Daněk 23. a 76. Berner, 81. Fabián. Rozhodčí: Habrda. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (85. Brož). Diváků: 70. Poločas: 1:1. Srch: Hála Hausner, Brož, Vysoudil (89. Kavka), Bříza (89. Zeman) Maivald, Dolejský, Daněk, Hurta Slováček (81. Víšek), Rogovik.

Stolany - Moravany 2:1

Fakta branky: 71. Vácha, 87. Kaciáň 5. Pulpán z penalty. Rozhodčí: Čad. ŽK: 0:1. Diváků: 130. Poločas: 0:1. Moravany: Skalický T. Krpata, Pulpán, Kubík, Houžvíček Kulhánek (78. J. Branda), Zahrádka, Lukas (78. Imramovský), Erber Kříž, Veselý.

Slatiňany - Pardubice 0:2

Fakta branky: 66. T. Kakrda, 90. (+2) Komárek z penalty. Rozhodčí: Zerzán. ŽK: 2:3. Diváků: 60. Poločas: 0:0. Pardubice C: L. Zavřel Novotný, Táborský, Komárek, Vanžura Jelínek (57. Hovorka), T. Kakrda, Ryba, Braun (80. Chovanec) Rydval (63. Baudyš), Vágner (89. Dvořák).

Pardubičky Kameničky 3:0

Fakta branky: 12. z penalty a 49. Poláček, 46. vlastní. Rozhodčí: Šejna. Žluté karty: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Pardubičky: Vlček Svoboda, Putnar, Hála, Hofman Englich (61. Zelenda), Zemek, Uhlíř (80. Čásenský), Krejčí (88. Pech) Poláček (86. Vratišovský), Jonáš.

Holice B - Bítovany 1:1

Fakta branky: 85. Černý 54. Mihulka. Rozhodčí: Brychta. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Holice B: Branda Valenta, Zeman, Ručka, Flachs (55. Zběhlík, 89. Lembej) Kopa, Machatý, Münzberger, Starý Černý, J. Englich (90. Uhlíř).

Řečany n. L. H. Jelení 1:2

Fakta branky: 54. Hostinský 52. Pinkas, 72. Dědič. Rozhodčí: Braun. ŽK: 1:0. Diváků: 130. Poločas: 0:0. Řečany: Pavel Moravec Štěpánek (73. Veselý), Linhart, Grande (33. Pelant, 86. M. Kaňuka), Petr Moravec Bank, M. Tichý (84. P. Křivka), Hostinský, Kobera Novotný, Mokříž. Jelení: Jozl Čermák, Raich, Šrajer, Rejnuš Pinkas, J. Velinský, Martinec, Michálek Kaňkovský, Dědič. Střídali: Komárek, Šmidberský, Šmejda.

Prosetín  - Rosice n. L. 4:2

Fakta branky: 38. Vodvárka, 50. a 52. Remeš, 55. Karásek 29. a 85. Hamerský. Rozhodčí: Nekvinda. ŽK: 1:0. Poločas: 1:1. Rosice n. L.: Cincibus J. Zelinka, Pozdník, Hamerský, Rössler D. Rousek (46. Veverka), Záveský, Rogovik, Pešek Buchal, Mráz.

(ašo, tra)

26.3.2012 VSTUP DO DISKUSE

Opilec v cukrárně nebyl hlídce neznámou postavou

Ilustrační snímek.

Tradiční sezemická pouť opět nabídne závody přes lávku

Fotbalové Pardubice řeší zásah v obraně

Pardubice – Prohra, vítězství, prohra. Fotbalisté Pardubic zatím v novém ročníku FNL vyhráli jen v domácím utkání nad Frýdkem-Místkem. A na svůj stadion Pod Vinicí se vrací znovu v sobotu, kdy v tradičním dopoledním termínu hostí Ústí nad Labem.

Na poli "vyrostlo" auto. Vrak si majitel odklidil

Chvaletice - Nepojízdný vrak v poli strážníci majiteli připomněli.

Národní házená: Opatovičtí měli pevnější nervy v penaltové loterii

Opatovice nad Labem – Obhájci prvenství budou za rok zase obhajovat prvenství. Tento jednoduchý rébus „vymysleli“ národ ní házenkáři z Opatovic. Na stadiónu v Humpolci, který nese název V podhradí uspořádala zdejší Jiskra 69. ročník dvoudenního turnaje s názvem O pohár Zálesí.